Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

TE 2 - historia

Ważne komunikaty od administracji dotyczące forum oraz serwera.

Moderator: Mod-Team

TE 2 - historia

Postprzez ubinoob » 9 wrz 2019, o 12:12

Witam,

tym razem chętnych proszę o opisanie historii rozpoczęcia gry na PPS lub innych ważnych sytuacji, które wystąpiły dzięki serwerowi PPS.

Pozdrawiam.
ubinoob
Administrator

Polubionych : 18 razy
Otrzymał polubień: 455 razy

Re: TE 2 - historia

Postprzez drop.dead » 9 wrz 2019, o 12:57

o, to jest ciekawe

jak ktos jeszcze nie wie to gre zaczynalem bardzo dawno bo juz 10 lat temu w 2009, na serwer zaprosil mnie znajomy z klasy ktory wtedy gral pod nickiem Kaszel i nawet byl tu adminem. gdzies w tym okresie poznalem sie na serwisie z Offspringiem z ktorym jestem w stalym kontakcie do dzis. Duzo ludzi z tamtego okresu wciaz pamietam - ecia, seven, sexplozja, virtual (jakis przeklety nick bo potem na pps pojawilo sie chyba z 3 graczy o tym samym nicku ale to nie byl ten virtual o ktorym mowa). Po jakichs 2 latach pierwszy raz udalo mi sie zdobyc vipa (wtedy vip dzialal troche inaczej niz teraz jako ze nie bylo gze) a chyba po kolejnym roku admina. jako ze bylem nastoletnim gnojkiem jeszcze to gdzies tam w miedzyczasie polecialem z rangi czy nawet perma dostalem, wtedy wlasnie zrobilem nowe konto stoner. Heady chyba doskonale sobie zdawali sprawe ze to ja ale jak widzieli ze sie dobrze sprawuje to stwierdzili ze nie wywala mi bana za omijanie XD w sumie potem historia zatoczyla kolo, znowu zaczalem odwalac cyrk i polecialem z hukiem, ale z tego okresu gry dobrze wspominam takich graczy jak matijas czy kingston. W sumie to dobry moment zeby wyjasnic czemu gram znowu pod innym nickiem bo wielu ludzi pytalo - 16 letni ja mial takie gumwno w glowie ze po prostu wstyd sie z perspektywy czasu mi utozsamiac z tym co pisalem na serwisie czy na forum wiec po prostu sie od tego odcialem. No i od tych dobrych paru lat tylko okazjonalnei tu gralem na tym koncie, dopiero ostatnio sie uaktywnilem i wrocilem. No kawal zycia tu spedzilem jakby nie patrzec ale to wielu weteranow moze powiedziec to samo
Za ten post autor drop.dead otrzymał polubienia - 3
[Xtremalny](3 paź 2019, o 01:28), BlackoN(9 wrz 2019, o 20:44), CarboniK(9 wrz 2019, o 13:31)
drop.dead
VIP

Polubionych : 14 razy
Otrzymał polubień: 27 razy

Postprzez Michau. » 9 wrz 2019, o 14:35

zaczalem se gierke w 2k11 grałem se z pół roku potem spierdoliłem na serwis truck gdzie poznałem tiromaniaka, w 2k17 wróciłem na pepees bo se przypomnialem o tym super serwisku, poznałem fajne mordy jakieś r33 kts wujaszek, koledzy z diskorta, za pare miesiecy dostałem se adminia za kolesiostwo z tiromaniakiem, bylem se adminem, pare razy mnie wyjeb*** np za klnięcie bo np chlałem sporo i grałem, pare razy se zrezygnowalem, grałem se w gangi, niszczylem na strefach, robiłem se rekordy ws i przestałem grac bo ekipa sie wykruszyła także chu** elo

dzieki maximusowi który kiedyś kazał 'pozdrowić kolegów z diskorda' powstała elitarna grupa 'Koledzy z diskorda' a dzięki niej powstało pps wiki które opisuje kilka wydarzeń, graczy, zwrotów.
Warto zajrzeć: https://pps.fandom.com/pl/wiki/PPS_Wiki
Za ten post autor Michau. otrzymał polubienie od
BlackoN(9 wrz 2019, o 20:44)
Michau.
Admin Servera

Polubionych : 85 razy
Otrzymał polubień: 147 razy

Postprzez BlackoN » 9 wrz 2019, o 20:44

Konto założyłem w czerwcu 2011, ale na dobrą sprawę to zacząłem grać w grudniu. Po kilku godzinach gry headzi uznali, że się schowają, a osoba która ich znajdzie dostanie vipa. No i znalazłem ich, dostałem vipa nie mając w sumie za bardzo pojęcia o serwerze i tak siedziałem na randze przez jakiś rok. Pamiętam, że siedziałem wtedy sporo w fwg i tbh. Poznałem wtedy sporo fajnych osób, ale jednak kontakty się pourywały. Straciłem głupio vipka, trochę pograłem jeszcze i gdzieś w 2013 sobie dałem spokój wracając tylko okazjonalnie. Na dobre powrót zaczął się w marcu 2018, pograłem trochę i dostałem gze. No i od tego czasu siedzę tutaj z moimi ziomkami.

nie mam fajnych historii bo byłem strasznie nudnym graczem : (
Bl4ck > BlacK > BlacKListeD > BlackoN

Czerwiec 2011 - user
Grudzień 2011-2013 - VIP
Gdzieś tam w tle jeszcze raz było gZe, RPPS, OPPS, MPPS.
BlackoN
Mod-Team

Polubionych : 59 razy
Otrzymał polubień: 16 razy

Postprzez neo » 27 wrz 2019, o 22:37

Były chłopak siostry pokazał mi ten serwer. Było to w 2013 roku, miałem wtedy bodajże 12 lat. Grałem wcześniej w wiele gier, ale nic nigdy mnie tak nie przyciągnęło jak ten serwer. W 2015 jak nauczyłem się pobierać gta z neta, pierwsze co zrobiłem to wróciłem na serwer. Uciekałem ze szkoły żeby móc grać na PPS. Nic innego dla mnie się wtedy nie liczyło. Co by się nie działo, cały czas myślałem tylko o sampie. Każda godzina mijała jak jedna sekunda. Z jednej strony robiłem to co naprawdę lubiłem, a z drugiej stałem się nolifem i w ogóle nie spędzałem czasu ze znajomymi. Jak dostawałem bany to był dla mnie dramat, prawie jakby ktoś umarł. Na pewno nie żałuję tego, że tu grałem bo nie doświadczyłbym tylu rzeczy i nie przeżył takich chwil jakich przeżyłem w tej gierce. PPS miał w sobie coś wyjątkowego, co przyciągało wielu graczy.
neo
User

Polubionych : 27 razy
Otrzymał polubień: 16 razy

Postprzez Nestii » 28 wrz 2019, o 17:04

No generalnie jakoś na przełomie września i października 2011 grałem na różnych serwerach samp, ale wszystkie były jakieś.. chaotyczne? Mam na myśli syf na chacie, textdrawy rozrzucone wszędzie, większość nie była nawet potrzebna. W końcu dzięki znajomemu z podstawówki - Digiemu, stwierdziłem, że sprawdzę tego PPSa którego tak sobie chwalił. No i na wejściu mi się spodobało. Chat był normalny, textdrawy były spoko, nie było tego natłoku śmieci. No i tak sobie grałem jako szarak, najpierw pod nickiem MnichuX, później Nestii (pamiętam jak dziś jak wymyśliłem ten nick, byłem chyba na /drift i rozkminiałem co by wymyślić, śmieszna sprawa bo ten nick nie miał w zamyśle kompletnie powiązania z popularnym napojem herbacianym) . W 2013 dostałem się do gZe, gdzie byłem do rozwiązania grupy, to było chyba pod koniec 2013? Później grałem sporadycznie, raczej ze znajomymi. Gdzieś pod koniec 2014 (jakoś tak, chyba) wpadł Vip, ban, krótka przygoda z Radiem PPS, znowu jakiś ban i na końcu wróciłem do korzeni, czyli szary user.
Do dziś pamiętam też 7 urodziny serwera, 500/500 w launcherze, kiedyś to było. W chyba 9 urodziny razem z Nakessem odkryliśmy bug który pozwalał dublować posiadaną przy sobie gotówkę, rykoszetem bana przez to dostał chyba Oliwier, a bodaj. Karus musiał zresetować każdemu saldo. Z "krzywych" akcji pamiętam też jak namówiłem Nakessa do zrobienia aukcji na Allegro pt."Dolary na PPS", za co dostał on bana xD Próby znalezienia "materiału" na wywalenie Daro z rangi HA. Byłem też świadkiem powstawania całego ruchu "Anty-PPS" na pewnej konfie Skype w 2013 (pozdro dla kumatych xD), ktoś jeszcze tą akcje pamięta? Cienszkie rzycie kryminalistuw. Mimo wszystko to miło będę wspominał te czasy, jakby nie patrzeć to 8 lat z mojego 20 letniego żywota. Na koniec chciałem jeszcze powtórzyć to. co napisałem w tym temacie viewtopic.php?f=5&t=47428
Czyli pozdrowienie kilku osób, u boku których spędzałem czas na PPS: Nakess, Tick, Jerzyna, Larsun, Herakles, Dawidzior, R4v znowu pozdro dla kumatych, Kicktracer, no i człowiek, dzięki któremu w 2011 zostałem na PPS na dłużej - Digi

Żegnojcie.
Za ten post autor Nestii otrzymał polubienie od
Digi(28 wrz 2019, o 17:30)
Nestii
User

Polubionych : 399 razy
Otrzymał polubień: 86 razy

Postprzez [Xtremalny] » 3 paź 2019, o 23:24

Jakoś na przełomie października i listopada 2010 konwersowałem sobie na GG z graczem, który grał tu pod nickiem Marcel12, był moim znajomym z serwera na którym grałem przed przyjściem tutaj, i to właśnie on polecił mi PPS pisząc, że jest tu dużo więcej atrakcji i lepsza atmosfera xD Z tego co pamiętam do końca roku wpadałem tu jeszcze pod starym nickiem xtremecool, a od początku 2011 przerzuciłem się już na Xtremalnego. Ten rok był właściwie moim pierwszym i jednocześnie najbardziej intensywnym rokiem na tym serwerze, regularna gra i stopniowa integracja z resztą graczy sprawiła że w kwietniu ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu dostałem VIP-a. Pamiętam ten skok ciśnienia po PM-ce od karusa, wtedy mnie to ucieszyło jak cholera xD Z tego okresu pamiętam również początki klanu [FSO], w którym byłem jednym z pierwszych członków, sporo rozmów przegadanych na skypie, wtedy głównie z Poldkiem (który jeszcze był Syreną_105), ale również z wieloma innymi osobami i mój dziecięcy głos jeszcze sprzed mutacji, którego się wtedy w cholerę wstydziłem xD No i cóż, krótki pobyt w gZe, z tego co pamiętam jakiś krótki pobyt w radiu, masa poznanych ludzi przez ten czas, narastała we mnie chęć by zostać tu adminem i ostatecznie udało się na wrześniowej rekrutacji. Na tej randze utrzymałem się do kwietnia 2012, kiedy to straciłem ją przez niewyrabianie tygodniówek i niedługo później właściwie zaczęła się taka równia pochyła w mojej historii na serwerze. Wpadałem tutaj od czasu do czasu pograć w późniejszych latach, ale przez ten okres miało miejsce sporo różnych krzywych akcji, efektem niektórych z nich jest moja blokada na shoutbox xD Mogę to skomentować wrzucając cytat Webstera
Webster napisał(a):Teraz czytając moje niektóre posty, moje oczy bieleją ze zdumienia co człowiek miał w głowie.

Z "nowszej" historii mógłbym jeszcze wspomnieć, że bardzo miło grało się z ekipą bS.

Chciałbym podziękować Head Adminom za zaufanie przy przyznawaniu rang, mimo iż byłem wtedy kompletnym dzieciakiem i różnie było z moim zachowaniem, oraz pozdrowić wszystkie osoby z którymi tu miło spędziłem czas, jest ich sporo i wielu sobie teraz niestety nie przypomnę, natomiast z niektórymi utrzymuję kontakt do dziś, m.in. Kryniax, Remix, Odadjian (vel KINGston :>), Lily, czy R4v.
[Xtremalny]
User

Polubionych : 61 razy
Otrzymał polubień: 50 razy

Postprzez Libra_PL » 7 paź 2019, o 19:32

Na PPS pojawiłem się bodajże w 2009 roku (0.3a), równolegle grając jeszcze na niestniejącym już serwerze AS (w trakcie 0.2.X oraz 0.3a) od około 10 lat. PPS był moim pierwszym (i jedynym) polskim serwerem, na którym siedziałem. Po zakończeniu AS w także w 2009 roku, na stałe zagościłem w PPS. Po kilku miesiącach rozgrywki, na forum pojawiła się rekrutacja na mappera. KiPi i ja zostaliśmy wybrani, a to pozwoliło mi rozpocząć nowy projekt związany z SA-MP. Wtedy byłem mało kojarzony, ciągle ludzie zadawali pytania "a kto to ten Libra?". Szybko poznałem wiele osób z tamtych czasów, jak Ecia, SevenM, Shayia, Gamcia, Explozja i sporo innych. Po kilku miesiącach współpracy z Karusem, udało się odpalić pierwszą wersję NR. Mając jeszcze 13 lat, w zasadzie nie byłem jeszcze mocno ogarnięty w te klocki (pisanie skryptów), ale jakoś się udawało. Raz pojawił się jakiś skrypt, innego dnia jakieś obiekty (np. stara /skocznia jako Vikersund). To była wersja 0.3b albo już niedawno weszła 0.3c.

Na PPS spodobała mi się atmosfera. Z czasem pojawiały się nowe pomysły do udoskonalania serwera i starałem się coś stworzyć, by pewnego dnia Karus mógł ewentualnie zgodzić się na poprawę. Lata 2012-2013 to czas, kiedy spędzało się najwięcej. Poza adminowaniem, spędziłem mnóstwo czasu na /obiekty i tworzeniu eventów. Z tego co pamiętam, to właśnie sianko (nadal pamiętam ID obiektu! 3374!) i platformy (3095!) spowodowało, że późniejsi evenciarze również korzystali z tego wygodnego sposobu prowadzenia eventów. Moim największym projektem na PPS była zabawa RT. Spędziłem nad nią setki godzin, a nawet powstał prywatny serwer (po angielsku), gdzie mogliśmy pograć w nieco odmienionej i rozszerzonej wersji. Na serwerze zdążyła pojawić się wersja v1 (2012) oraz v2 (2013). Trzecia wersja była w planach, jednak nie doszło do jej pełnej realizacji. Na przełomie 2013 i 2014 roku musiałem opuścić grę z powodu spędzania zbyt dużej ilości czasu (potrzebowałem się "odnołlajfić" :) ) i zająć się głównie szkołą. I udało się - dostałem się na wymarzone studia i właśnie kończę ostatni rok :)
Za ten post autor Libra_PL otrzymał polubienia - 2
PPS_Lady[HA](7 paź 2019, o 20:03), Shaiya(16 paź 2019, o 17:36)
Libra_PL
Weteran

Polubionych : 41 razy
Otrzymał polubień: 166 razy

Postprzez Deser » 27 lis 2019, o 19:17

Siema Legendarne świry, jak i te mniej legendarne. Ja jestem ten Legendarny. Zacząłem na PPS śmigać w grudniu 2008 roku jako Otukami, 8 letni dzieciak bez pojęcia o życiu (W przekonaniu wszystkich do 2012 roku że 19 letni :D ) Później Deserving, Freexe no i w końcu kochany i wielbiony przez wszystkich Deser :D. PPS pozwolił mi na zapamiętanie wielu, ale to wielu wspaniałych ludzi od zwykłych graczy, po tych najwyżej rangą. Niesamowicie dużo spędzonych godzin, zebranych przedmiotow/walizek/kodow/krolikow itp itp itp. Wyscigi z ekipami, eventy, wydarzenia, audycje w radiu, gangi, no i zloty graczy! Wieczny VIP, Legendarny gracz, a już w wieku 8-10 lat cesarz imperator podrywu na serwerze. PPS Był jedynym serwerem SAMP na którym tyle grałem, odliczając przerwy spędziłem na nim 8 lat :D Szkoda, ale wszystko co dobre kiedyś sie kończy. Ściśle i na temat ode mnie, pozdrawiam wszystkie klasyczne swiry gdy bylo 500/500 :D
Deser
User

Polubionych : 2 razy
Otrzymał polubień: 4 razy

Powrót do Ogłoszenia