Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Jak ja to widzę

Wpadłeś na ciekawy pomysł ulepszenia serwera/forum? Napisz o nim w tym dziale, a chętnie się z nim zapoznamy.

Moderatorzy: stinger, Tiromaniak, Mod-Team

Jak ja to widzę

Postprzez bS.Kamien » 3 lut 2019, o 03:11

Temat dotyczy przyszłości PPS. Nie będę tu wyskakiwać z bogatym słownicwem tylko prostymi zdaniami co powinno się zmienić, a także w czym mógłbym pomóc. Czat głosowy mumble to porażka, ile razy tam siedział HA? nikt tam nie gada. Stwórzcie oficjalnego discorda, była fajna inicjatywa Reina, czemu HA tego nie poparła? Wystarczyłby post na fb. Z samego forum na ten discord wbiło chyba 60 graczy, żeby popisać, pogadać. Strona PPS na facebooku nie funkcjonuje jak należy a tam przesiaduje najwieksza spolecznosc która tu grała. Pamiętam liczbe 2100 jako polubienia PPS na FB, teraz jest ponad 1900 lol jak to?! To nadal duża liczba. Kilka lat temu stronką zarządzał karus lub woldan, było dużo informacji z życia serwera, chcialo sie wbijac. Odeszli Ci dwaj i dalej robili swoje, Liveserver może słyszeliście? albowiem ich strona na fb ma w tym momencie 2x tyle polubien co PPS. Dobra pewnie kogoś ciekawi co ma wspólnego FB, Discord z SAMP. Dużo można zrobić niewielkim nakładem pracy. Dla przykładu jest taka gra tetris w pluginie do sampa, zróbcie jednorazowo konkurs że osoba z najlepszym wynikiem tygodnia dostanie 100 zł, najlepszy wynik dnia ma 10 zł. Ile to pieniędzy dla osoby dorosłej? dniówka może więcej, a to kilka osób się złoży i będzie luks, nawet ja moge zasponsorować, bo da to kilka korzyści. Większe zainteresowanie serwerem, rozwój rywalizacji, więcej graczy: przez co na takie /wg pójdzie więcej osób. Dlatego zachęcam do stworzenia darmowego serwera Discord, rangi przyznajcie tak jak to na PPS. Będą headzi to będą gracze. Publiczne prywatne kanały głosowe. Przydałby się jeszcze grafik z ładnym plakacikiem o konkursie, znam kilku fajnych co zrobią za darmo hobbystycznie. No i jest gwarancja, że będzie 100, podejrzewam że bedzie 100 graczy online w tygodniu konkursowym. Tak, pieniędzmi uderzycie w grupe młodych, a, PPS to głównie +15. A Ci starsi co zobaczą, że na serwerze się coś dzieje też wejdą na samp.
Obrazek
Za ten post autor bS.Kamien otrzymał polubienia - 3
BlackoN(3 lut 2019, o 09:40), Chief Ciapek(4 lut 2019, o 12:42), neo(3 lut 2019, o 16:03)
bS.Kamien
User

Polubionych : 676 razy
Otrzymał polubień: 220 razy

Re: Jak ja to widzę

Postprzez BlackoN » 3 lut 2019, o 09:44

1. Wielu graczy się pyta o tego discorda. No spoko, pomysł fajny, ale żeby nie skończył jak ten Reina gdzie cóż, nie szło tych wiadomości czytać i z serwera chciało się uciekać.
2. FB możnaby ożywić, może by to coś dało.
3. Nagrody hmm, tutaj już kwestia czy administracja mogłaby sobie na coś takiego pozwolić. Jeśli tak no to fajnie.
Bl4ck > BlacK > BlacKListeD > BlackoN

Czerwiec 2011 - user
Grudzień 2011-2013 - VIP
Gdzieś tam w tle jeszcze raz było gZe, RPPS, OPPS, MPPS.
BlackoN
Mod-Team

Polubionych : 55 razy
Otrzymał polubień: 16 razy

Postprzez lookie » 3 lut 2019, o 10:36

To chyba już hazard.
Obrazek

Się nie spinamy, chcą się pościągać, to się ścigamy.
lookie
User

Polubionych : 13 razy
Otrzymał polubień: 63 razy

Postprzez k4lsiwinho » 3 lut 2019, o 18:29

Public relations.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
k4lsiwinho