Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

TE 2 - historia

Ważne komunikaty od administracji dotyczące forum oraz serwera.

Moderator: Mod-Team

TE 2 - historia

Postprzez ubinoob » 9 wrz 2019, o 12:12

Witam,

tym razem chętnych proszę o opisanie historii rozpoczęcia gry na PPS lub innych ważnych sytuacji, które wystąpiły dzięki serwerowi PPS.

Pozdrawiam.
ubinoob
Administrator

Polubionych : 16 razy
Otrzymał polubień: 447 razy

Re: TE 2 - historia

Postprzez drop.dead » 9 wrz 2019, o 12:57

o, to jest ciekawe

jak ktos jeszcze nie wie to gre zaczynalem bardzo dawno bo juz 10 lat temu w 2009, na serwer zaprosil mnie znajomy z klasy ktory wtedy gral pod nickiem Kaszel i nawet byl tu adminem. gdzies w tym okresie poznalem sie na serwisie z Offspringiem z ktorym jestem w stalym kontakcie do dzis. Duzo ludzi z tamtego okresu wciaz pamietam - ecia, seven, sexplozja, virtual (jakis przeklety nick bo potem na pps pojawilo sie chyba z 3 graczy o tym samym nicku ale to nie byl ten virtual o ktorym mowa). Po jakichs 2 latach pierwszy raz udalo mi sie zdobyc vipa (wtedy vip dzialal troche inaczej niz teraz jako ze nie bylo gze) a chyba po kolejnym roku admina. jako ze bylem nastoletnim gnojkiem jeszcze to gdzies tam w miedzyczasie polecialem z rangi czy nawet perma dostalem, wtedy wlasnie zrobilem nowe konto stoner. Heady chyba doskonale sobie zdawali sprawe ze to ja ale jak widzieli ze sie dobrze sprawuje to stwierdzili ze nie wywala mi bana za omijanie XD w sumie potem historia zatoczyla kolo, znowu zaczalem odwalac cyrk i polecialem z hukiem, ale z tego okresu gry dobrze wspominam takich graczy jak matijas czy kingston. W sumie to dobry moment zeby wyjasnic czemu gram znowu pod innym nickiem bo wielu ludzi pytalo - 16 letni ja mial takie gumwno w glowie ze po prostu wstyd sie z perspektywy czasu mi utozsamiac z tym co pisalem na serwisie czy na forum wiec po prostu sie od tego odcialem. No i od tych dobrych paru lat tylko okazjonalnei tu gralem na tym koncie, dopiero ostatnio sie uaktywnilem i wrocilem. No kawal zycia tu spedzilem jakby nie patrzec ale to wielu weteranow moze powiedziec to samo
Za ten post autor drop.dead otrzymał polubienia - 2
BlackoN(9 wrz 2019, o 20:44), CarboniK(9 wrz 2019, o 13:31)
drop.dead
Admin Servera

Polubionych : 13 razy
Otrzymał polubień: 25 razy

Postprzez Michau. » 9 wrz 2019, o 14:35

zaczalem se gierke w 2k11 grałem se z pół roku potem spierdoliłem na serwis truck gdzie poznałem tiromaniaka, w 2k17 wróciłem na pepees bo se przypomnialem o tym super serwisku, poznałem fajne mordy jakieś r33 kts wujaszek, koledzy z diskorta, za pare miesiecy dostałem se adminia za kolesiostwo z tiromaniakiem, bylem se adminem, pare razy mnie wyjeb*** np za klnięcie bo np chlałem sporo i grałem, pare razy se zrezygnowalem, grałem se w gangi, niszczylem na strefach, robiłem se rekordy ws i przestałem grac bo ekipa sie wykruszyła także chu** elo

dzieki maximusowi który kiedyś kazał 'pozdrowić kolegów z diskorda' powstała elitarna grupa 'Koledzy z diskorda' a dzięki niej powstało pps wiki które opisuje kilka wydarzeń, graczy, zwrotów.
Warto zajrzeć: https://pps.fandom.com/pl/wiki/PPS_Wiki
Za ten post autor Michau. otrzymał polubienie od
BlackoN(9 wrz 2019, o 20:44)
Michau.
User

Polubionych : 82 razy
Otrzymał polubień: 140 razy

Postprzez BlackoN » 9 wrz 2019, o 20:44

Konto założyłem w czerwcu 2011, ale na dobrą sprawę to zacząłem grać w grudniu. Po kilku godzinach gry headzi uznali, że się schowają, a osoba która ich znajdzie dostanie vipa. No i znalazłem ich, dostałem vipa nie mając w sumie za bardzo pojęcia o serwerze i tak siedziałem na randze przez jakiś rok. Pamiętam, że siedziałem wtedy sporo w fwg i tbh. Poznałem wtedy sporo fajnych osób, ale jednak kontakty się pourywały. Straciłem głupio vipka, trochę pograłem jeszcze i gdzieś w 2013 sobie dałem spokój wracając tylko okazjonalnie. Na dobre powrót zaczął się w marcu 2018, pograłem trochę i dostałem gze. No i od tego czasu siedzę tutaj z moimi ziomkami.

nie mam fajnych historii bo byłem strasznie nudnym graczem : (
Bl4ck > BlacK > BlacKListeD > BlackoN

Czerwiec 2011 - user
Grudzień 2011-2013 - VIP
Gdzieś tam w tle jeszcze raz było gZe, RPPS, OPPS, MPPS.
BlackoN
Mod-Team

Polubionych : 55 razy
Otrzymał polubień: 16 razy

Powrót do Ogłoszenia