Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

POŻEGNANIE

Do tego działu trafiają tematy rozpatrzone i naruszające regulamin.

Moderator: Mod-Team

POŻEGNANIE

Postprzez Kaer » 2017-12-05, 12:34

Nadszedł właśnie ten czas w którym chcę się z wami pożegnać. Postanowiłem zakończyć swoją przygodę z PPS z kilku powodów niektórym osobom pewnie znanych. Od kiedy zacząłem tu grę miałem mieszane uczucia co do serwera, poznałem wielu ciekawych ludzi z którymi nadal będę utrzymywał kontakt ale wielu również wrednych, zawistnych, szukających zaczepki - jest to dla mnie głupotą jako iż to tylko gra i powinna być zabawą która jest brana z dystansem. Grałbym może dalej jednak po rozmowie z kilkoma adminami i patrząc na ich podejście zrezygnowałem. Wiele nowości które zostały dodane zostały po dniu - dwóch usunięte i do tej pory nie zostały naprawione, pisałem wiele postów aby zwiększyli chociaż ceny rybek dzięki czemu byłoby to opłacalne bo aktualnie jest to zbędna rzecz jednak zawsze byłem ignorowany. Według mnie serwer powinien zrobiony być pod graczy a wszelkie prośby powinny być chociaż odrzucone a nie olane po całej linii. Jak wiadomo każdy ma swoje życie prywatne i nie ma całego dnia aby się tym zająć ale na wiele próśb które napisałem kilka miesięcy temu nie dostałem do teraz odpowiedzi. Drugą sprawą jest podejście takich osób jak raven jako administrator powinien pomagać graczom, odpowiadać na ich pytania, być miłym jednak on woli prowokować a jego działalność na serwerze ogranicza się do strzelania lub szukania powodu aby mnie zbanować, tak było przez ostatnie kilka dni przez co wyraźnie dało mi to do zrozumienia, że administracja mnie nie chce na tym serwerze ale do tej pory nie znaleźli żadnego konkretnego powodu aby mnie zbanować i banowali mnie za jakieś głupoty nie rozpatrując nawet całkowicie spraw. Jak wam wiadomo po sytuacji z Hagim podczas gdy obraził mi rodziców dostał bana na 2dni - obraza miała miejsce o 12:58 a o 13:02 napisałem pod wpływem emocji, że jest gimbusem i kilka innych tekstów, nie użyłem żadnego wulgaryzmu po czym dostałem bana za prowokacje gdy później skonfrontowałem z tym ravena i poparłem to screenami zmienił powód na "całokształt". Po tym incydencie straciłem gZe a teraz Hagi biega z tą rangą choć nawet nie potrafi do końca upilnować ludzi na evnecie. Gdy zapytałem gdzie tu sprawiedliwość i czemu innych traktują inaczej to dostałem odpowiedź, że nie jestem "inni" i z niczego mi się nie muszą tłumaczyć. Poinformowali mnie, że jednak już nigdy nie dostanę żadnej rangi ponieważ za dużo powiedziałem ale gdy zapytałem o jaką sytuację chodzi zrobili z tego wielką tajemnicę. Jak dla mnie takie podejście do graczy jest smutne i już domyślam się czemu taki fajny serwer ma tak małą ilość osób online. Nie chcę się za bardzo rozpisywać bo wiem, że i tak część może to śmieszyć a część to oleje bo będzie przekonana swoich racji ale nie każę nikomu tego czytać ani za mną tęsknić lub wypowiadać się tutaj. Ja tylko wyrażam swoją opinię i czy przeczyta to jedna osoba czy tysiąc nie robi dla mnie większej różnicy. Pewnie wielu z was zastanowi się co zrobię z gangiem, otóż jutro unbana dostaje CuneGo - vicelider postanowiłem, że przekażę mu pełne prawa i to on zostanie teraz liderem. W gangu poznałem wiele ciekawych osób z którymi mam ciągły kontakt choćby przez messengera i nie zerwę go ponadto też zostaje nam nasze gangowe forum. Kończąc już moją wypowiedź chciałbym pozdrowić kilku graczy dzięki czemu gra na serwerze była tak ciekawa : Crashu, Lookie, Michau, Cunego, Valve, Simon, Danio, Sandra, Speeder, Jumbo, Paccer, Karrypto, Trobul, Yahoo oraz dla całej reszty której tu nie uwzględniłem również dla Maximusa i Lady którzy wiele razy jako nieliczni okazali się pomocni za co też im bardzo dziękuję. Może jeszcze kiedyś was odwiedzę, teraz wpadnę pewnie raz na jakiś czas zobaczyć co u was słychać ale to już tylko ze względu na to, że jestem dość sentymentalny. Pozdro!

Obrazek
Start gry-2017-07-09 - Elitarny gracz-2017.10.12
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kaer
User

Polubionych : 22 razy
Otrzymał polubień: 24 razy

Re: POŻEGNANIE

Postprzez Michau. » 2017-12-05, 14:54

Jeszcze wrócisz z tego GPP :v
Obrazek
08.08.2017r. - Junior Admin
22.08.2017r. - Admin
Za ten post autor Michau. otrzymał polubienie od
Kaer(2017-12-05, 15:32)
Michau.
Admin Servera

Polubionych : 38 razy
Otrzymał polubień: 30 razy

Postprzez [PPS]Hyper » 2017-12-05, 15:12

Pożegnanie jakbyś odchodził po 10 latach gry. x-d

Cze, do zobaczenia bo gry tutaj nie da się tak z dnia na dzień przerwać. :lookdown:
User - 06.01.2010 > VIP > Junior Admin >Admin > VIP > Junior Admin > Admin > Zasłużony Admin

Obrazek

Obrazek
Za ten post autor [PPS]Hyper otrzymał polubienie od
Kaer(2017-12-05, 15:32)
[PPS]Hyper
Admin Servera

Polubionych : 75 razy
Otrzymał polubień: 125 razy

Postprzez Rafixstan. » 2017-12-05, 16:24

Kaer napisał(a):dzięki czemu gra na serwerze była tak ciekawa : Crashu, Lookie, Michau, Cunego, Valve, Simon, Danio, Sandra, Speeder, Jumbo, Paccer, Karrypto, Trobul, Yahoo

gdzie ja?

-- 5 gru 2017, o 16:33 --

Kaer napisał(a):Drugą sprawą jest podejście takich osób jak raven jako administrator powinien pomagać graczom, odpowiadać na ich pytania, być miłym jednak on woli prowokować a jego działalność na serwerze ogranicza się do strzelania lub szukania powodu aby mnie zbanować

raven ponury żniwiarz najpierw bremu teraz kaer XD
Rafixstan.
User

Polubionych : 132 razy
Otrzymał polubień: 97 razy

Postprzez RaveN. » 2017-12-05, 16:38

Zawsze mnie rozwalały tego typu pożegnania, typu 'Odchodzę, ale raz na jakiś czas wpadne na server no i was będe odwiedzał.' Pożegnanie napisane w taki sposób, jakbyś się żegnał z życiem czy coś. Już nawet nie chce mi się odpowiadać na ten twój ból, związany z banem którego ode mnie dostałes. 3/4 twojego pożegnania stanowi lament w moją stronę, jak to Ci dałem bezpodstawnego bana, albo jakim ja jestem najgorszym adminem. Dziwnym trafem, po zbanowaniu twojej osoby wiele osób podzieliło moje zdanie, jednak Ty nadal tkwisz w swoim nieomylnym myśleniu i postawie bycia. Po drugie, nie szukałem powodu do zbanowania Ciebie (perma) o sytuacji która miała kilka dni temu - jak to wspomniałeś. Dostałem wyraźne sygnały od graczy, że grasz nieczysto, co dowodem był twój rekord na glitchu. Więc po prostu jako admin musiałem to zweryfikować, jednak ty, jak to Ty interpretujesz to jako moją złośliwość.
To do zobaczenia za kilka dni na PPS'ie ;-)
Obrazek

22.08.2013r. (user) -> 02.01.2014r (gZe) -> 04.05.2014r. (Junior admin) -> 11.05.2014r. (Admin)
RaveN.
Admin Servera

Polubionych : 145 razy
Otrzymał polubień: 85 razy

Postprzez Archimonde » 2017-12-05, 17:08

No takie trochę woła po atencję, zwłaszcza, że grasz pół roku xD
Powiedziałeś za dużo i musisz ponieść tego konsekwencję (a nawet konsekwencje) Przykro mi mówić, ale to własnie przez takich jak ty Kaer serwer podupadł - zbyt wiele tajemnic wyszło na jaw. Dla ciebie to może i jest "żaden sekret", ale te pozornie błahe informacje sprawiły, że na serwerze już nie ma trzycyfrowej liczby graczy.
Pozostaje tylko poczekać na twój powrót, może wtedy zrozumiesz jakie mechanizmy rządzą serwerami.
A grand crusade that would reach the end of creation.

Obrazek
Archimonde
User

Polubionych : 102 razy
Otrzymał polubień: 142 razy

Postprzez Kaer » 2017-12-05, 17:12

Archimonde napisał(a):No takie trochę woła po atencję, zwłaszcza, że grasz pół roku xD
Powiedziałeś za dużo i musisz ponieść tego konsekwencję (a nawet konsekwencje) Przykro mi mówić, ale to własnie przez takich jak ty Kaer serwer podupadł - zbyt wiele tajemnic wyszło na jaw. Dla ciebie to może i jest "żaden sekret", ale te pozornie błahe informacje sprawiły, że na serwerze już nie ma trzycyfrowej liczby graczy.
Pozostaje tylko poczekać na twój powrót, może wtedy zrozumiesz jakie mechanizmy rządzą serwerami.

nie szukam atencji chciałem na sam koniec podsumować jak dla mnie to wyglądało, uszanowałem twoją opinię a ty postaraj się uszanować moją :)
Start gry-2017-07-09 - Elitarny gracz-2017.10.12
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kaer
User

Polubionych : 22 razy
Otrzymał polubień: 24 razy

Postprzez Archimonde » 2017-12-06, 21:38

Szanuje twoją opinię, ale daję ci prostą radę na przyszłość (do zastosowania nie tylko na Part'yelond): Nigdy nie zadzieraj z władzą, o ile pod ręką nie masz kija albo dynamitu. Słowa Roosvelta jakby kogoś interesowało, wspaniała postać.
A grand crusade that would reach the end of creation.

Obrazek
Archimonde
User

Polubionych : 102 razy
Otrzymał polubień: 142 razy

Postprzez k4lsiw » 2017-12-06, 22:28

Archimonde napisał(a):wspaniała postać.

Polemizowałbym.
Obrazek

Obrazek

Obrazek