Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Niesubordynacja

Luźne dyskusje.

Moderator: Mod-Team

Niesubordynacja

Postprzez rezyser » 16 maja 2020, o 21:15

witam ponieważ mój poprzedni wątek został zamknięty z powodu niezrozumienia tematu przez admina postanowiłem ponowić pytanie i zadam je w najprostszy sposób dodatkowo wyraże je w inny sposób. Mam nadzieję że tym razem uda się zrozumieć.

1. Co myslicie o pełnieniu funkcji admina przez gibsonka(administratora PPS)?
2. Wyraź swoją opinię o gibsonku jako administratorze PPS(administratora PPS) przeciwko serwerowi.

Powodzenia!

Tooman
rezyser
Banned

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 0 raz

Re: Niesubordynacja

Postprzez CarboN » 16 maja 2020, o 22:50

Czego nie rozumiesz? jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do gibsonka to pisz skargę według wzoru

viewtopic.php?f=20&t=19
User (2012)

gZe (16.11.2018)

VIP (02.03.2019)

Junior Admin (27.03.2019)

Admin (4.04.2019)

Lider Radia PPS (23.10.2019)

Lider Grupy Zaufanych Evenciarzy (05.11.2019)

Zasłużony Admin (6.12.2019)
CarboN
Admin Servera

Polubionych : 102 razy
Otrzymał polubień: 30 razy

Postprzez PPS_Lady[HA] » 17 maja 2020, o 08:52

Reżyser, temat zrozumiałam bardzo dobrze. Napisałam ci dlaczego zamykam. Nie ma u nas gracza pręt. Dotarło do ciebie?

Teraz następna sprawa. Pisząc oskarżenie bez dowodów, można sobie pisać i pisać. Jak na razie to widzę że tylko ty o coś tam go oskarżasz.
Czekam na dowody do jutra. Jeżeli nie przedstawisz żadnych dowodów, tylko insynuacje jak do tej pory, temat zamykam a ty dostajesz bana na forum.
Przeczytaj 3 razy żebyś zrozumiał co napisałam i dostosował się!!!!!
PPS_Lady[HA]
Administrator

Polubionych : 503 razy
Otrzymał polubień: 483 razy

Postprzez [PZM]Clinton » 17 maja 2020, o 22:03

a nie prosciej otworzyc dzial skarg??????????????????????????????????
Za ten post autor [PZM]Clinton otrzymał polubienia - 2
Niko_Kominiarz.(22 maja 2020, o 19:42), Sanitarium(17 maja 2020, o 22:10)
[PZM]Clinton
User

Polubionych : 276 razy
Otrzymał polubień: 142 razy

Postprzez rezyser » 18 maja 2020, o 10:33

PPS_Lady[HA] napisał(a):Nie ma u nas gracza pręt

nic nie pisałem o żadnym pręcie
PPS_Lady[HA] napisał(a):Teraz następna sprawa.
Pisząc oskarżenie bez dowodów, można sobie pisać i pisać
ktoś tu kogoś oskarża?
PPS_Lady[HA] napisał(a):tylko insynuacje
jakie?
PPS_Lady[HA] napisał(a):temat zrozumiałam bardzo dobrze
nie wątpie

zatem jutro do godziny 23:59 pokaże dowody i dopiero wtedy zaczniemy się oskarżać. Nie jestem święty, ale nie mam nic do stracenia w przeciwieństwie do gibsonka. Zależy mi tylko na tym, żeby on stracił range a jego inkwizytor wtrącający się w sprawy prywatne dostał bana. Screeny wrzucę w znacznik widoczny tylko dla adminów, ponieważ sprawa zaszła za daleko.
rezyser
Banned

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 0 raz

Postprzez PPS_Lady[HA] » 18 maja 2020, o 10:58

Reżyser, coś jednak nie zrozumiałeś. Napisałam do dzisiaj, nie dasz dowodów zamykam wątek i dostajesz bana na forum. Koniec tematu!!!!
PPS_Lady[HA]
Administrator

Polubionych : 503 razy
Otrzymał polubień: 483 razy

Postprzez Sanitarium » 18 maja 2020, o 11:26

Skończ wreszcie trollować, weź się za siebie. Bo może nie wszyscy z czytających wiedzą, zatem uświadamiam - Reżyser, WD40, Transhumanista i parę innych nicków powszechnie kojarzonych z nieudolnym prowokowaniem graczy należy do jednej i tej samej osoby, która od dosyć dawna ogranicza swoją aktywność na serwerze niemal wyłącznie do zaczepiania graczy, czy to w wiadomości prywatnej, czy na czacie ogólnym.
Mnie też, jeszcze jako WD40, próbowałeś wyprowadzić z równowagi absurdalnymi tekstami, aż w końcu przestałem ci kompletnie odpisywać na wiadomości i sobie odpuściłeś, pamiętasz?

nic nie pisałem o żadnym pręcie

A co to jest? Kłamiesz w żywe oczy.

Obrazek

Odpowiadając na twoje pytania - uważam, że Gibsonek radzi sobie całkiem nieźle, nie pamiętam żeby w ostatnim czasie zaliczył jakieś wpadki, ponadto angażował się w życie i sprawy serwera.
Zajmij się czymś pożytecznym - może cię zdziwię, ale bycie dobrym trollem też może być w pewnym sensie zaletą, potraktuj to jako performance artystyczny.
Twój problem polega na tym, że np. trolling na świetnego matematyka bez znajomości podstawowych zależności z tablicy pochodnych to po prostu amatorka, więc nawet tego nie robisz dobrze.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Za ten post autor Sanitarium otrzymał polubienie od
G1bsonek(18 maja 2020, o 17:22)
Sanitarium
Admin Servera

Polubionych : 46 razy
Otrzymał polubień: 61 razy

Postprzez G1bsonek » 18 maja 2020, o 12:07

Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli

Czekałem na te skargi już blisko miesiąc, jak nie więcej i wreszcie wyszedłeś z twarzą, żeby napisać skargę - gratuluję.

Zbierasz dowody na siłę bo Ci nie odpisuje na twoje "wypociny" to raz. Trolling z twojej strony jest na bardzo niskim poziomie i jakoś mnie to nie rusza, może w sumie dlatego na banie skończyłeś... Po drugie szukasz do mnie problemu czy co tam sobie ubzdurałeś. Nie wnikam w to, nie tylko do mnie w sumie, bo wcześniej też innym graczom "zawracałeś dupę" - łącznie z innymi adminami, którym robiłeś w zasadzie to samo.

Marne prowokacje tak samo przyczyniły się do tego, że na tym banie skończyłeś.

Kilka dni temu zacząłeś do mnie mieć problem, bo "straciłeś premium" kiedy to wylądowałeś na banexie - było nie robić z siebie błazna, to premium byś nie stracił, tak samo nie miałbyś bana wtedy.

Rzekome odgrażanie się tym, ze pójdziesz z tym do headów itp. itd. Rozmawiałem z nimi, nie wyciągnęli konsekwencji z racji tego, że nic złego nie zrobiłem :)

Szerzenie kłamstw, ukazanie mnie w złym świetle i wmawianie mi ???"obrazy rodziny"??? - słabo panie transhumanisto, zwany wcześniej wd-40. Może takie wd-40 przydałoby się dodać do głowy, lepiej mózg zacznie pracować bo chyba tam trochę nalotu rdzy się zrobiło.

Tyle ode mnie, dodaje jeszcze jakieś ssy, które przypadkowo mi się zrobiły. W razie potrzeby, wrzucę czatlog z dnia banexa.

Obrazek
XDD
Obrazek
Obrazek

USER ✓
GZE ✓
RPPS ✓
JUNIOR ADMIN ✓
ADMIN ✓
VIP ✓

Admin
Za ten post autor G1bsonek otrzymał polubienie od