Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Wyjaśnienia

Luźne dyskusje.

Moderator: Mod-Team

Re: Wyjaśnienia

Postprzez Reebook » 5 cze 2019, o 11:55

ubinoob napisał(a):w najbliższych miesiącach będą się ukazywały różne tematy na forum z pewnymi prośbami.

ubinoob napisał(a):Odpowiedzi na kilka pojawiających się pytań:
Bez obaw, nie będzie to w samym środku wakacji. Zdajemy sobie też sprawę, że gdy jest cieplej na dworze to ilość graczy mocno spada. Tak było zawsze. Przynajmniej miesiąc (do dwóch) wcześniej będzie zapowiedź.

Sam jestem ciekawy tego wydarzenia i sam chciałbym w nim uczestniczyć. Ubi, mówiłeś coś, że będzie jakaś oficjalna zapowiedź tylko, że jak na razie nic takiego nie ma miejsca. Powiedz tylko czy to ma być w wakacje czy już po wakacjach bo po prostu jestem ciekawy.
Fajnie wrócić przynajmniej na jeden dzień i przypomnieć sobie jak to kiedyś było.
Chcesz, aby twoja prośba o UnBan została szybciej sprawdzona ?
W tytule/temacie o prośbę napisz nick administratora który cię zbanował !
Obrazek
Tworzenie nowego teleportu:
Obrazek
Reebook
User

Polubionych : 25 razy
Otrzymał polubień: 44 razy

Postprzez Digi » 5 cze 2019, o 20:19

Reebook napisał(a):czy to ma być w wakacje czy już po wakacjach

Zapewne po wprowadzeniu nowego wyglądu forum.
"Wszystko trwa, dopóki sam, tego chcesz."
Digi
User

Polubionych : 102 razy
Otrzymał polubień: 33 razy

Postprzez Michau. » 24 lip 2019, o 09:44

No i co?
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Michau.
Admin Servera

Polubionych : 85 razy
Otrzymał polubień: 147 razy

Postprzez JaromiR » 31 lip 2019, o 07:03

Zastanawia mnie jedna rzecz, po co oni kłamią. Nie lepiej od razu powiedzieć, że żadnej nowej wersji nie będzie?
JaromiR
User

Polubionych : 20 razy
Otrzymał polubień: 11 razy

Postprzez neo » 31 lip 2019, o 13:08

Mam pytanie do h@. Czy wy sami wierzycie w to, że można jeszcze coś z tym serwerem zrobić? Obecnie w polskim sampie nie ma żadnego dobrego dma (kiedyś ich było mnóstwo.) Nie oszukujmy się, ale pps już dawno zszedł na psy. Traktujecie graczy jak śmieci, nie słuchajcie ich i nie wprowadzacie żadnych nowości, ani nawet małych zmian, które mogłyby polepszyć sytuację. Nie wspomnę już o tegorocznych ,,urodzinach", które były chyba największą kompromitacją w historii serwera. Może więc przyszła pora na zamknięcie serwera? Możecie się śmiać, ale jaki jest sens prowadzenia serwera kiedy:
1) 99% ludzi odeszła/została zbanowana
2) nie chce wam się tego dalej ciągnąć bo nic z tym nie robicie
Osiągnęliście bardzo dużo, głównie stara ekipa, ale nic nie trwa wiecznie i trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, pozdrawiam.
Obrazek
neo
User

Polubionych : 27 razy
Otrzymał polubień: 16 razy

Postprzez PPStation » 31 lip 2019, o 17:15

neo napisał(a):Osiągnęliście bardzo dużo, głównie stara ekipa, ale nic nie trwa wiecznie i trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, pozdrawiam.

Trafione w punkt. Czasy świetności już dawno minęły. Zainteresowanie samym serwerem, SA-MPem, ogólnie GTA San Andreas, będzie wciąż się zmniejszało. Jednak wpływ wydarzeń spowodował, że PPS dodatkowo upadł ze względu na zbyt wolny rozwój (albo nawet jego brak). PPS wpadł w nieuleczalną chorobę, jest praktycznie martwy, a H@ tylko sztucznie podtrzymuje go przy życiu :(

Trzymanie PPSa jak najdłużej to też nienajlepszy pomysł. Na innych serwerach (które też zostały zamknięte), ludzie się porozchodzili razem do innych miejsc, a znajomości ze sobą trwają nawet przez lata. Zakończenie PPS (albo rewolucja w odpowiednim momencie czasowym - gdzieś 2015-2016) powinno wszystkich złączyć ze sobą. A to społeczność po prostu się rozpadła i większość poszła w swoje strony. Teraz w zasadzie nie ma co ze sobą łączyć.

Nawet obecnie nie mam zbytnio kontaktu do swoich znajomych (choć mam ich na FB, to nie ma cynku, aby coś napisać). Ktoś nawet rozpoznał mnie na ulicy, że jestem z PPSa, a ja w ogóle go nie pamiętałem (tzn jak zapytałem się o nick to coś kojarzyłem). Było po prostu głupio i dziwnie, bo niedawno ze sobą wszyscy się trzymaliśmy i gadaliśmy codziennie. Bo nie było żadnej takiej chwili, żebyśmy wszyscy przygotowali się razem na zakończenie. Jak jeden odchodził, reszta była nadal skupiona grą, to nie było wspólnego tematu "to teraz musimy znaleźć sposób, aby nasza znajomość potrwała najdłużej". Mi tam bardziej szkoda tych znajomości niż całego serwera. Chyba tylko garstka ludzi ma jakiś tam kontakt, reszta pewnie tylko trzyma jako znajomych na FB i tyle.

Z tego PPSa generalnie super by było, aby dzięki serwerowi nadal pozostała społeczność. Na przykład, w latach 2015-2016, w miesiącu zamknięcia serwera (gdyby nastąpiło) zrobilibyśmy ogólnopolski zlot, na który zjechałaby się spora ilość ludzi (na pewno byłoby ponad 50). I tak pewnie nikt nie zna PPStation, bo ja na takim koncie nigdy nie grałem, a w zasadzie nie gram na PPS od ponad 5 lat. Na PPSie zacząłem grać chyba z ponad 10 lat temu pod znanym wszystkim nickiem (oczywiście za tamtych czasów), zanim weszła jeszcze mapka NR. Po prostu smutno, widząc takie zakończenie serwera. Najgorsze ze wszystkich pięciu, na jakich grałem.
Obrazek
PPStation
User

Polubionych : 14 razy
Otrzymał polubień: 19 razy

Postprzez Fala » 3 sie 2019, o 23:58

Ojejku.. zaraz wszyscy się rozpłaczą. Jeżeli nie chcecie grać, to nie grajcie... Nikt na siłę was tutaj nie trzyma. Smęceniem o tym, że "kiedyś było lepiej" nie przyciągniecie nowych osób, tym bardziej pier** o zamknięciu serwera. Nie rozumiecie tego, że to gracze, zwykli najzwyklejsi użytkownicy są filarem tego serwera. Nie osoba która tworzy skrypty, albo adminuje. To zwykli gracze budują klimat i sprawiają, że nowy gracz zostaje na dłużej. Skrypty to tylko taka wisienka na torcie. Komunikacja i chęć poznawania innych była podstawą i jest podstawą. Spójrzcie na serwery typu rp, czy tam brakuje ludzi?

Zapewne serwer PPS nie wróci do swoich "lat świetności", ponieważ tak jest ze wszystkim. Auto z salonu po paru latach użytkowania nie wróci do stanu salonowego, prosta i jasna sprawa. Ale czy to jest na tyle ciężka myśl, żeby pisać takie rzeczy? Osobiście cieszę się, że serwer cały czas stoi i jestem pełen podziwu dla np. Ubiego, Lady... że cały czas interesują się serwerem i starają się jeszcze w jakiś sposób zadowolić tą zepsutą publikę. Ja bardzo szybko wymiękłem z rangi administratora, kiedy zacząłem mieć coraz więcej spraw do załatwienia w życiu, więc spójrzcie ile trzeba mieć wyrzeczeń i zapału do tego, żeby przez paręnaście lat interesować się tym wszystkim. Już dawno mogliby zamknąć serwer, nikogo nowego nie wdrażać, nie uczyć, nie zaufać i zająć się swoimi sprawami, bo to są dorośli ludzie, którzy mają obowiązki, a nie małe gnoje, które szukają tylko miejsca, gdzie dodać swoje trzy grosze. Taki właśnie jest neo i bardzo dobrze wiesz, że śmieciem, to jesteś Ty.

Więc proszę, wyciągnijcie z tego wnioski i podziękujcie tym ludziom, którzy "jeszcze" to trzymają, bo z takim nastawieniem faktycznie może pozostać tylko wspomnienie. Słów typu "Zakończenie PPS (albo rewolucja w odpowiednim momencie czasowym - gdzieś 2015-2016) powinno wszystkich złączyć ze sobą.", nigdy nie zrozumiem. Na bank wszyscy by się złapali za rąsie i tak kwitli do końca życia. Na bank... A Ci którzy nie widzą nic pozytywnego w tym serwerze, to tak jak pisałem na wstępie, dajcie sobie spokój, jeśli wam się nie podoba. Nie wprowadzajcie pogrzebowego nastroju.
Za ten post autor Fala otrzymał polubienia - 2
BlackoN(4 sie 2019, o 08:30), CarboniK(5 sie 2019, o 23:29)
Fala
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 20 razy

Postprzez PPStation » 4 sie 2019, o 17:13

Fala napisał(a):Więc proszę, wyciągnijcie z tego wnioski i podziękujcie tym ludziom, którzy "jeszcze" to trzymają, bo z takim nastawieniem faktycznie może pozostać tylko wspomnienie. Słów typu "Zakończenie PPS (albo rewolucja w odpowiednim momencie czasowym - gdzieś 2015-2016) powinno wszystkich złączyć ze sobą.", nigdy nie zrozumiem. Na bank wszyscy by się złapali za rąsie i tak kwitli do końca życia. Na bank... A Ci którzy nie widzą nic pozytywnego w tym serwerze, to tak jak pisałem na wstępie, dajcie sobie spokój, jeśli wam się nie podoba. Nie wprowadzajcie pogrzebowego nastroju.

Może po prostu ogólne nastawienie i inne wartości, które u każdego są różne. Szanuję starą Head Administrację za dalsze prowadzenie PPSa. Z mojej strony jest to po prostu przekwitły projekt, którego szczyt miał nie dawno, lecz bardzo dawno temu. Ale są osoby, które mogą siedzieć nad jednym przez długi czas. Jak chcą, no to niech się zajmą, nikt nie dyktuje im co mają robić. Po prostu należę do osób, które nie lubią stać w miejscu i wolą brnąć do przodu. Widzę to jak dalsze ulepszanie Windowsa 98 w dzisiejszych czasach:

"> Gościu, zobacz, otwórz się na świat i spójrz czym fajniejszym obecnie możesz się zająć!"
"> Nie."

W sumie LiveServer ma już większe powodzenie i przyszłość. A ponieważ może być podpięty pod PPSa, co dużo nie kosztuje, to czemu by tego jeszcze nie prowadzić. Zresztą w sumie cofam, bo z ciekawości wszedłem na liveserver.pl, a strona nawet w ogóle nie ładuje się xD

PPS był tylko takim przystankiem w życiu, po którym mam dobre wspomnienia. Grałem tylko dlatego, że byli na nim świetni ludzie... więc wchodziłem tylko z ich powodu. Jakbym do PPSa chciał wrócić, to poza brakiem widocznej przyszłości i tak >95% znanych przeze mnie osób już nie gra. No kurde, mam wejść na serwer, na którym gra teraz 1 osoba... i mam czekać na cud? Może reszta widzi potencjał w PPSie, więc niech te osoby działają i się udzielają. Ja i tak zajęty jestem życiem prywatnym.

No i jeszcze, kiedyś pisało się, że "na serwerze gra coraz mniej ludzi", teraz to prędzej "na serwerze praktycznie nikt już nie gra". To tak złudne jak fani PewDiePie, którzy myśleli, że wygrają wyścig z T-Series o 100M subów na YT. Subgap rośnie, T-Series ucieka, a fani PDP nadal wierzą w cud. Cud w powrót PPSa.

Dlaczego nie widzę przyszłości PPS?
Mapka jest dobra. Po prostu serwer zyskał negatywną opinię, co odczuwa każdy gracz chcący zatrzymać się dłużej. Widzę tu podobny przypadek z moim znajomym, do którego się odniosę. Koleś, który w życiu coś bardzo spierniczył (czyt. zjeb*** z szerokim echem) i w zasadzie ma nikłe szanse dalszego powodzenia w życiu. Powinien on na chwilę przystanąć z tym co robi, a nie na siłę "robić to, co dalej robił", zbierając w ten sposób kolejne zjeb***, zyskując coraz to gorszą opinię i odświeżając swój zjeb*** metr. Gdyby odpoczął przez dwa-trzy lata, mógłby zacząć praktycznie od początku i większość by o tym złym zapomniała. Gdyby PPS został tymczasowo wyłączony (ideałem, jeśli początkowo traktowane było ostateczne zamknięcie, to gracze bardziej się stęsknią) i nastąpił Wielki Powrót PPS, odpoczęci gracze wróciliby w pełni sił i odbudowaliby serwer. A nie widzę przyszłości bo:
1) Osoby, które wcześniej odeszły, w większości nie będą zainteresowane powrotem.
2) Pozostała zbyt mała ilość osób, która kontynuowałyby grę po Wielkim Powrocie - zbyt mała, aby dobra atmosfera.
3) Za dwa-trzy lata zainteresowanie SA-MPem dodatkowo zmaleje (w porównaniu, wspomiany kolega ma jeszcze i tak większość życia przed sobą, więc dla niego te 2-3 lata to wszystko jedno).
4) Potrzebne jest poczucie zatęsknienia za PPSem, a szczególnie u osób, którzy grali tuż przed zamknięciem. I tutaj mogę wtrącić o co chodziło z tym niezrozumiałym przez Ciebie "złączeniem" - silnej grupy, której mocno szkoda i zależy na PPSie, ale nic nie mogą zrobić. Kontakty dalej się utrzymują, poza serwerem. I to od takiej społeczności istnieje największa szansa, aby ewentualny come back "odświeżający starą, negatywną atmosferę" stał się suk**. Aaa, od head administracji też - żeby nie mieli wywalone na PPS po 2-3 latach (bo znaleźli coś innego do roboty), tylko chcieli tego PPSa przywrócić. Tak, masz rację. To gracze tworzą serwer i to oni tworzą sytuację taką, jaką mamy. Sytuację, którą obecnie widzisz.

To by świetnie działało właśnie w 2015-2016. PPSa jednak pozostawiono, wszyscy się nagrali na serwerze aż do zanudzenia lub odeszli z jakichś powodów, na przykład zbanowania. Wszystko wymaga dokładnego planowania. Teraz tak naprawdę, to bym tylko zostawił tego PPSa jakim jest, bo zapewnienie zabawy kilkunastu(dziesięciu) pozostałym osobom da większy profit niż kolejne, obciążające czasowo mega rewolucje.

Grałem też na serwerze, na którym przetestowano taki come back opisany wyżej. Serwer dysponował jednak większą ilością zainteresowanych starych bywalców, co zakończyło się suk** i przedłużeniem życia serwera o kolejne lata.
Obrazek
PPStation
User

Otrzymał polubień: 19 razy

Postprzez Michau. » 4 sie 2019, o 22:35

xD!!
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Za ten post autor Michau. otrzymał polubienie od
bS.Kamien(6 sie 2019, o 00:51)
Michau.
Admin Servera

Postprzez Oliwier » 5 sie 2019, o 09:40

Wstępna informacja jest taka, że w to lato odbędzie się wydarzenie...

Już nie mogę sie doczekać.
Pozdrawiamy razem ze Spearem, Robisem, Ogonem, Andreasem, Crashem, Mikrusem i Kamieniem.
Oliwier
User

Polubionych : 118 razy
Otrzymał polubień: 46 razy

Postprzez |RobiS| » 5 sie 2019, o 10:22

Zastanawia mnie tylko co jeszcze trzyma ludzi tutaj (jest ich tyle co nic, bo o 11 w wakacje 3 osoby :v). Coś mi się wydaje, że jakbym wbił teraz na server to nie zobaczyłbym żadnych zmian od 2 lat.
Nie chce nikogo obrazić, ale gdy Ubi, Karus, Woldan odeszli (?) z PPS to ten server zaczynał stopniowo wymierać aż do tego momentu co jest teraz. Wiadomo, mamy 2019 rok, GTA SA to gra z 2005, co nie zmienia faktu, że nadal sporo osób w nią gra, problemem jest brak jakichkolwiek nowości tutaj oraz, czasami, bezsensowne bany. Przytoczę tutaj mojego bana, wbiłem na server pod nickiem werka123456 i insta ban, Maximus w mojej prośbie o UB napisał, że unbana nie będzie XD Zmienne IP wtedy jakoś pozwoliło na wejście do gry po kilku dniach :matrix:. Od czasu do czasu wbijam na forum sprawdzić liczbę graczy, trafić na liczbę powyzej 10 to jest cud, nie mówiąc już o adminach czy vipach gdzie w 90% przypadków jest to okrągłe 0.

Teraz proszę o no offence, ale HA to tez już troche "stare wygi" ale jest z nimi pewien problem - nie czują upływu czasu, nie rozumią niektórych trendów itp, to też nie jest zbyt dobre bo przez niektóre sytuacje sypały się bezsensowne bany.

Podsumowując - server nigdy już nie odzyska graczy, wszystko w pewnym sensie też przez Tiromaniaka, robił on dobrą roborę lecz z czasem się wypalił i też miał wywalone na ten server. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu z miłą chęcią wracałem na server, gdybym już nawet miał wrócić to wszystko od tego servera mnie odpycha.

Pozdrawiam cieplutko, dziękuje za kilka lat gry ale już nigdy nie wrócę XD

Jeszcze dodając - poznałem tutaj sporo super ludzi, z niektórymi nadal mam kontakt i w sumie to już tylko to zawdzięczam temu serverowi.
Obrazek
Za ten post autor |RobiS| otrzymał polubienia - 2
[PPS]Kicktracer(23 sie 2019, o 12:54), Oliwier(5 sie 2019, o 12:11)
|RobiS|
User

Polubionych : 302 razy
Otrzymał polubień: 78 razy

Postprzez Michau. » 5 sie 2019, o 22:26

koledzy z diskorta również pozdrawiają
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Michau.
Admin Servera

Postprzez bS.Kamien » 6 sie 2019, o 00:36

ubinoob napisał(a):obecni headzi składają się z własnych pieniędzy na hosted

wiadomość sprzed kilku dni, ciekawe jak długo nie płacicie:
Obrazek
Obrazek
Za ten post autor bS.Kamien otrzymał polubienie od
SpeaR(12 sie 2019, o 18:41)
bS.Kamien
User

Polubionych : 677 razy
Otrzymał polubień: 220 razy

Postprzez Pies » 12 sie 2019, o 21:17

neo napisał(a): Nie oszukujmy się, ale pps już dawno zszedł na psy. .

Tak było

Pozdrawiam,
bS.Pies
Obrazek
Za ten post autor Pies otrzymał polubienia - 2
Oliwier(12 sie 2019, o 21:59), SpeaR(12 sie 2019, o 21:57)
Pies
Weteran

Polubionych : 152 razy
Otrzymał polubień: 507 razy

Postprzez [PPS]Kicktracer » 23 sie 2019, o 12:51

Jakby pewni headzi nie sypali w swoim "złotym" okresie permami za nic to by może ten serwer pomimo upływu czasu jakoś pociągnął, a tak sami możecie sobie podziękować za pozostawienie serwera osobom, które nie rozumieją dzisiejszych trendów wśród dla nich młodych osób. Mimo, że od czasu mojego perma od naszego ukochanego heada maximusa jakoś mam gdzieś ten serwer bo tak jak ktoś wyżej napisał jego jedynym argumentem było to, że UB nie będzie i na tym się skończyło to co jakiś czas odwiedzę sobie forum i w mojej ocenie powinniście to już dawno temu zamknąć jak Karus, Woldan i Ubi odeszli z administracji. Szkoda, że to tak jeb**, ale sami do tego doprowadziliście kochana administracjo, może to już nie czas na sampa, ale na np. FiveM ;).

I pozdrawiam wszystkich starych graczy, może ktoś mnie jeszcze tu pamięta ;)
Obrazek
[PPS]Kicktracer
User

Polubionych : 293 razy
Otrzymał polubień: 125 razy

Postprzez Nestii » 26 sie 2019, o 16:10

[PPS]Kicktracer napisał(a):I pozdrawiam wszystkich starych graczy, może ktoś mnie jeszcze tu pamięta ;)

Ile dałbym by zapomnieć cię, wszystkie chwile te
Obrazek
Nestii
User

Polubionych : 399 razy
Otrzymał polubień: 86 razy

Postprzez pasha » 26 sie 2019, o 17:18

XDDDDDDDD :hahaha:
pasha
User

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 110 razy

Postprzez drop.dead » 27 sie 2019, o 16:55

Obrazek
Obrazek
Obrazek
drop.dead
VIP

Otrzymał polubień: 27 razy

Postprzez Digi » 27 sie 2019, o 17:29

Nestii napisał(a):
[PPS]Kicktracer napisał(a):I pozdrawiam wszystkich starych graczy, może ktoś mnie jeszcze tu pamięta ;)

Ile dałbym by zapomnieć cię, wszystkie chwile te

Co zdarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas.
"Wszystko trwa, dopóki sam, tego chcesz."
Digi
User

Polubionych : 102 razy
Otrzymał polubień: 33 razy

Postprzez Michau. » 7 wrz 2019, o 01:02

halo juz po wakacjach
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek