Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

THE END

Ważne komunikaty od administracji dotyczące forum oraz serwera.

Moderator: Mod-Team

Re: THE END

Postprzez Yahoo » 8 gru 2019, o 21:15

Mam to samo, ale nie tylko z PPS. Parę innych serverów mi nie pokazuje.
Yahoo
VIP

Polubionych : 144 razy
Otrzymał polubień: 289 razy

Postprzez Tiromaniak » 8 gru 2019, o 21:20

Niestety, ale mam to samo.
Obrazek
Tiromaniak
Weteran

Polubionych : 10 razy
Otrzymał polubień: 569 razy

Postprzez Oliwier » 8 gru 2019, o 21:22

Tiromaniak napisał(a):Niestety, ale mam to samo.

Spokojnie, zaraz rozwiąże ten problem.

//edit

Problem rozwiązany. W razie pytań zapraszam na pw.

//edit2

Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim ludziom z którymi spędziłem tutaj czas, to były naprawdę dobre chwile. Spotkałem tutaj osoby, dzięki którym z przyjemnością wchodziłem na ten server. Dołączyłem tutaj jakoś pod koniec 2011 roku jako młodzik i nie spodziewałem się, że spędzę tutaj tak ogromną ilość czasu, który wcale nie uważam za stracony. Wręcz przeciwnie. Uważam że to były dobrze wykorzystany czas. Dzięki ppsowi poznałem tutaj wiele osób, z niektórymi do dziś nawet utrzymuje kontakt, a sama gra dawała mi dużo satysfakcji i emocji. Czasami wracam wspomnieniami do tamtych chwil i jak pomyślę to aż łezka w oku sie kręci, normalnie chciałoby sie cofnąć w czasie i przeżyć to jeszcze raz. Jeszcze raz dzięki wszystkim za ten mile spędzony czas, trzymajcie sie cieplutko :)
Ostatnio edytowano 8 gru 2019, o 22:00 przez Oliwier, łącznie edytowano 1 raz
Oliwier
User

Polubionych : 118 razy
Otrzymał polubień: 46 razy

Postprzez Walvon » 8 gru 2019, o 21:31

pasha napisał(a):japa perwoll

ale żeś mi powiedział ziomek :DDD
Walvon
User

Polubionych : 88 razy
Otrzymał polubień: 102 razy

Postprzez [PPS]Kicktracer » 8 gru 2019, o 23:58

W sumie miałem tu dużo wcześniej co napisać też jako niby stary wyjadacz, ale nigdy nie było jakoś czasu na to

Fajnie było tu grać przez jakiś czas, jak dobrze pamiętam zacząłem w 2010 czy 2011, czyli mialem wtedy z 8 lub 9 lat XDDDD
Mimo bycia gówniakiem serwera dostałem szansę w GZE za co też dziękuję bo otworzyło to trochę moją osobę na tym serwerze i właśnie dzięki tej randze poznałem wiele osób na tym serwerze, wymieniania z nicków sobie pozwolę uniknąć bo pewnie pominę kogoś

Pozdrawiam na pewno ludzi z grupy na skype(kto był ten wie), GROVE, LSG, GZE z mojej "kadencji", Radio PPS i ogólnie wszystkim z którymi kiedyś tam grałem!

Żałuję tylko tego, że moją grę zakończył ban od pewnego jak myślałem dojrzałego i myślącego head admina, ale niestety okazało się, że jego poziom jest niższy od mojego w tamtym wieku, którego oczywiście nie pozdrawiam i przyczyniłeś mocno do tego, że duża część osób wyleciała stąd bo dostała niesłuszne permy, które ty odrzucałeś bo nie chciało ci się wyjaśniać :)

Może jutro tu coś jeszcze dopiszę bo na ten moment i tak większość tu napisała wszystko, jeszcze raz dziękuję za te lata gry i jak coś mi przyjdzie do głowy na pewno dorzucę od siebie trzy grosze, pozdrawiam gorąco wszystkich! :)

+ jakby ktoś z grove to jeszcze czytał, np. Andreas czy ktokolwiek to zapraszam na kontakt DC Kiki#6621, ogólnie jakby ktoś coś chciał to zapraszam tam

Do zobaczenia!
[PPS]Kicktracer
User

Polubionych : 293 razy
Otrzymał polubień: 125 razy

Postprzez [PL]Kadrom » 9 gru 2019, o 00:25

Jak już wszyscy zaczynają dziękować to i ja zostawię tu ślad po sobie i również chciałbym podziękować za wspólną grę na serwerze.

Swoją przygodę zacząłem gdzieś w 2009 roku kiedy to z bratem odkryliśmy ten serwer. To były czasy gdy jeszcze przed „new revolution” gdy cała rozgrywka odbywała się na jednym worldmap-ie. Pamiętam takie miejscówki jak np.: /race , które dawno temu zostały usunięte. Do dziś pamiętam jak chociażby podczas wyścigów pojawiał się nagle jakiś łoś w spychaczu, który de facto wyścig rozwalał. Mimo tego był dla mnie było to coś fajnego bo wszystko odbywało się w jednym miejscu.

Ale wracając do tematu… Chciałbym podziękować szeroko pojętej administracji za ogarnianie porządku i rozrywki (eventy i inne sprawy), programistom za fantastyczną robotę jeśli chodzi o stronę techniczną no i wszystkim graczom za wspólną grę.

Mimo tego że trochę się pozmieniało przez ten czas i w związku z tym że teraz człowiek ma poważniejsze obowiązki to na pewno będę tu wpadał raz na jakiś czas do momentu aż serwer całkowicie zostanie wyłączony.

Trzymajcie się i do zobaczenia!
[PL]Kadrom
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 0 raz

Postprzez PROcent » 9 gru 2019, o 11:02

To ja też coś od siebie napiszę. Na jesieni minęła równa dekada kiedy pierwszy raz pojawiłem się na serwerze. Przez ten okres poznałem wielu świetnych graczy z którymi miło spędziłem czas. Chciałbym wszystkim podziękować za wspólną grę.
Trzymajcie się!

Parę słów na koniec ze strony vM: viewtopic.php?f=10&p=419863#p419863

Obrazek
PROcent
User

Polubionych : 116 razy
Otrzymał polubień: 150 razy

Postprzez SHENDER » 9 gru 2019, o 11:10

SHENDER
User

Polubionych : 5 razy
Otrzymał polubień: 180 razy

Postprzez KanielOutis » 9 gru 2019, o 21:04

po co się żegnata co niektórzy. Jak macie taki sentyment to możecie przecież nadal na nim grać. Będzie serwer nadal tyle,że bez nowości. Ja nie grywałem tu dużo więc mi to wisi szczerze mówiąc
KanielOutis
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 5 razy

Postprzez Walvon » 9 gru 2019, o 22:28

Jeżeli sie lubicie jako community to istnieje jeden prosty trick - przenieście sie na inne gry i grajcie z tymi ludźmi w nowsze produkcje które są chociaż troche ciekawsze lub po prostu spotkajcie sie z nimi w normalnym życiu
Walvon
User

Polubionych : 88 razy
Otrzymał polubień: 102 razy

Postprzez Lambert » 10 gru 2019, o 11:36

To kiedy PPS na FiveM'ie?
Lambert
RPPS

Polubionych : 290 razy
Otrzymał polubień: 73 razy

Postprzez Oliwier » 10 gru 2019, o 12:14

PPS w 2020 na GTA VI
Oliwier
User

Polubionych : 118 razy
Otrzymał polubień: 46 razy

Postprzez pasha » 10 gru 2019, o 13:12

Lambert napisał(a):To kiedy PPS na FiveM'ie?

FiveM ssie knage
pasha
User

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 110 razy

Postprzez Vienio » 10 gru 2019, o 18:05

Kiedyś musiało to nastąpić.
Vienio
User

Polubionych : 1 raz
Otrzymał polubień: 3 razy