Strona 1 z 1

Turniej /US

PostNapisane: 29 kwi 2020, o 19:45
przez CarboN
Turniej Uważaj Spadasz

/US jest jedną z najpopularniejszych zabaw na PPS, w związku z tym faktem postanowiłem umilić (lub też nie) wam lekko majówkę organizując turniej, polegający na rywalizacji na właśnie tej zabawie.


Zasady turnieju

Zasady turnieju są banalnie proste. Wziąć w nim udział może każdy gracz który 2 maja w godzinach od 20:00 do 21:30 zapisze się na zabawę /US. Przez ten czas odpalane będą po kolei trzy różne tryby zabawy. Za wygranie US derby gracz na swoje konto otrzyma 15 punktów, za wygranie US Siana 10 punktów, a za wygranie US NRG 5 punktów. Wszystkie te punkty które za wygraną zabawę zdobędzie gracz na swoje konto zostaną zsumowane, a po godzinie 21:30 zostanie ułożona tabela, gdzie gracze z najwyższymi miejscami zostaną odpowiednio nagrodzeni. Na derbach zabronione będzie kampienie pod mapą i czekanie aż reszta uczestników sama spadnie (na mapie z rurami jest taka możliwość) Jeśli zobaczycie gracza który tak robi to proszę o zgłaszanie go komendą /raport.


Nagrody

1. Ranga VIP na tydzień i 3000 pkt. respektu

2. Konto premium na tydzień i 2000 pkt. respektu

3. Konto premium na 3 dni i 1000 pkt. respektu

Gracze poniżej 3 miejsca w tabeli, otrzymają swoją liczbę zdobytych punktów pomnożoną przez 5 w postaci punktów respektu.


Zapraszam do udziału w turnieju ;D