Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Global Lista Błędów w New Revolution

Zauważyłeś buga? Zgłoś go tutaj.

Moderatorzy: Tiromaniak, Mod-Team

Global Lista Błędów w New Revolution

Postprzez Speeder » 2018-01-12, 17:11

//Znalezione przeze mnie

1. Czasami (nie zawsze się to dzieję) przy odejściu kawałek od własnego domku fake killuje nas.
2.
Brak uprawnień do odczytania tej wiadomości.

3. Zegar dalej nie pokazuję aktualnej godziny [minuty] (Dokładnie spóźnia o minutę)

4. Obrazek Jak widać licznik nie pokazuję prawdziwej ilości zapisanych graczy na /tenhp (o jedną osobę mniej).
5. Mini miało być o 15,17,19,21 INFO (19:22) Sprawdzone zostały godziny 17:00 19:00 - "nie było w tym czasie minuty z minigunem". Z tego co mi Kaer powiedział to o 15:00 było, no nic zobaczymy jeszcze o 21:00.
//Edit 9.33 wczoraj sprawdziłem i po tym restarcie serwera o 21.10 był minigun o 21.15
Nie sprawdzałem wcześniejszych godzin ale na 100 % o godz. "17 nie ma minuty z minigunem" =>KLIKNIJ TUTAJ<=

tiromaniak napisał(a):- Zmniejszono czas jaila podczas wylosowania go w /los na jedną minutę

Dla jasności innych graczy. Zmniejszono czas podczas wylosowania muta na jedną minutę, nie jaila :)

6. Obrazek Czepiam się szczegółów ale mniejsza. Zazwyczaj id gracza jest otoczone nawiasami kwadratowymi [ID]. Zaś u gZe (tylko u nich to zauważyłem jak narazie) mamy jeden nawias kwadratowy a jeden klamrowy. [ID}
Gracze bez rangi mają normalnie [ ], nie wiem jak u adminów i vipów.
7. Przy minimalizowaniu gry podczas odliczania na /ws możemy zyskać przewagę gdyż unfreezuje nas i możemy troszkę podjechać, trudno to wytłumaczyć, działa to na zasadzie możliwości unfreezowania się z tym że system to wykrywa i po chwili unfreezu znowu nas freezuje na wsie. XDDDDDDDDDDD
8.Po wyrzuceniu z /ox za błędną odpowiedź każdego gracza teleportuję w niewiadomy sposób w powietrze: KLIKNIJ TUTAJ
9.Sprawdziłem obiekty do domku, już normalnie bierze r. za obiekty. Przy postawieniu 30 obiektów zabrało mi 1500r lecz wszystkie nie zostały zapisane (ok.12 zostało usuniętych).
10.Przy niektórych zabawach /rt wyłącza się automatycznie radio co może być czasem uciążliwe.
11. Przy /us nrg czasami nie załadują się dość szybko obiekty przez co niektórzy gracze spadają do wody (skutkuje to odpadnięciem z /us).
12. Podobny błąd z licznikiem występuję czasem przy zabawie /mini (na liczniku pokazuję o jedno mniej).
//Znalezione wraz z graczem Kaer
1. Po użyciu /glitch odnawia nam się hp i kamizelka ( gdy mamy jej małą ilość)
2. Podczas walki nie możemy używać żadnych komend poza jedną /solo (pozwala nam to na ucieknięcie od miejsca walki)
3. Obiekty przy domku są całkowicie za darmo (nie pamiętam czy zostało to zniesione czy to poprostu błąd bo zawsze za jeden obiekt przy domku kosztował 50r)
4. Kaer twierdzi że działanie matematyczne nie koliduję z Traf liczbę. Obrazek.
5. Za zabicie śmigłem huntera nie zamyka nas do jaila za znanego "Heli killa"
6. W trakcie rozpoczynania się /ox gdy wejdziemy na /arena i /ox się zacznie mamy dostępny zestaw broni z /arena przez co możemy strzelać do innych graczy.

Twórca listy: Speeder
Pomocnik: Kaer
Edytowane dnia : (13-01-2018)
//Temat będę uzupełniał w miarę możliwości.
Nie ciągnie mnie jakoś do gry, ale coś mnie pomału ciągnie do gry ~ Bremu 2k17
Speeder
Konto Premium

Polubionych : 53 razy
Otrzymał polubień: 67 razy

Re: Global Lista Błędów w New Revolution

Postprzez pasha » 2018-01-14, 17:17

https://www.youtube.com/watch?v=z3bBq1E ... e=youtu.be nie wiem czy ktos tutaj z obenych probowal juz grac na strefach DIGLEM, ale teraz to przypomina bardziej, rozped walniecie barana o sciane.
pasha
User

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 100 razy

Re: Global Lista Błędów w New Revolution

Postprzez Speeder » 2018-01-14, 17:29

pasha napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=z3bBq1EgkOo&feature=youtu.be nie wiem czy ktos tutaj z obenych probowal juz grac na strefach DIGLEM, ale teraz to przypomina bardziej, rozped walniecie barana o sciane.

Czasami to jest irytujące XD.
Poza tym::::::
Ten uczuć kiedy władujesz 5/5 przeciwnikowi a nic nie siądzie i w rezultacie to ty gryziesz glebę bo jego strzały siadły -_-.

-- 2018-01-16, 12:10 --

Kolejna porcja błędów

Obrazek

1. Na /panel nie ukazuję się pełne id skina Patrz tutaj
2.

3. W trakcie grania jest szansa, że nas zafreezuje bez żadnej przyczyny.
Obrazek

1. teleport /gym [nie ma ob]
[Narazie to tyle, będę uzupełniał].
Nie ciągnie mnie jakoś do gry, ale coś mnie pomału ciągnie do gry ~ Bremu 2k17
Speeder
Konto Premium

Polubionych : 53 razy
Otrzymał polubień: 67 razy

Powrót do ~~Zgłaszanie błędów~~