Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

THE END

Ważne komunikaty od administracji dotyczące forum oraz serwera.

Moderator: Mod-Team

Re: THE END

Postprzez Sanitarium » 28 wrz 2019, o 14:53

Potrafisz w swoim ograniczonym rozumku pojąć, że niektórych po prostu irytują bezczelne agitacje polityczne w miejscach, gdzie nie ma na to miejsca?
No ale czego ja się spodziewam po człowieku, który w każdej osobie o odmiennym zadaniu w jakiejkolwiek kwestii upatruje zwolennika tej czy innej opcji politycznej.
Zrób nam wszystkim przysługę, idź zagłosuj na kogo tam chcesz, nikogo nie obchodzi kto to będzie, i nie zatruwaj przestrzeni na dyskusję innym, szkodniku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sanitarium
Admin Servera

Polubionych : 38 razy
Otrzymał polubień: 55 razy

Postprzez pasha » 28 wrz 2019, o 14:56

Poki co to tylko Ciebie to irytuje i Twojego chlopaka, będę dalej agitować i nic z tym nie zrobisz, xD.
pasha
User

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 110 razy

Postprzez Sanitarium » 28 wrz 2019, o 15:01

Wiem, że takich jak ty nie ma co przekonywać do czegokolwiek, bo czerpiecie radość ze szkodzenia innym ludziom, taki typ.
Rób co chcesz, oszołomie. Ja nie zamierzam nic robić, dałem ci tylko do zrozumienia, jak beznadziejny jesteś.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sanitarium
Admin Servera

Postprzez pasha » 28 wrz 2019, o 15:09

Beznadziejny to Ty jesteś, sam pierwszy mnie sprowokowałeś i mało tego, jeszcze obraziłeś. Ale przecież Ciebie nikt nie ukarze za to, 'bo swoich nie karamy' i to jest jeden z problemów tego serwera.
Sprawiedliwości szukać tutaj ze świeczką, moderatorem zostaje koleś który wcześniej wyzywał graczy(tak są screeny), a teraz udaje świętego i wszystkich poucza.

BTW, jakie ja tutaj szkody wyrządziłem? Chyba na Twoim zawyżonym ego.
pasha
User

Postprzez Sanitarium » 28 wrz 2019, o 15:35

Typowo, wybierasz sobie to, co pasuje ci do światopoglądu. Dlaczego wy jesteście tacy przewidywalni... Jakbyś się cofnął parę stron dalej to byś wiedział, że sam poprosiłem o ostrzeżenie za post nie na temat, bo sam go sobie nie mogę dać, i dostałem go. Moderatorzy monitorują ten temat, więc jeżeli widzą jakieś naruszenia, to śmiało - ładować warny. Myślisz, że mi zależy?
Tak, zdarzyło mi się raz na ponad 2 lata ciągłej gry obrazić gracza, za co od razu przeprosiłem i było między nami w porządku - ty widzę nadal to przeżywasz, smutne.
Brak sprawiedliwości istnieje tylko w twojej głowie, ale to dość normalne, gdy widzi się sprawiedliwość jedynie w nazwie swojej ulubionej partii xD
Więcej nie zamierzam z tobą dyskutować, bo cenię swój czas, a i tak zmarnowałem go na ciebie już zdecydowanie zbyt dużo.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sanitarium
Admin Servera

Postprzez Spartan » 28 wrz 2019, o 15:43

Ale dyskusje zawsze można przenieść na pw przykładowo a nie kłócić się w tym temacie ;d
Spartan
User

Polubionych : 4 razy
Otrzymał polubień: 1 raz

Postprzez G1bsonek » 28 wrz 2019, o 16:14

Takie dyskusje sa fajne, brakuje tylko popcornu :V x-d
G1bsonek
Admin Servera

Polubionych : 70 razy
Otrzymał polubień: 39 razy

Postprzez Akuku » 28 wrz 2019, o 17:21

Spartan napisał(a):Ale dyskusje zawsze można przenieść na pw przykładowo a nie kłócić się w tym temacie ;d

Można ale przecież Pasha "będzie agitował i nic mu nie zrobisz" jak to sam ujął. Rolą administracji jest banowanie albo uciszanie takich idiotów bez podawania przyczyny, NIech myśli, że jest cenzurowany za popieranie jedynie słusznej partii. To nie nasz problem co mu się roi w tym pustym łbie ale nikt nie ma ochoty na czytanie czyiś politycznych wysrywów na wątku, który dotyczy serwera i jego dalszych losów :) Pozdrawiam :)
Akuku
User

Polubionych : 20 razy
Otrzymał polubień: 6 razy

Postprzez Walvon » 28 wrz 2019, o 20:39

ale ty masz nasrane w bani pasha

weź szeroki rozbieg a ściana sama Cie znajdzie bo kiedy tylko czytam twoje wypociny to nie moge uwierzyć, że pisał je dorosły koleś
Za ten post autor Walvon otrzymał polubienia - 7
bS.Kamien(29 wrz 2019, o 07:50), CarboniK(28 wrz 2019, o 20:47), Lambert(11 lis 2019, o 13:32), LanceR(30 wrz 2019, o 09:55), Michau.(28 wrz 2019, o 22:20), Nestii(29 wrz 2019, o 13:55), Sanitarium(28 wrz 2019, o 23:29)
Walvon
User

Polubionych : 88 razy
Otrzymał polubień: 102 razy

Postprzez MeGusta » 28 wrz 2019, o 21:30

Niby człowiek wiedział, że to w końcu nadejdzie, ale miał taką głupią nadzieję związaną z boom na sampa.Obserwuję tutaj to forum jakiś czas i spodziewam się komentarzy, że administracja mogła robić więcej i więcej - tylko po co? Większość osób poszło z duchem czasu - przesiedli się na nowsze tytuły inni po prostu zaczęli mieć obowiązki.Zaczynali jako bombelki a teraz sami mają już niektórzy swoje . Narzekanie na cheaterów też mnie bawi. Taki urok gier online - zawsze znajdzie się ktoś sprytniejszy kto będzie próbował obejść zabezpieczenia i do tego trzeba się przyzwyczaić.Więc jeśli odpalasz tryb multiplayer to bądź na to gotowy - proste. Tym bardziej, że to nie jest tytuł który generuje milionowe obroty jak popularne dzisiaj gry. Dzięki mordeczki za godziny spędzone na eventach i za towarzystwo przy bezcelowych przejażdżkach po ulicach San Andreas. Niby człowiek już od dłuższego czasu nie pojawiał się na serwerze to jednak ten temat obudził wspomnienia o miejscu gdzie spędzało się wolne chwile po szkole przy dwu,trzy cyfrowej liczbie graczy . Postaram się pojawić na zakończeniu. Dzięki wielkie za spędzony czas za małolata i jednocześnie gratuluję administracji za cierpliwość i wytrwałość. Zrobiliście kawał dobrej roboty, lecz nadszedł czas żeby ze sceny zejść ;p Macie ode mnie wielkie brawa i podziw, że wam się po prostu chciało. Pjona !

ps. Lookie gdzie Cię będę teraz mógł śledzić ? :D
Za ten post autor MeGusta otrzymał polubienia - 2
Akuku(28 wrz 2019, o 21:36), BlackoN(28 wrz 2019, o 23:21)
MeGusta
User

Polubionych : 8 razy
Otrzymał polubień: 7 razy

Postprzez Punisher » 28 wrz 2019, o 23:57

szkoda że to się tak kończy.. ze względu na stare czasy i miło spędzony czas z fajnymi ludźmi odwiedzę pps w te dni :D może wpadnie ktoś z 2s będzie co wspominać :)
Punisher
User

Polubionych : 14 razy
Otrzymał polubień: 22 razy

Postprzez pasha » 29 wrz 2019, o 02:00

Punisher napisał(a):szkoda że to się tak kończy.. ze względu na stare czasy i miło spędzony czas z fajnymi ludźmi odwiedzę pps w te dni :D może wpadnie ktoś z 2s będzie co wspominać :)

No kur** raczej, jesli przyjdzie nam sie spotkac na serwerze, licze na to ze Probekk (jego ban to tez kwestia sporego iksde) tez sie zalapie na masowe unbany, to walniemy sparika vM & 2s. Od siebie moge tylko tyle powiedziec, ze vM pozegna serwer a w zasadzie jego strefy :).
Walvon napisał(a):ale ty masz nasrane w bani pasha

weź szeroki rozbieg a ściana sama Cie znajdzie bo kiedy tylko czytam twoje wypociny to nie moge uwierzyć, że pisał je dorosły koleś

myslisz ze interesuje mnie opinia jakiegoś newfaga, ktory uzywal aimbota i to w dodatku na serwerach DM? xD
pasha
User

Postprzez Punisher » 29 wrz 2019, o 02:07

i o to pasha chodzi i liczę na to z Jamesem. :D Mam nadzieje ze Probka zobacze bo dawno go nie widzialem i pomógłby nam z wami na strefach :D licze na jego unbana.
Punisher
User

Polubionych : 14 razy
Otrzymał polubień: 22 razy

Postprzez pasha » 29 wrz 2019, o 02:08

I takich ludzi w tym temacie brakuje, sami starzy wyjadacze ;>>
Za ten post autor pasha otrzymał polubienie od
MeGusta(29 wrz 2019, o 11:09)
pasha
User

Postprzez bS.Kamien » 29 wrz 2019, o 07:52

1) Czy na te ostatnie dni unban dla wszystkich?
2) Rein prosi o unban na forum cytując:
e
napiszcie zeby mi
odblokowali konto
na forum pps
chief reinoldo
xD
niech mi dadzom programiste kur**
ja zrobie rpg serwer
i bedom tysioce ludzi
graly
bS.Kamien
User

Polubionych : 675 razy
Otrzymał polubień: 220 razy

Postprzez Thiago » 29 wrz 2019, o 12:17

Mam nadzieję, że obejdzie się bez rozlewu krwi chociaż w takim momencie.
Dzięki za wszystkie spędzone tutaj chwile, za dostarczone emocje i rozrywkę. Gdyby nie Polski Party Server nie powstałby nigdy gang Virtual Masters. Nie poznałbym tylu ciekawych osób przez kabel, nie rozegralibyśmy razem tylu wojen i nie obronili tylu stref. Większości z Was vM najpewniej nie kojarzyło się zbyt dobrze. Banda cwaniaków, którzy myśleli, że są panami świata i będą rządzić całym serwerem. Ale my nigdy nie mieliśmy zamiaru ingerować w zarządzanie PPS`em ponad możliwości i prawa zwykłego gracza. Po prostu chcieliśmy konkurować z innymi ekipami, a w naszej ocenie tak właśnie miała wyglądać rywalizacja (uczciwa), bez niej byłoby tutaj nudno. Tak czy siak fajnie było postrzelać się z innymi graczami oraz gangami, choć nie zawsze towarzyszyły temu zdrowe emocje. Padło wiele ciężkich słów, posypało się sporo banów. Szczególnie w rywalizacji z Bad Warriors (które mimo wszystko doceniam za prezentowany poziom gry i umiejętność organizacji), Grove, LSG, vAd czy aS (tych gangów było więcej, ale wybaczcie, skleroza) emocje potrafiły brać górę. Musicie mieć jednak na uwadze, że każdy miał tutaj swoje priorytety. Jednych interesowały wyścigi, innych eventy, my jako Virtual Masters nastawialiśmy się na strzelanie. I serwer PPS nam to wszystko umożliwił. Teraz jednak trzeba iść dalej, większość graczy ma już swoje lata. Zaczynaliśmy tą przygodę jako gówniarze, dzisiaj niektórzy muszą już myśleć o utrzymaniu rodzin, znalezieniu fajnej pracy albo po prostu poświęceniu się innym pasjom niż gry. Taka jest kolej rzeczy. Nie zmienia się jednak to, że każdy napisał na serwerze PPS swoją własną historię. Każdy dołożył cegiełkę do jego funkcjonowania i przyczynił się do jego rozpoznawalności. Każdy zabierze stąd jakieś wspomnienia czy znajomości. Tymczasem SA:MP upada (o ile już nie upadł) i musimy się z tym pogodzić. Moglibyście kontynuować ten biznes jako Polski Party Server, ale w imię czego? Na pewne rzeczy nie mamy wpływu, młodzi gracze wybierają inne gry aniżeli starego, poczciwego SA:MP-a. W mojej ocenie zakończenie działalności mogło nastąpić szybciej, ale rozumiem Wasze przywiązanie i sentyment. Trudno przerwać coś, czemu poświęciło się tyle czasu, uwagi oraz emocji.
Nie przedłużając jeszcze raz dzięki za wszystko i powodzenia ludzie. Pamiętajcie, że to wszystko była tylko gra i niektóre rzeczy warto było brać z przymrużeniem oka. Choć czasami mieliśmy odmienne zdania na różne tematy to wierzę, że z wieloma z Was można by było odnaleźć wspólny język w prawdziwym świecie.
Pozdrawiam moje Virtual Masters, jeśli czytacie ten wpis to wiedzcie, że Fuhrer Thiago o Was pamięta. ;)
Cześć!
Za ten post autor Thiago otrzymał polubienia - 2
MeGusta(29 wrz 2019, o 14:09), Nakess(30 wrz 2019, o 03:09)
Thiago
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 113 razy

Postprzez Walvon » 29 wrz 2019, o 15:56

pasha napisał(a):myslisz ze interesuje mnie opinia jakiegoś newfaga, ktory uzywal aimbota i to w dodatku na serwerach DM? xD

a Ty myślisz, że interesuje mnie opinia jakiegoś tępego kibola z zaburzeniami psychicznymi? xD

jesteś zwykłym idiotą, który siedzi napięty przed monitorem i pruje się na forum 15 letniej gierki. Nie umiesz przyjąć do wiadomości tego, że ktoś może mieć inny światopogląd od Ciebie i jesteś strasznie infantylnym gościem, który próbuje być na siłe cyniczny. Nie jesteś osobą z którą warto wchodzić w dyskusje, potrafisz co najwyżej ocenić mnie po tym, że "czitowałem" na jakimś serwerku w wymierającej gierce(tbh co nie jest prawdą).
Za ten post autor Walvon otrzymał polubienie od
LanceR(30 wrz 2019, o 09:54)
Walvon
User

Polubionych : 88 razy
Otrzymał polubień: 102 razy

Postprzez [PL]Kadrom » 29 wrz 2019, o 17:55

Skoro serwer jedynie nie będzie aktualizowany to mam takie 2 pytania:
1. Do kiedy będzie wykupiony serwer po zakończeniu "wsparcia"?
2. Czy będzie opcja ewentualnego wykupienia/opłacenia serwera aby nie spadł on z rowerka?
[PL]Kadrom
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 0 raz

Postprzez Nakess » 30 wrz 2019, o 03:09

Myślę, że i mi wypadałoby coś napisać w tym temacie, w końcu moja gra na tym serwerze miała swój początek już jakoś w 2008/2009 roku, także ponad 10 lat temu. A i swoje przeboje też tutaj miałem.

Czuję wręcz pewien obowiązek wypowiedzenia się tutaj, bo czas spędzony na tym serwerze w bardzo dużym stopniu wpłynął na moje życie. Może dziś już nie chłonąłbym tak tego, ale jednak jako dwunasto, trzynasto czy iluśtamlatek wielki wpływ miała na mnie taka, nawet internetowa, społeczność. Zresztą nie uważam nawet, jakoby miało to być coś dziwnego. Śmiem nawet stwierdzić, uwaga, bo aż Was zemdli, że gdyby nie ten serwer, to dziś byłbym w zupełnie innym miejscu, dosłownie i w przenośni. Dosłownie, bo od półtora roku mieszkam z osobą, którą poznałem prawie 6 lat temu, kto by się domyślił, na tym serwerze. W przenośni, bo nie śmiem wątpić, że kontakty jakie tutaj nawiązałem, z pewnością w jakimś stopniu ukształtowały mój charakter.

To może teraz od końca — bardzo zaintrygowało mnie, że w końcu ktoś czarno na białym napisał jak dalej będzie wyglądać życie tego serwera, czyli ktoś w końcu postanowił je zakończyć. Dlaczego w końcu? Dlatego że, tak jak wcześniej wspomniano, serwer zamknięty powinien zostać już dawno, z szacunku do niego i do graczy. Nie ma co ukrywać, że serwer w agonii jest od dobrego roku, o ile nie dłużej. W ogromnym stopniu przyczynił się do tego sam spadek popularności SAMP-a, ale i też sporo złych, moim zdaniem, decyzji jakie zapadły, ale nie ma co tego roztrząsać. Dalej sądzę, że do HA nie można mieć żadnego żalu, poza tym, że faktycznie mogliby trochę inaczej rozegrać całe zamknięcie serwera. Zamiast szukać na siłę osób do opieki nad nim, to zwyczajnie powiedzieć "koniec", tylko tyle.

Przyznać trzeba Wam, że przez te wszystkie lata zrobiliście naprawdę kawał świetnej roboty i stworzyliście konkretną społeczność, na którą wyłożyliście niemałe pieniądze, nie wiem ile z tego udało się odzyskać, nie wiem też jak trzyma się LiveServer, które wydaje mi się, w jakimś stopniu mogło wystartować dzięki społeczności PPS, a na pewno był to jakiś dodatkowy krąg potencjalnych klientów. Ale nie o tym.

Napiszę tak jak każdy, że poznałem tutaj mnóstwo wspaniałych osób. Osób z którymi utrzymuję stały kontakt mimo tego, że na serwerze nie pojawiłem się chyba z półtora roku, a wtedy jak już, to i tak dosłownie na chwilę. Niestety, ale z wieloma osobami kontaktu już nie mam, mimo że o nich pamiętam. Aż głupio to brzmi w kontekście komputerowej gierki. Tysiące godzin poświęcone na grę, ale tu nie o grę chodziło, ale o tę społeczność. Piękne czasy konferencji na Skype, GG i innych czatach, CYCKI i te sprawy. Kurde, jak to czytacie, to wiedzcie że tęsknię do dziś za wami!

Tak jak napisałem na początku, miałem różne przeboje tutaj. Do dziś pamiętam jak niesamowicie cieszyłem się z dostania VIP-a, a kilka rekrutacji później admina, o którym tak wtedy marzyłem. Ile radości sprawiało mi robienie eventów czy innych konkursów, ile radości sprawiało mi samo pisanie na czacie z różnymi osobami. Dziś trochę śmieję się pisząc o tym, ale pamiętam jakby to było wczoraj, jak wtedy to przeżywałem, zresztą, dziś możliwe, że byłoby podobnie. Właściwie to już nie pamiętam dokładnie jak to się zaczęło, że skończyłem na srogim banie, bo odbanowany zostałem chyba po ponad roku. Od tego czasu byłem chyba raczej "normalnym" graczem, momentami próbującym być zbyt zabawnym i łapiącym co mniejsze bany, ale liczę, że nikogo przez ten czas nie uraziłem, a jeśli to zrobiłem, to zwyczajnie przepraszam.

Właściwie, to chyba nie ma się specjalnie co rozwodzić, było wiadomo przecież, że taki moment kiedyś nadejdzie. Ze wzruszeniem piszę ten post, bo powtarzając się napiszę, że PPS i cała jego społeczność w wielkim stopniu wpłynęła na całe moje życie, stąd też czuję wielkie przywiązanie do niego, mimo że od dawna już nie grałem. Ale obiecuję, że 08.12 na pewno się pojawię.

Myślę też, że to odpowiednie miejsce żeby pozdrowić wszystkie osoby z jakimi miałem tutaj kontakt. Nie chcę wymieniać po nickach, bo nie ma opcji żebym kogoś nie pominął. Dziękuję Wam za te wszystkie lata, gorsze i lepsze epizody. Dziękuję też całej administracji za pracę, czas i serce włożone w rozwój tej społeczności. Mimo że nie ze wszystkimi miałem świetny kontakt, to chciałbym aby te "ostatnie chwile" były miłym wspomnieniem, także ponownie przepraszam wszystkie osoby którym kiedykolwiek mogłem sprawić jakąś przykrość i jeszcze raz dziękuję za cały ten czas. Głupio to brzmi, ale o tym serwerze będę pamiętać pewnie do końca mojego życia, po prostu mnóstwo emocji z nim i z Wami wiążę.

Dzięki Wam wszystkim i powodzenia!
Za ten post autor Nakess otrzymał polubienia - 9
BlackoN(30 wrz 2019, o 08:27), bunny.(1 paź 2019, o 20:10), G1bsonek(30 wrz 2019, o 13:19), MeGusta(30 wrz 2019, o 07:30), Nestii(30 wrz 2019, o 12:51), Oliwier(30 wrz 2019, o 13:25), Paulii.(30 wrz 2019, o 13:38), PPS_Lady[HA](30 wrz 2019, o 09:03), rotten(1 lis 2019, o 16:35)
Nakess
User

Polubionych : 201 razy
Otrzymał polubień: 223 razy

Postprzez bonzo. » 30 wrz 2019, o 18:29

Kupę lat spędzonych na tym serwerze nie da się opisać w dość krótki i sensowny sposób. Pozwólcie zatem, że w tym miejscu podziękuję wszystkim, tych których tutaj poznałem i spędziłem z nimi masę przegranych godzin. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze w grudniu i wystrzelimy wspólnie ostatnie pociski z digla. Kawał świetnie napisanej historii w końcu musiał się skończyć, jednak było to poniekąd do przewidzenia. Dzięki jeszcze raz i myślę, że stary team z vM wejdzie w te ostatnie dni i z honorem pożegna serwer, który można nazwać naszym małym domem.

Pozdrawiam
Za ten post autor bonzo. otrzymał polubienie od
MeGusta(30 wrz 2019, o 19:04)
bonzo.
User

Polubionych : 60 razy
Otrzymał polubień: 47 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia