Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Event

Moderator: Mod-Team

Event

Postprzez Alt3Rn4TivE » 4 gru 2013, o 21:43

WITAM

jak zrobić event taki jak na Pps tylko prosty ?

Chodzi mi o to że jak chcą admy zacząć ev wpisują /event.Po wpisaniu cmd wyskakuje mu gui z napisem Rozpocznij Event i Zakończ Event.Po kliknięciu Rozpocznij Event wyskakuje nam okno z napisem wpisz nazwę eventu.klikamy napis dalej i wyskakuje nam okno wpisz virtual world.Po wpisaniu klikamy Rozpocznij.Wyskakuje nam textdraw z napisem Event: "nazwa ev" [Rozpocznie się za "tu ma nam odliczać czas do ev od 10sek w dol"]. Oraz pod tym napis Aby się zapisać wpisz /ev .Po skończeniu odliczania graczy teleportuje tam gdzie admin wpisywal ev w odpowiednim vw.Temu kto stworzył ev daje kolor biały.Uczestnikom ev czerwony.Wygranemu dajemy resp cmd /evgiver [ilość respa] [nazwa eventu który wygrał] .Wtedy wyskakuje na chacie wszystkim [EVENT] Gracz wygrał *"nazwa ev"* więc dostaje [ilość respektu].Gdy chcemy zakończyć ev wpisujemy /event i na dole klikamy Zakończ event i wtedy przywraca nas do świata gdzie grają gracze.Na chacie wyskakuje napis dla nas [END-EV] Zakończyłeś Event !

Jak mam takie coś zrobić ?
Konto Usuniete ;)
Alt3Rn4TivE
User

Polubionych : 1 raz
Otrzymał polubień: 1 raz

Re: Event

Postprzez shaaz » 4 gru 2013, o 22:27

Człowieku.. Już lepiej zapłać za zrobienie całego gm niż będziesz robił sklejki skryptów i gm'ów. Na gta lub pawno bodajże masz system eventów by NET (chyba).
shaaz
User

Polubionych : 271 razy
Otrzymał polubień: 141 razy

Re: Event

Postprzez Alt3Rn4TivE » 5 gru 2013, o 07:13

Wiem że jest pobrałem go w amx i nie działa.Dlatego zwracam się tutaj ponieważ kocham eventy oraz je robić.Chciałbym mieć taki system ev jak tu opisałem.Tu jest bardzo dużo osób zajmujących się pawno :D więc mam nadzieję że mi ktoś pomorze :).Jeśli będzie taka potrzeba mogę zapłacić :D.To mi jest bardzo potrzebne ! :p.

// Czekam na następne posty :D
Konto Usuniete ;)
Alt3Rn4TivE
User

Polubionych : 1 raz
Otrzymał polubień: 1 raz

Powrót do Pomoc