Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

12 propozycji by Carbon

Wpadłeś na ciekawy pomysł ulepszenia serwera/forum? Napisz o nim w tym dziale, a chętnie się z nim zapoznamy.

Moderatorzy: stinger, Tiromaniak, Mod-Team

12 propozycji by Carbon

Postprzez CarboniK » 11 gru 2018, o 15:54

Kilka moich propozycji zmian na serwerze PPS.

1. /cheats

Myślę że fajnym pomysłem byłoby dodanie Turbo do /cheats, ponieważ czasami fajnie pojeździć autami w szybszych prędkościach, no a SH jest zabronione.

2. /bronie

Do sklepiku z bronią myślę że można by było dodać więcej broni białej np. Piła łańcuchowa, i inne których nie ma. Nie była by to duża zmiana ale fajnie było zobaczyć więcej broni do walki wręcz :d

3. Nowa /praca

Aktualnie wykonywanie pracy nie ma większego sensu. Prace są mało płatne i często nie można ich wykonać przez to że osoby które wykonują pracę są zabijani przez innych graczy. Myślę że dobrym pomysłem byłaby praca w innym virtual worldzie, oraz lepsza płatność tych prac, fajnie by było też zobaczyć np pracę rozwoziciela pizzy lub smieciarza :d

4. Zmiany w /gang

Myślę że przydałoby się kilka nowych opcji np. Coś w rodzaju treningu dla gangów powiedzmy członkowie jakiegoś gangu rozgrywają że soba spara na różne bronie, na różnych arenach itp. Myślę że przydałoby sie
Też coś w rodzaju głosowania na wyrzucenie gracza z gangu, ale głosować mogłyby tylko osoby od rangi członka w górę

5. /us

Poprawki lub usunięcie 2 aren z /US derby - na pierwszej zepchniecie kogoś graniczy z cudem a na drugiej - tej z rurami naprawić spawn jednego z samochodów, i usunąć niepotrzebną płytę dyskotekową

http://imgur.com/QzuS7Kd
http://imgur.com/BMZVdjl
(zdjęcia by rfxn)

6. Nowe teleporty

Kiedyś było tego pełno - /skydive /baza /monster i mogę wymienić ich dużo więcej, aktualnie teleportów jest bardzo mało, myślę że trzeba było by wprowadzić nowe teleporty Stunt i rozrywkowe.

7. Przywrócenie /skydive

Mi się skydive podobało, nie wiem co inni myślą ale ja uważam że to powinno wrócić

8. Nowa synchronizacja strzałów

9. Areny /wg z Cbugiem i bez cbuga

Na textdrawie mogłaby pojawiać się informacja czy na arenie dostępny jest Cbug czy nie. Wprowadziło by to coś nowego do wg, bo przecież nie każdy potrafi strzelać w taki sposób.

10. Komenda /evjetpack dla gZe

Komenda dawałaby jetpacka dla gZe prowadzącego event, przydatne przy niektórych eventach do obserwowania walki z bliska bez przeszkadzania

11. Dodanie nowych znajdziek

Szukanie skał jest w porządku, ale fajnie by było zobaczyć inne znajdźki

12. Obiekty przy domku

Liczba obiektów do ustawienia przy domku powinna być większa, aby zaoszczędzić brzydkich domków tworzonych przez graczy z niskim poziomem, np. 40 obiektów przy domku mogą ustawiać gracze od 30 poziomu. A na przykład od 35 poziomu fajnie by było móc wstawiać pod domek lub do domku obiekty inne niż z zakładki "obiekty do domku"
User (2012)

gZe (16.11.2018)

VIP (02.03.2019)

Junior Admin (27.03.2019)

Admin (4.04.2019)

Lider Radia PPS (23.10.2019)

Lider Grupy Zaufanych Evenciarzy (05.11.2019)
Za ten post autor CarboniK otrzymał polubienia - 2
AgentT_008(17 gru 2018, o 21:22), G1bsonek(11 gru 2018, o 17:10)
CarboniK
Admin Servera

Polubionych : 85 razy
Otrzymał polubień: 19 razy

Re: 12 propozycji by Carbon

Postprzez G1bsonek » 11 gru 2018, o 17:11

CarbonV napisał(a):Kilka moich propozycji zmian na serwerze PPS.

1. /cheats

Myślę że fajnym pomysłem byłoby dodanie Turbo do /cheats, ponieważ czasami fajnie pojeździć autami w szybszych prędkościach, no a SH jest zabronione.

2. /bronie

Do sklepiku z bronią myślę że można by było dodać więcej broni białej np. Piła łańcuchowa, i inne których nie ma. Nie była by to duża zmiana ale fajnie było zobaczyć więcej broni do walki wręcz :d

3. Nowa /praca

Aktualnie wykonywanie pracy nie ma większego sensu. Prace są mało płatne i często nie można ich wykonać przez to że osoby które wykonują pracę są zabijani przez innych graczy. Myślę że dobrym pomysłem byłaby praca w innym virtual worldzie, oraz lepsza płatność tych prac, fajnie by było też zobaczyć np pracę rozwoziciela pizzy lub smieciarza :d

4. Zmiany w /gang

Myślę że przydałoby się kilka nowych opcji np. Coś w rodzaju treningu dla gangów powiedzmy członkowie jakiegoś gangu rozgrywają że soba spara na różne bronie, na różnych arenach itp. Myślę że przydałoby sie
Też coś w rodzaju głosowania na wyrzucenie gracza z gangu, ale głosować mogłyby tylko osoby od rangi członka w górę

5. /us

Poprawki lub usunięcie 2 aren z /US derby - na pierwszej zepchniecie kogoś graniczy z cudem a na drugiej - tej z rurami naprawić spawn jednego z samochodów, i usunąć niepotrzebną płytę dyskotekową

(zdjęcia by rfxn)

6. Nowe teleporty

Kiedyś było tego pełno - /skydive /baza /monster i mogę wymienić ich dużo więcej, aktualnie teleportów jest bardzo mało, myślę że trzeba było by wprowadzić nowe teleporty Stunt i rozrywkowe.

7. Przywrócenie /skydive

Mi się skydive podobało, nie wiem co inni myślą ale ja uważam że to powinno wrócić

Na textdrawie mogłaby pojawiać się informacja czy na arenie dostępny jest Cbug czy nie. Wprowadziło by to coś nowego do wg, bo przecież nie każdy potrafi strzelać w taki sposób.

Komenda dawałaby jetpacka dla gZe prowadzącego event, przydatne przy niektórych eventach do obserwowania walki z bliska bez przeszkadzania

12. Obiekty przy domku

Liczba obiektów do ustawienia przy domku powinna być większa, aby zaoszczędzić brzydkich domków tworzonych przez graczy z niskim poziomem, np. 40 obiektów przy domku mogą ustawiać gracze od 30 poziomu. A na przykład od 35 poziomu fajnie by było móc wstawiać pod domek lub do domku obiekty inne niż z zakładki "obiekty do domku"

Wszystko na Tak xD

No i jeszcze może trochę offtop, ale przydałoby się usunąć rekordy, które były na sh itd.
Obrazek

USER > RPPS > GZE > JUNIOR ADMIN > ADMIN >VIP

Lider RADIA PPS
Za ten post autor G1bsonek otrzymał polubienie od
CarboniK(11 gru 2018, o 18:21)
G1bsonek
VIP

Polubionych : 76 razy
Otrzymał polubień: 40 razy

Postprzez BlackoN » 11 gru 2018, o 21:56

1. Tylko w innym VW
2. Nie
3. Tak, ale w VW 0
4. Głosowanie niepotrzebne. Spar spoko.
5. Tak
6. Jeśli komuś będzie się chciało zrobić obiekty to czemu nie?
7. Tak
8. Oczywiście
9. Nie
10. Tak
11. Tak
12. Nie, szczególnie w gęsto zamieszkanych lokalizacjach może spowodować to wysyp brzydkich obiektów.
Bl4ck > BlacK > BlacKListeD > BlackoN

Czerwiec 2011 - user
Grudzień 2011-2013 - VIP
Gdzieś tam w tle jeszcze raz było gZe, RPPS, OPPS, MPPS.
BlackoN
Mod-Team

Polubionych : 59 razy
Otrzymał polubień: 16 razy

Postprzez AgentT_008 » 17 gru 2018, o 21:22

jestem na tak, naprawdę ciekawe pomysły :D
#Edit tutaj jeszcze rozwinę moją wypowiedź tym, że to są naprawdę fajne drobnostki które naprawdę zmodernizowałyby rozgrywkę :D
ObrazekObrazek
Obrazek
AgentT_008
User

Polubionych : 158 razy
Otrzymał polubień: 97 razy

Postprzez Walet » 26 gru 2018, o 12:55

Jestem na tak - bardzo podobają mi się propozycje Carbona :)
Walet
User

Polubionych : 77 razy
Otrzymał polubień: 18 razy

Postprzez Kaer » 5 sty 2019, o 11:13

CarbonV napisał(a):Kilka moich propozycji zmian na serwerze PPS.

1. /cheats

na nie poniewaz przy takiej prędkości nie da się zestrzelić gracza
2. /bronie

równiez na nie, widziałem sytuacje na innych serwerach w których ludzie stali z piłą na spawnie i tak nabijali sobie fragi
3. Nowa /praca

na tak, przydałyby się nowe prace
4. Zmiany w /gang

na nie, zbędne
5. /us

(zdjęcia by rfxn)

na tak
6. Nowe teleporty

na tak
7. Przywrócenie /skydive

na tak

dodana

na nie

na nie

dodane
12. Obiekty przy domku

Liczba obiektów do ustawienia przy domku powinna być większa, aby zaoszczędzić brzydkich domków tworzonych przez graczy z niskim poziomem, np. 40 obiektów przy domku mogą ustawiać gracze od 30 poziomu. A na przykład od 35 poziomu fajnie by było móc wstawiać pod domek lub do domku obiekty inne niż z zakładki "obiekty do domku
na nie, byłyby ogromne spadki fps"
Start gry-2017-07-09 - Elitarny gracz-2017.10.12
Obrazek
Kaer
User

Polubionych : 48 razy
Otrzymał polubień: 45 razy

Powrót do Propozycje zmian