Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

vN - Virtual Nerds

Miejsce na Twoją reklamę.

Moderator: Mod-Team

vN - Virtual Nerds

Postprzez Chief Reinoldo » 23 lut 2018, o 00:13

Serwus wszystkim, prezentuję Wam gang bez grafik i stron internetowych, utworzony ze swoistych 'wyjadaczy', jeżeli mogę to tak nazwać. Na początku byłem ja, nsh, miko i blant, dziś dołączył do nas quentin i nove, więc jest nas razem sześciu. Jaki jest zamysł tego gangu? Utworzyłem go głównie w celu tworzenia swoistej konkurencji na serwerze której w ostatnich miesiącach brakuje. Kogo przyjmujemy i jakie są wymogi - myślę że najlepszym sprawdzianem umiejętności jest po prostu pokonanie mojej osoby, czy to na snajperkę czy to na deagla na /solo, oczywiście nie przechwalając się umiejętnościami ale jeżeli ktoś potrafi tego dokonać, a co bardziej zniszczyć mnie w takim pojedynku to z pewnością jest wartościowym graczem ze sporym stażem i będzie mile widziany w naszych szeregach ale to nie tylko. Dlaczego na przykład w gangu jest blant? Chłop mocno przeciętnie strzela ale gra aktywnie i jest w miarę bezkonfliktowy, dlatego widzę w nim potencjał na przyszłego 'wirtualnego nerda' i takim osobom również nasz gang pragnie dać szansę. Jeżeli czujesz się na siłach i chcesz się realizować razem z nami, podciągać poziom rozgrywki na serwerze to zgłoś się do mnie na PW wraz ze swoim facebookiem, mamy swoją grupkę na messendżerze. Pozdrawiam serdecznie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Za ten post autor Chief Reinoldo otrzymał polubienie od
panicz_blant(25 lut 2018, o 12:14)
Chief Reinoldo
User

Polubionych : 261 razy
Otrzymał polubień: 206 razy

Powrót do Reklama