Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

THE END

Ważne komunikaty od administracji dotyczące forum oraz serwera.

Moderator: Mod-Team

Re: THE END

Postprzez MrDaniel » 3 lis 2019, o 20:28

Cześć, pewnie mało kto mnie pamięta, grałem na serwerze od 2011 roku, pamiętam ten dzień jak dzisiaj, wchodziłem, grałem na różnych serwerach, ale wszedłem na PPS'a no i jakoś tak zostałem .Wspomnienia oczywiście są z serwerem, czasami złe, czasami dobre, ale przeważają te dobre. Grę zacząłem, jak miałem 11(?) lat, oczywiście grałem z przerwami, skończyłem grać w wieku chyba 16-17 gdyż już nie miałem czasu, ale czasami zaglądałem na forum zobaczyć co się dzieje. Nie będę się tutaj rozpisywał, ale żal mi dupę sciska, że skończyłem grać i odszedłem od tych wspaniałych ludzi których poznałem grając na PPS'ie.
Tak jak ktoś już wyżej napisał, coś się kończy, coś się zaczyna, a nie oszukujemy się SAMPa mało kto teraz aktualizuję. A wracając do tematu wspomnień bardzo lubiłem ten serwer, poznałem dużo wspaniałych ludzi i nie żałuję czasu spędzonego z wami stara gwardio, jeśli to czytacie. Wtedy może byłem młodszy, ale zawsze lubiłem tutaj wracać.

Powodzenia i pozdrawiam.
MrDaniel
User

Polubionych : 21 razy
Otrzymał polubień: 47 razy

Postprzez NikeS » 10 lis 2019, o 17:28

To cały ''THE END'' to dla starych wyjadaczy, żeby sobie przypomnieli historie graczy, zobaczyli stare screen'y i wrócili. To będzie taki prezent na święta i PPS znów będzie taki jak kiedyś.
Za ten post autor NikeS otrzymał polubienie od
CarboN(14 lis 2019, o 15:04)
NikeS
User

Polubionych : 6 razy
Otrzymał polubień: 7 razy

Postprzez Lambert » 11 lis 2019, o 13:39

about time

wszystkie soki z san andreas i z sampa zostały wyciśnięte przez te ponad 10 lat przez graczy i żadne aktualizacje tego nie zmienią.
Lambert
RPPS

Polubionych : 289 razy
Otrzymał polubień: 72 razy

Postprzez Shady. » 14 lis 2019, o 11:47

Obrazek
Shady.
User

Polubionych : 59 razy
Otrzymał polubień: 54 razy

Postprzez Lambert » 15 lis 2019, o 12:25

co z radioserwerem? też będzie dalej stał jak serwer?
Lambert
RPPS

Polubionych : 289 razy
Otrzymał polubień: 72 razy

Postprzez CarboN » 15 lis 2019, o 18:21

Lambert napisał(a):co z radioserwerem? też będzie dalej stał jak serwer?

bedzie
CarboN
Admin Servera

Polubionych : 93 razy
Otrzymał polubień: 25 razy

Postprzez Tampa)) » 16 lis 2019, o 10:44

Już od paru lat nie gram.
DZIĘKI za możliwość fajnej gry i włożony czas na to wszystko.
Nie planujecie próbować odpalić serwera na GTA V? (Mam na myśli altv.mp lub rage.mp które oferują ponad 1000 slotow)
Tampa))
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 0 raz

Postprzez pasha » 16 lis 2019, o 14:28

Tampa)) napisał(a):Nie planujecie próbować odpalić serwera na GTA V?

To byłby niezły pomysł, zważywszy na to ze obecnie nie ma żadnego serwera party/dm na platformach GTA V.
pasha
User

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 110 razy

Postprzez Walvon » 7 gru 2019, o 14:46

nie wiem kto wpadł na ten świetny pomysł, aby odpalić blokade CLEO i modloadera w ostatnie dni tego serwera xD

nie chce mi sie specjalnie usuwać wszystkich modów, aby wbic na godzine i pożegnać ten serwer, skąd decyzja o wprowadzeniu tej blokady dopiero teraz i jaka ona ma w ogóle sens? Jeżeli ktoś chce cheatować to i tak to zrobi.
Walvon
User

Polubionych : 88 razy
Otrzymał polubień: 102 razy

Postprzez pasha » 7 gru 2019, o 17:50

Walvon napisał(a):nie wiem kto wpadł na ten świetny pomysł, aby odpalić blokade CLEO i modloadera w ostatnie dni tego serwera xD

nie chce mi sie specjalnie usuwać wszystkich modów, aby wbic na godzine i pożegnać ten serwer, skąd decyzja o wprowadzeniu tej blokady dopiero teraz i jaka ona ma w ogóle sens? Jeżeli ktoś chce cheatować to i tak to zrobi.

Po to zebys nie czitował na aimie.
pasha
User

Postprzez neo » 8 gru 2019, o 03:12

pasha napisał(a):

Dokładnie. Na pewno wiele osób zniechęciło się tym instalowaniem nowych wersji i usuwania modów, przez co mniej osób wbiło na serwer, ale plusy są tego takie, że nie będzie walvona, który czitował już od dawna.
Walvon napisał(a): Jeżeli ktoś chce cheatować to i tak to zrobi.

Właśnie, że teraz tego nie możesz zrobić.
neo
User

Polubionych : 28 razy
Otrzymał polubień: 16 razy

Postprzez Yahoo » 8 gru 2019, o 17:25

Nie tak to powinno wyglądać, jak to wygląda aktualnie. Niepotrzebne cofanie się i ograniczanie podstawowych funkcji.
Moglibyście chociaż przywrócić mapę z 2013, kiedy to (bodajże) pobity został rekord. No i czy w 2011 serio nie było żadnych zabaw i tepania? Proszę was.
Czasy sporów i wyzywania się vM i bW wspominam na serverze najlepiej, choć nie brałem w tym czynnego udziału. Działo się coś przynajmniej na czacie. Rozrywkę wtedy zapewniał Polonez, za którym szczerze mówiąc nie przepadałem, ale robił to najlepiej. Te dwa czynniki według mnie zapewniły ówczesną świetność servera.

Zamiast tego mamy mapę, którą pamiętają tylko mocno zakorzenieni i zubożoną o podstawowe funkcje.
Do tego po wejściu na server "włożona" na siłę konferencja LIVE (!) starych pryków, którą słuchać musi każdy. Poza tym nie dzieje się nic.
Aaa przepraszam. Warto wspomnieć o eventach, za które nawet nie ma nawet wartościowych nagród. Ponad trzy czwarte z tych eventów to All vs all.
Gracze nieuczestniczący jeżdżą tylko po mapce bez celu.

Nie ma gangów, nie ma stref, nie ma tepania, nie ma sceny. Jest za to masa bugow i coraz mniej graczy, choć dopiero po 17. Z vM i bW nie ma nikogo, choć stanowili naprawdę sporą część graczy. Polonez niestety też nie zaszczycił nas swoją obecnością, choć pewnie nie zostałby dopuszczony przez Headów.

Mam tylko nadzieję, że przyjmiecie tę konstruktywną krytykę na klatę i nie usuniecie mnie ze społeczności. Od dobrych pięciu lat gram już tylko dla graczy, nie dla servera.

Zróbcie coś póki jeszcze jest ten dzień.
Yahoo
VIP

Polubionych : 143 razy
Otrzymał polubień: 277 razy

Postprzez pasha » 8 gru 2019, o 17:33

Yahoo napisał(a):Nie tak to powinno wyglądać, jak to wygląda aktualnie. Niepotrzebne cofanie się i ograniczanie podstawowych funkcji.
Moglibyście chociaż przywrócić mapę z 2013, kiedy to (bodajże) pobity został rekord. No i czy w 2011 serio nie było żadnych zabaw i tepania? Proszę was.
Czasy sporów i wyzywania się vM i bW wspominam na serverze najlepiej, choć nie brałem w tym czynnego udziału. Działo się coś przynajmniej na czacie. Rozrywkę wtedy zapewniał Polonez, za którym szczerze mówiąc nie przepadałem, ale robił to najlepiej. Te dwa czynniki według mnie zapewniły ówczesną świetność servera.

Zamiast tego mamy mapę, którą pamiętają tylko mocno zakorzenieni i zubożoną o podstawowe funkcje.
Do tego po wejściu na server "włożona" na siłę konferencja LIVE (!) starych pryków, którą słuchać musi każdy. Poza tym nie dzieje się nic.
Aaa przepraszam. Warto wspomnieć o eventach, za które nawet nie ma nawet wartościowych nagród. Ponad trzy czwarte z tych eventów to All vs all.
Gracze nieuczestniczący jeżdżą tylko po mapce bez celu.

Nie ma gangów, nie ma stref, nie ma tepania, nie ma sceny. Jest za to masa bugow i coraz mniej graczy, choć dopiero po 17. Z vM i bW nie ma nikogo, choć stanowili naprawdę sporą część graczy. Polonez niestety też nie zaszczycił nas swoją obecnością, choć pewnie nie zostałby dopuszczony przez Headów.

Mam tylko nadzieję, że przyjmiecie tę konstruktywną krytykę na klatę i nie usuniecie mnie ze społeczności. Od dobrych pięciu lat gram już tylko dla graczy, nie dla servera.

Zróbcie coś póki jeszcze jest ten dzień.

W vM w tej chwili do gry obecnie jest około 10 osób, po mobilizacji liczba ta moze doskoczyć nawet do 20. Mieliśmy w planie wszyscy wejść o godzinie 18, ale niestety na serwerze nic się nie dzieje i prawdopodobnie nic z tego nie będzie.. Fajny pomysł z tym oldskulowym gamemodem, ale to zabawa na maks godzinę.

Nie ma stref, nie ma vM.
pasha
User

Postprzez SHENDER » 8 gru 2019, o 17:38

Zabawa na godzinę, dwie i zero atrakcji. Zaraz ktoś się zacznie sapać, że kiedyś tak się bawił i było dobrze. Ale tu nawet zabaw nie ma. Jedyne co z tego zapamiętam to to, że woldan napierdalał rpg w randomów na ls.
SHENDER
User

Polubionych : 5 razy
Otrzymał polubień: 180 razy

Postprzez Yahoo » 8 gru 2019, o 17:46

Obrazek

Mhm, trzymam za słowo
Za ten post autor Yahoo otrzymał polubienie od
SHENDER(8 gru 2019, o 17:46)
Yahoo
VIP

Polubionych : 143 razy
Otrzymał polubień: 277 razy

Postprzez Walvon » 8 gru 2019, o 20:22

pasha napisał(a):
Walvon napisał(a):nie wiem kto wpadł na ten świetny pomysł, aby odpalić blokade CLEO i modloadera w ostatnie dni tego serwera xD

ale o czym ty pieprzysz ty kur** paranoiku zidiociały xD
mogę ci pokazać mój folder w gta i mam tam dużo wartościowych modów(nie to nie są cheaty, nie zesrajcie się) i nie chce mi sie tego usuwać tylko po to aby zagrać na serwerze, który i tak na następny dzien nie bedzie istniał.

A ty neo jeb** sie w łeb bo jesteś małolatem z zaburzeniami emocjonalnymi i świrujesz coś tutaj w tym temacie próbując mi nieudolnie dogryźć. Mam lepsze rzeczy do roboty niż spinać się o tą gierke i ciskać na aimie, bo nie jestem jak niektóre osoby tutaj co kur** nie widzą życia poza tą gierką 16 letnią xD

ustawianie blokady CLEO i modloadera jest chyba najgłupsza decyzją jaką moglibyście podjąć na event końcowy tego serwera. Duże grono osób korzysta z tych rozszerzeń i nie każdemu chce się to na siłe usuwać, aby wbić na serwer, który i tak istnieje już tylko teoretycznie.
Walvon
User

Polubionych : 88 razy
Otrzymał polubień: 102 razy

Postprzez pasha » 8 gru 2019, o 21:01

japa perwoll
pasha
User

Postprzez [PL]Kadrom » 8 gru 2019, o 21:06

Czy tylko ja nie mogę wejść na serwer? (samp nie widzi w ogóle serwera)
[PL]Kadrom
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 0 raz

Postprzez pasha » 8 gru 2019, o 21:07

Mam ten sam problem właśnie.
pasha
User