Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Druga Szansa

Administrator nadużywa swojego stanowiska? Zbierz dowody i napisz temat.

Moderator: Mod-Team

Druga Szansa

Postprzez KezliK » 30 mar 2019, o 18:45

Nick/i osoby/osób oskarżonej/ych: 100peran
Powód skargi: Nie zbanował osoby, za wyzwisko po rodzicach.
Screeny: https://i.imgur.com/guBKsCt.png https://i.imgur.com/2OcaEH0.png
Świadkowie (nie koniecznie): Nie wiem, może ktoś widział.
Treść skargi: Gracz Rudy_Cwel był cziterem i zarazem typem który wyzywał graczy. Gracz Joker (Co widać na czacie) jechał go po rodzicach. 100peran wbił, zbanował czitera permametnie, ale nie zbanował Jokera za te wyzwiska po rodzicach. Pisałem /raport a on nic. Pisałem na czacie żeby nie zamulał, a on odpisał mi na PW (PW jest na drugim screenie).
Źle postąpił, ale szybko zrozumiał błąd i napisał mi o tym, więc dałem mu drugą szansę.

Regulamin:

WYZYWANIE PO RODZICACH SUROWO KARANE!!!

Przecież za wyzywanie po rodzicach powinien być banik, a nie ,,Druga szansa".

-- 30 mar 2019, o 19:52 --

A i jeszcze zapomniałem.

Czemu akurat mu dałeś drugą szanse?

Czemu nie dajesz np. nowym graczom drugiej szansy tylko akurat mu?
Bo co, napisał że zrozumiał błąd i druga szansa leci?
Wbija typo wyzywa po rodzicach i pisze Ci na PW że rozumie błąd i dostaje drugą szanse...
Weź się naucz adminować, bo jak na razie wychodzi Ci to tępo.
KezliK
Banned

Polubionych : 6 razy
Otrzymał polubień: 4 razy

Re: Druga Szansa

Postprzez 100peran » 30 mar 2019, o 18:56

Rudy_Cwel jak to sam napisałeś "był cziterem i typem który wyzywał graczy", ale swoją postawą prowokował też innych obecnych do zwyzywania go, na co dał się podpuścić Joker. Źle zrobił że obraził jego rodziców, wszak nie wolno nikogo obrażać, jednak jak sam się szybko zorientował że źle zrobił i mi o tym napisał, dałem mu tą 'drugą szansę' mając też na uwagę to że został sprowokowany. Nie usprawiedliwia mnie to w żaden sposób, wiem że powinienem go jakoś ukarać, czego nie uczyniłem. Za swoją naganną postawę przepraszam i mam nadzieję że nie będę musiał więcej spotykać się w tym dziale z którymkolwiek z graczy.
Obrazek Obrazek
100peran
Admin Servera

Polubionych : 103 razy
Otrzymał polubień: 61 razy

Postprzez KezliK » 30 mar 2019, o 19:02

100peran napisał(a):Rudy_Cwel jak to sam napisałeś "był cziterem i typem który wyzywał graczy", ale swoją postawą prowokował też innych obecnych do zwyzywania go, na co dał się podpuścić Joker.

Chłopie każdy ma swój rozum, więc Joker napisał tak czy siak, przecież zawsze tak jest że jak ktoś prowokuje, to inna osoba może mieć lepszy rozum i nie wyzywać po rodzicach.
KezliK
Banned

Postprzez 100peran » 30 mar 2019, o 19:03

KezliK napisał(a):przecież zawsze tak jest że jak ktoś prowokuje, to inna osoba może mieć lepszy rozum i nie wyzywać.

Może, nie musi.
Obrazek Obrazek
100peran
Admin Servera

Polubionych : 103 razy
Otrzymał polubień: 61 razy

Postprzez KezliK » 30 mar 2019, o 19:09

100peran napisał(a):
KezliK napisał(a):przecież zawsze tak jest że jak ktoś prowokuje, to inna osoba może mieć lepszy rozum i nie wyzywać.

Może, nie musi.

No może, ale przecież pisze w regulaminie, że po rodzicach surowo karane, więc on mógł zwyzywać np. po śmietnikach, albo o czymś innym, a nie od razu po rodzicach. Według mnie Joker powinien dostać bana na 2-3 dni za wyzywanie rodziców.
KezliK
Banned

Postprzez lxandrka » 30 mar 2019, o 19:19

100peran mógł zbanować Jokera od razu - tu masz racje. Ale uwzględniając fakt, że został sprowokowany i dodatkowo sam przyznał się do błędu, to mógł mu już odpuścić i pouczyć go na pw;) Poza tym wydaje mi się, że ta skarga powinna mieć innego autora.

Zamykam.
Obrazek
lxandrka
Administrator

Polubionych : 3 razy
Otrzymał polubień: 235 razy

Powrót do Na administratorów serwera