Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

ŻENADA XDDD

Luźne dyskusje.

Moderator: Mod-Team

Re: ŻENADA XDDD

Postprzez Bremu » 8 wrz 2019, o 16:29

A teraz zacznę już na poważnie. I od razu mówię, stwierdzam tu fakty.

Osobiście stoję po stronie GoRna i Najemników, a dlaczego? Bo WIĘKSZOŚĆ A NAWET KAŻDY wam to powie, że PPS zszedł na psy. Nawet Weterani. Jeszcze na początku swojej kariery na PPS miałem bardzo dobrą opinie o tym serwerze, zresztą gracze też. A teraz? Nie umiecie się przyznać do błędów, które wytykają wam gracze tego serwera. Zamiast nawiązać dialog ze społeczeństwem PPS'a i porozmawiać o problemach, to wy banujecie, wyzbywacie się graczy którzy mogliby w pewnym stopniu naprawić ten serwer i żeby chociaż tu 40-60 graczy grało, a nie tak jak teraz że zobaczyć 20 graczy to Cud nad Wisłą. KAŻDY kto powie prawdę o tym serwerze, co tu się dzieje, od razu perm na serwerze i na forum. A potem wielkie zdziwienie że serwer ledwo co ma 10 graczy czy 20.

Kolejna sprawa. Ja rozumiem, że nie ma na razie programisty, aby aktualizował PPS'a w NR, ale już tyle miesięcy czekają gracze na to TE i nadal go nie ma. A przecież obiecaliście to jeszcze w wakacje. Dobrze, ja wiem że programistyka to nie łatwa rzecz, ale chociaż tego cholernego antyczita moglibyście dać na ten serwer, żeby jeden cziter codziennie nie nękał serwera? Czas najwyższy chyba już na podjęcie decyzji - albo piszemy dobrego antyczita takiego jakiego mają inne serwery, albo amba w pacierzu i upadek z kwestią czasu.

Trzecia sprawa i to ostatnia. Dużo osób widzi, że HA już nie zależy na tym serwerze. Jeśli faktycznie tak jest, to ja zadam w strone HA jedno pytanie, na które DA SIE odpowiedzieć. Dlaczego stopniowo nie oddajecie władzy już nawet na swoich kontach młodym ludziom. Takim, którzy by skutecznie rozwijaliby ten serwer do przodu?

Podsumujmy to. Jeśli dacie mi bana na forum, serwer, to tylko udowodnicie to, że "lubicie" wyzbywać się osób, które mówią prawdę o tym serwerze oraz mówią o błędach, jakie mają miejsce, a wolicie mieć słabo rozwinięty serwer, bez potężnego antyczita itd. Bo na początku zaznaczam, że stwierdzam fakty!

Pozdrawiam.

A tu macie pare screenów na rozweselenie humoru:

https://imgur.com/oPN3XSy
https://imgur.com/40IyTSG
https://imgur.com/Kd9GCZW
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

User > cC > User > gZe > User > gZe > User
Bremu
User

Polubionych : 351 razy
Otrzymał polubień: 121 razy

Postprzez Michau. » 8 wrz 2019, o 16:41

trzymać strone gorna to jak splunąć pod wiatr
nie bronie pps ale gorn to kur** idiota pier** raz chce byc ksiedzem raz satanista i chu** mu na matke essa

-- 2019-09-08, 16:43 --

w ogóle te całe assasyny najemnicy to kur** kidy w chu**
ale adminy tez odpier dalaja nara
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Za ten post autor Michau. otrzymał polubienie od
bS.Kamien(dzisiaj, o 07:06)
Michau.
User

Polubionych : 82 razy
Otrzymał polubień: 140 razy

Postprzez HellJumper » 8 wrz 2019, o 17:01

To łapcie i coś odemnie ^^ :
https://imgur.com/a/1flVegr
Ave mati <3 nawróć mnie mój ty boży wojowniku :D
HellJumper
User

Polubionych : 5 razy
Otrzymał polubień: 6 razy

Postprzez ss.Pror0k » 8 wrz 2019, o 17:21

CarboniK napisał(a):
ss.Pror0k napisał(a): "Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści."

Przecież ty nawet nie doczytałeś tego co wysłałeś xDDD. Wikipedia (z której brałeś powyższy fragment) dalej mówi o hipokryzji "oficjalne głoszenie przestrzegania określonych zasad moralnych i jednoczesne ich „ciche” łamanie, gdy nikt ważny tego nie widzi (np. głoszenie przez polityka, że walczy z korupcją i jednoczesne branie przez tego polityka po cichu łapówek)" I właśnie do tego się odnosiłem, bo nazywacie Patricka lizodupem, bo napisał do raport do admina, a sami piszecie co chwile raporty na innych graczy.

ss.Pror0k napisał(a): chłopie, idz się ucz czytać,szkoda,że musisz czytać coś 3 razy aby to zrozumieć (...) że jesteś tylko robotem, który banuje za każde łamanie regulaminu i nie ma kolegów

Sam nie potrafisz czytać, i zrozumieć tego co wysyłasz, co udowodniłem wyżej. Najlepsze jest to, że pisze to 15 latek który siedzi po kilka godzin na serwerze, przez co mu się miesza rzeczywistość z grą komputerową xD

ss.Pror0k napisał(a): zgłaszanie swoich kolegów,reportowanie swoich kolegów,kolega cię zdradził, to się ceni!

Kolega z internetu cię zdradził, jak nam przykro ;(

Patrick bardzo dobrze zrobił pisząc raport na Viruska, jeśli myślicie że krycie gościa który sobie lata na sobku czy innych czitach, sprawi że na PPSa przybędzie graczy to jesteście w dużym błędzie xD

Mówie wam, przestańcie się ośmieszać, traktujecie tego SAMPa jakby to był świat rzeczywisty. Nie dziwcie się że inni gracze się z was śmieją i robią sobie żarty z waszego klanu skoro zachowujecie się jak jakaś sekta, i grozicie innym graczom bo was zabili w gierce xD

Może i PPS ma się coraz gorzej, ale nie. PPS nie upadnie tylko dlatego że jeden okularnik i jego klan mają ból dupska o to, że dostają kary w postaci jaila albo mute na serwerze. Pozdrawiam.

-- 2019-09-08, 15:25 --

Gorn napisał(a): problemy psychiczne? Co za pojeb ja kur** nie wierze XD czlowieku ja mam zajeb********* życie po za grą, Przyjaciół mam prawdziwych, wielu Najemnikow znam w rzeczywistości oni mnie, rodzinę najlepszą, szkołę i pracę zajeb*********

XDDDDDDDDDDDDDDDD :hahaha: :hahaha:

Wtrąca się w twoje życie, bo zachowujesz się po prostu jak idiota i masz ból dupy o wszystko

Gorn napisał(a): Po 1 mam s0beita, wbilem na s0beicie ALE w s0beicie jest cos takiego jak F12 który go wyłącza. S0beita uzywam tylko na singlu , nie czituje na sampie. Tam jak mnie podkusilo zeby dac tp - hacka to h*j, nornalnie go nie używam.

Nawet nie mam zamiaru komentować tego gówna, No ja nie mogę xDDD wielce pokrzywdzony świętoszek Gorn jest nękany w internecie!!

Co do rhino w mieście, to strzelałeś z Rhino w dzielnicy Mulholland, gra nadal traktuje te miejsce jako miasto, więc już się nie popłacz ok?

co do hipokryzji chodziło mi o dwulicowość bo najpierw się koleguje z N a potem zgłasza najemnika do administracji.Najlepsze jest to,że twierdzisz,że ja nie umiem czytać i tego zrozumieć.Piszesz,że mam 15 lat i siedzę na serwerze po kilka godzin, to teraz cie zapytam w jaki sposób udowodnisz mi,że mam 15 lat? Nie siedzę codziennie kilka godzin na ppsie, skąd to wziąłeś? X-D Jeśli myślisz,że przez banowanie graczy na ppsie wzrośnie liczba graczy, to jesteś w dużym błędzie xD

Proszę cię, przestań się więcej ośmieszać
"Nothing is true, everything is permitted"
ss.Pror0k
User

Polubionych : 9 razy
Otrzymał polubień: 3 razy

Postprzez TheMonstero » 8 wrz 2019, o 17:38

Po prostu ŻENADA XDDD
Obrazek
TheMonstero
gZe

Polubionych : 16 razy
Otrzymał polubień: 8 razy

Postprzez CarboniK » 8 wrz 2019, o 17:40

Widac po twoim zachowaniu ze masz nie wiecej jak 15 lat, i po drugie to nie ja sie osmieszam, tylko ty.
User (16.10.2012)

gZe (16.11.2018)

User (31.11.2018)

gZe (12.01.2019)

RPPS (14.02.2019)

VIP (02.03.2019)

Junior Admin (27.03.2019)
CarboniK
Admin Servera

Polubionych : 69 razy
Otrzymał polubień: 10 razy

Postprzez ss.Pror0k » 8 wrz 2019, o 17:43

Mogę mieć 12 lat i zachowywać się jak 15 latek, mogę mieć 20 lat i zachowywać się jak 15 latek, więc ocenianie wieku po zachowaniu nie jest czasem trafnym sposobem i po drugie to nie ja sie osmieszam,tylko ty.
"Nothing is true, everything is permitted"
ss.Pror0k
User

Polubionych : 9 razy
Otrzymał polubień: 3 razy

Postprzez R3D » 8 wrz 2019, o 19:38

Obrazek
R3D
User

Polubionych : 48 razy
Otrzymał polubień: 26 razy

Postprzez drop.dead » 8 wrz 2019, o 20:22

wystrasze sie, że[n]ada
Obrazek
Obrazek
drop.dead
Admin Servera

Polubionych : 13 razy
Otrzymał polubień: 25 razy

Postprzez Archimonde » 9 wrz 2019, o 20:45

Nedzni głupcy.
Ostrzegałem tiromaniaka, lady i cała resztę administracji. Jednostki typu Horn,
(czy jak mu tam XD), bremu itp. powinny być wykluczone z kolektywu. Gdy zaproponowałem rozwiązanie - zbanowanie wszystkich tych dzieciakow - nazwali mnie szalencem.
Gdybym jednak dostał heada o co od dawna zabiegalem mógłbym wpisać komendę /ban all debil i w jednej chwili pozbyć się tego zagrożenia dla PPS. Nazywam to łaska.
Wybór jest wasz administracjo.

PS gorn kur** jak ty możesz mówić cokolwiek o podlizywaniu jak dosłownie poplakales się w rozmowie na Skype z lady żeby dała Ci vipa XDDDD ŻENADA LVL LISKEY
When your closest allies fall to darkness, you don't stop them.

Obrazek
Za ten post autor Archimonde otrzymał polubienia - 2
Deluxe(16 wrz 2019, o 19:10), lookie(11 wrz 2019, o 18:09)
Archimonde
User

Polubionych : 101 razy
Otrzymał polubień: 172 razy

Postprzez lookie » 11 wrz 2019, o 18:10

Bremu napisał(a):(...) wyzbywacie się graczy którzy mogliby w pewnym stopniu naprawić ten serwer (...)

Nazwiska.

Chociaż jedno.
Obrazek

Się nie spinamy, chcą się pościągać, to się ścigamy.
lookie
User

Otrzymał polubień: 63 razy

Postprzez Oliwier » 12 wrz 2019, o 08:34

Proste że Dabień i Starzyk z Adamczykami na czele
Oliwier
User

Polubionych : 116 razy
Otrzymał polubień: 45 razy

Postprzez CarboniK » 12 wrz 2019, o 20:40

inkwizytor gdzie zniknales
User (16.10.2012)

gZe (16.11.2018)

User (31.11.2018)

gZe (12.01.2019)

RPPS (14.02.2019)

VIP (02.03.2019)

Junior Admin (27.03.2019)
CarboniK
Admin Servera

Polubionych : 69 razy
Otrzymał polubień: 10 razy

Postprzez Michau. » 12 wrz 2019, o 21:02

Obrazek

więc

Obrazek

Obrazek

rozwiązanie rebusu: gorn ssij chu ja
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Za ten post autor Michau. otrzymał polubienia - 6
BlackoN(16 wrz 2019, o 07:32), CarboniK(13 wrz 2019, o 07:06), drop.dead(12 wrz 2019, o 21:28), G1bsonek(18 wrz 2019, o 16:26), Maximus(13 wrz 2019, o 12:41), Patrick(16 wrz 2019, o 15:12)
Michau.
User

Polubionych : 82 razy
Otrzymał polubień: 140 razy

Postprzez drop.dead » 14 wrz 2019, o 21:31

stwierdzilem, ze ta cala sprawa wymaga jeszcze jednego postu podsumowujacego - pewnie i tak do zadnego z was nie dotrze bo pozjadaliscie wszystkie rozumy w koncu ale moge to rownie dobrze wyrzucic z siebie.
jesli ktos nie wie bo nie wchodzil na serwis ostatnio to te tuzy ktore zalozyly ten temat i ich koledzy stali sie wielkimi przyjaciolmi naszego ulubionego arka areczka, z ktorym teraz wchodza i/lub przesiaduja na jego diskordzie co w sumie w jakims tam malym stopniu robi z niego takiego celebryte.
Szkoda tylko ze zaden z was nie zdaje sobie sprawy ze to ze on sobie czituje i wchodzi z sobeitem to jest najmniejszy problem z tym wszystkim. Te jego slynne nicki typu, w ramach cytatu pozwole sobie, "tluste kur**" i tak dalej, myslicie ze do kogo sie on odnosi? obrazal head administracje wielokrotnie, maximusa czy tez lady. Takie slowa sa po prostu niedopuszczalne niezaleznie jak bardzo sie z administracja ktos nie lubi, i ja wiem co mowie bo sie tez pozarlem z HA swego czasu. O tych jego natretnych probach wyjawienia prawdziwego imienia i nazwiska carbona nie wspomne (dalej pewnie nie wie ze to nie on, wielki informatyk XDD)
takze jesli to jest dla was wzor to spoko. ale niech sie ludzie nie dziwia ze wychwalanie go na serwisie traktujemy jako prowokacje i generalnie nie jest to mile widziane. Robicie to aby potem walic historyjki jak to dostaliscie bana hurr durr za mowienie prawdy hurr durr. 20 iq tops
Obrazek
Obrazek
Za ten post autor drop.dead otrzymał polubienia - 7
100peran(14 wrz 2019, o 23:49), BlackoN(16 wrz 2019, o 07:32), CarboniK(14 wrz 2019, o 22:24), Patrick(16 wrz 2019, o 15:11), PPS_Lady[HA](15 wrz 2019, o 14:30), TheMonstero(16 wrz 2019, o 13:36), VwFan(15 wrz 2019, o 08:43)
drop.dead
Admin Servera

Otrzymał polubień: 25 razy

Postprzez rotten » 15 wrz 2019, o 23:04

Młode pokolenie graczy powoli odchodzi od gry, bo ma coraz mniej czasu, starzy gracze wracają raz na jakiś czas, bo mają jeszcze mniej czasu, a najmłodsze pokolenie nie zobaczy nawet na oczy takiego paronastoletniego MP, mając choćby GTA V. Cały SAMP w końcu umrze śmiercią naturalną, ale jeszcze do tego czasu powstanie 100 tematów oskarżających wszystko i wszystkich o taki stan rzeczy, zaraz ktoś powie że to wina globalnego ocieplenia.
Za ten post autor rotten otrzymał polubienia - 2
BlackoN(16 wrz 2019, o 20:36), CarboniK(16 wrz 2019, o 16:12)
rotten
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 5 razy

Postprzez KanielOutis » 16 wrz 2019, o 08:03

Powiem ci tak,próbujesz ratować tonący okręt. Pogódźcie się z tym że samp upada,jest wiele gier multiplayer i gracze będą w nowe tytuły grać.Ta gra jest już stara,a każdy serwer działa na tej samej zasadzie,eventy,te same zabawy itd.Nawet już nie masz co marzyć o 40stu graczach bo to już przeszłość. Co do banów,nic nie zrobisz,na sampie są prywatne serwery to nie jest rockstar suport, i po co mają komuś za free władze przekazać. No ja jak bym poświęcił tyle pracy na serwer to mi szkoda by było za darmo oddać jakiemuś cymbałowi.Więc pogódź się z taką sytuacją. Dziwisz się że banują??? prosta zasada nie podoba się nie graj,świata nie zbawisz. Naprawdę,czasem to jest mi co niektórych żal że takie problemy mają zamiast dążyć do czegoś w realnym życiu bo tutaj nic nie osiągniesz.
Za ten post autor KanielOutis otrzymał polubienia - 2
BlackoN(16 wrz 2019, o 20:36), CarboniK(16 wrz 2019, o 16:14)
KanielOutis
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 5 razy

Postprzez pasha » 16 wrz 2019, o 18:22

Na innych serwerach samp ma się całkiem dobrze i nie mam tutaj na myśli platformy rp. Coz, pomysły były, były one zaakceptowane.. i nikt nie kiwnął nawet palcem żeby coś w tym kierunku działać. Do tego jeszcze absurdalne bany, np. ban Ravena gdzie wasi headzi ściągają maskę i pokazują prawdziwe oblicze. Takie tematy to tylko strata czasu, darujcie sobie.

Nie da się zapewnić serwerowi stabilnej działalności, jesli jego programista/mapper/skrypter, woli jezdzic wyscigi z kolezkami niz zajmowac sie mapka, taki stan rzeczy trwał kilka lat :)
Za ten post autor pasha otrzymał polubienie od
NoCryK(wczoraj, o 13:06)
pasha
User

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 106 razy

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy