Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

THE END

Ważne komunikaty od administracji dotyczące forum oraz serwera.

Moderator: Mod-Team

Re: THE END

Postprzez KenZo. » 30 wrz 2019, o 20:51

Time to say Goodbye

Swoją przygodę z sampem rozpocząłem w 2008 roku. Grało się na różnych serwerach, ale dopiero tutaj poznałem ludzi z którymi utrzymuje/utrzymywałem takie relacje. Oczywiście czasami bywało różnie ale nie czas na to... Chciałem po prostu podziękować wszystkim a w szczególności osobą z pewnej konferencji z którymi spędzałem najwięcej czasu. Nie zapomnę o tym nawet jakbym chciał. Nie chce się tutaj rozpisywać, więc jeszcze raz DZIĘKUJĘ i powodzenia wszystkim.

Pozdrawiam Adrian/KenZo
Za ten post autor KenZo. otrzymał polubienia - 3
bunny.(1 paź 2019, o 20:10), Nakess(3 paź 2019, o 14:19), Paulii.(1 paź 2019, o 13:14)
KenZo.
User

Polubionych : 197 razy
Otrzymał polubień: 38 razy

Postprzez neo » 30 wrz 2019, o 22:42

Thiago napisał(a):choć nie zawsze towarzyszyły temu zdrowe emocje. Padło wiele ciężkich słów, posypało się sporo banów.

To właśnie było w jakimś stopniu potrzebne, bo bez tego nie było by takiego klimatu jaki był. Wyobraźcie sobie przejmowanie stref z pisaniem na czacie czegoś w stylu ,, gratuluję przeciwnemu gangu za przejęcie nam strefy."
Dla mnie osobiście na pps najlepsza była rywalizacja między gangami o strefy, ale nie dało się też w międzyczasie nie robić innych rzeczy bo na tym serwerze wszystko było ciekawe.
neo
User

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 16 razy

Postprzez Webster » 30 wrz 2019, o 23:50

pasha napisał(a):I takich ludzi w tym temacie brakuje, sami starzy wyjadacze ;>>

Uszanowanko.

Mówiąc szczerze, fajnie mi się tu grało. Spotkałem tutaj wielu ciekawych ludzi oraz takich których do dzisiaj nie moge rozkminić.
Sam z DrVallem oraz Garbim gramy w LoLa, DrValla czasami odwiedzam co konczy się ciężkim trzeźwieniem na następny dzień..
Dejff odwiedził mnie raz w 2013 roku, a ostatnio widzieliśmy się w tamtym roku. Ah to były czasy.

Zważywszy na to, jak moja kariera tutaj się skończyła to staram się myśleć pozytywnie o tym co tutaj się działo. Teraz czytając moje niektóre posty, moje oczy bieleją ze zdumienia co człowiek miał w głowie. Wraz z trójką wymienioną wyżej, postaramy się pojawić 8 grudnia, o ile nikt nie będzie miał nic przeciwko. Dawniej wchodziło się rano w sobotę, cyk skype, cyk SAMP i był ogień. Niestety żadnych screenów nie posiadam, gdyż mój stary komputer wyzionął ducha a to na nim miałem wiele ciekawych sytuacji. Chciałbym tutaj wszystkich pozdrowić, (nakłonić Was do obejrzenia odcinka "Policjanci i Policjantki" z moim udziałem) i podziękować wielu z Was za fajne czasy, bo mówiąc wprost, człowiek by tak wrócił na jeden dzień, żeby to jeszcze sobie przypomnieć.

Pozdrawiam,
Mateusz aka Webster
Za ten post autor Webster otrzymał polubienia - 3
[Xtremalny](1 paź 2019, o 01:23), Old.(10 paź 2019, o 22:25), stinger(1 paź 2019, o 08:53)
Webster
User

Polubionych : 12 razy
Otrzymał polubień: 43 razy

Postprzez pasha » 1 paź 2019, o 13:56

neo napisał(a):
To właśnie było w jakimś stopniu potrzebne, bo bez tego nie było by takiego klimatu jaki był. Wyobraźcie sobie przejmowanie stref z pisaniem na czacie czegoś w stylu ,, gratuluję przeciwnemu gangu za przejęcie nam strefy."
Dla mnie osobiście na pps najlepsza była rywalizacja między gangami o strefy, ale nie dało się też w międzyczasie nie robić innych rzeczy bo na tym serwerze wszystko było ciekawe.

Zwłaszcza gdy przeciwny gang używał czitów lub na siłę bugował ponowne przejmowanie strefy, a potem robił o tym filmiki zatytułowane: ''ntc best ever, jvm''. Klimat taki ze o ja pierdnicze a i rywalizacja jaka, hoho. Ale tak, jeśli chodzi o potyczki stricte vM vs bW, to można mówić o jakimkolwiek klimacie i rywalizacji. Szkoda tylko ze zostali zbanowani za taki idiotyczny powód.
Za ten post autor pasha otrzymał polubienie od
ProbekK(1 paź 2019, o 14:42)
pasha
User

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 109 razy

Postprzez ProbekK » 1 paź 2019, o 18:04

Niby SA-MP upada, ale serwer jeszcze spokojnie mógłby się trzymać. No cóż wyszło jak wyszło, kiedyś i tak musiała przyjść pora. Nic nie jest wieczne :)

Pamiętam czasy 2007-2008 jak grałem na [PS], którego właścicielem był MAG. Chyba oprócz "wojny" z Rmx, PPS był główną konkurencją dla [PS]. Bodajże w 2008r zagościłem tutaj z kumplami zaraz po zamknięciu [PS]. Większość przestała grać a ja się przerzuciłem na pier/lot, dalej gry klanowe na A/D. Tutaj wróciłem (na DM) majac dość gry klanowej i pamiętam lata 2010-2012. Grywało się prawie codziennie. Nawet przywiało tu kilka osób ze starego [PS]. Zakończyłem jakoś grę w tamtym czasie. Lata 2015-2018 kiedy powróciłem do SA-MP po przerwie były chyba jednymi z najlepszych bo poznałem tutaj co znaczy klimat tej gierki (a właściwie klimat tego serwera). Nigdzie nie było takiej atmosfery, ten serwer był jedyny w swoim rodzaju. Szkoda, że nie dane mi było uczestniczyć w żadnym ze zlotów PPS'a. Natomiast poznałem tu kilka osób, zajeb*** osób trzeba zaznaczyć :) Gang 2s i jego ekipa zapadła mi najbardziej w pamięci. Głównie punisher, z którym jak się okazało siedziałem w jednym klanie za czasów A/D i reszta znajomości. Czasem miałem wrażenie, że z tymi osobami znam się od lat. Można było pogadać na każdy temat, wygadać się - aż człowiekowi czasem ulżyło. Na początku 2s nie było takim gangiem (przynajmniej w momencie kiedy ja do niego dołączyłem). Z czasem usłyszałem wiele zażaleń, że zrobiłem z niego gang 4fun. Po likwidacji vM, zbanowaniu bW i ntc po prostu to już nie było to samo (chodzi mi głównie o walkę na strefach). Dalej to już wylądowałem na banie (szczegółowe wytłumaczenie w mojej prośbie o UB). Myślę, że gdyby pewne osoby nie zostaly mówiąc wprost wyjeb*** i zastąpione kompletnie niezrozumiałymi ludźmi, to ten serwer może i miałby lata świetlne za sobą, ale nie byłby w takiej agonii jak w tym momencie. Nie ma co teraz gdybać, wyszło jak wyszło :) Nie każdy musi się ze mną zgadzać, każdy ma swoje zdanie ale nie było osób które by były na prawdę zaangażowane w ten serwer bo chyba niektórzy myślą, że banowanie graczy i pilnowanie żeby cziter nie wbił na serwer to jedyne "dobro" i "porządek" na serwerze. A SA-MP mimo że upada z roku na rok, to nie upadł jeszcze aż tak bardzo.

pasha napisał(a):licze na to ze Probekk (jego ban to tez kwestia sporego iksde) tez sie zalapie na masowe unbany

Punisher napisał(a):Mam nadzieje ze Probka zobacze bo dawno go nie widzialem i pomógłby nam z wami na strefach :D licze na jego unbana.

Szczerze, nie sądziłem że kiedykolwiek tu jeszcze wrócę (zwłaszcza po tym jak zostałem zbanowany). Nawet miło mi się zrobiło jak wspomniano o mnie tutaj. Mam nadzieję, że na "pożegnanie" będzie masowy unban. Wiele osób po prostu nie zasłużyło na perma. A nawet jeśli to przeżyły też tutaj swoje dobre momenty.
Dziękuję Head Administracji za UB, zarówno na serwerze jak i na forum. Cieszę się, że odnowiłem kontakt z paroma osobami, z którymi ostatnio go praktycznie nie miałem.

Pozdrowienia od 2s. W grudniu na pewno w częściowej ekipie się pojawimy.
Za ten post autor ProbekK otrzymał polubienia - 3
Domyy(8 paź 2019, o 22:10), G1bsonek(1 paź 2019, o 20:13), MeGusta(3 paź 2019, o 18:00)
ProbekK
User

Polubionych : 52 razy
Otrzymał polubień: 111 razy

Postprzez Paulii. » 1 paź 2019, o 21:57

Ja w sumie nic więcej nie mam tu do dodania, poza tym, że na pewno pojawię się w grudniu na serwerze i mam nadzieję, że spotkam tak wszystkie te osoby, z którymi miałam taki super kontakt te kilka lat temu:)
Paulii.
User

Polubionych : 302 razy
Otrzymał polubień: 182 razy

Postprzez NikeS » 2 paź 2019, o 18:04

Woldan napisał(a):
Sanitarium napisał(a):Widzisz, ja mimo wszystko miałem nadzieję na nowe aktualizacje, poprawy błędów i inne działania ze strony headów i programistów, bo nie oszukujmy się, gry bez jakiegokolwiek powiewu świeżości się nudzą.
Pilnowaliśmy serwera, który już był w pewnym sensie spisany na straty.
A jak będzie wyglądać proces rekrutacji nowych adminów i gze? Bo wyżej wymienieni z całą pewnością zaprzestaną gry w ciągu najbliższych miesięcy, aktywność również spadnie. Serwer zostanie bez jakichkolwiek osób uprawnionych do utrzymywania porządku?

Jak zaczynaliśmy przygodę z serwerem wszyscy byliśmy dzieciakami i ja i Ubi i Karus, teraz jesteśmy dorosłymi ludźmi, mamy firmę, każdy dodatkowo ma też inne zajęcia, rodziny i obowiązki. Troszeczkę słabym jest porównanie "pilnowanie serwera" przez pewien czas z pracą włożoną przez nas przez te całe lata i oczekiwania czegokolwiek.
Z PPS każdy z nas ma wiele wspomnień (niektórzy poznali tu nawet swoją miłość) i nie jest to oczywiście łatwe, ale tak po prostu musi być.
Tak mówię ja ;- )
A w grudniu oczywiście będę :>

https://www.youtube.com/watch?v=jSgaGyu ... m&index=36

-- 2019-10-05, 18:53 --

ej pytanie
czyli server bedzie działał dalej ?
zeby se tak zabic czas wieczorami ?
bo w sumie to bym se tak wlasnie pogral 4fun
NikeS
User

Polubionych : 6 razy
Otrzymał polubień: 6 razy

Postprzez Libra_PL » 7 paź 2019, o 19:14

Dopiero niedawno przez przypadek natrafiłem na informację o zamknięciu serwera.

Minęło blisko 6 lat od mojej ostatniej gry, po której chyba tylko dwa razy wszedłem na dosłownie jeden dzień. Ucieszyłem się bardzo, że w tym wątku jeszcze spotkałem wiele znajomych nicków (tak samo jak w poście PPS na Facebooku), dlatego będzie mi ogromnie miło spotkać jeszcze raz te osoby, z którymi codziennie spędzało się czas. Z wieloma osobami wciąż byłem w kontakcie wiele miesięcy po moim odejściu (głównie z powodów prywatnych, a niedługo później brak czasu). Screenów niestety też żadnych nie posiadam - usunąłem wszystko, poza skryptem RT, nad którym spędziłem setki godzin. Chyba w okolicy 2015-2016 zniknięcie ze Skype spowodowało, że praktycznie z nikim nie udało mi się potrzymać kontaktu. O ile ktoś mnie jeszcze pamięta! Choć mam wielu Was w znajomych, to mam nadzieję, że właśnie 8 grudnia sporo ze sobą pogadamy. Z tego co pamiętam, mam problem ze swoim przenośnym routerem (który wywala połączenie po kilku minutach rozrywki), dlatego mam nadzieję jak najszybciej rozwiązać ten problem!

Biję brawa za prowadzenie PPSa przez tyle lat. I myślę też, że tego typu uroczyste zakończenie jest też dobrym rozwiązaniem. To właśnie zorganizowanie i zachęcenie wszystkich do przybycia 8 grudnia jest jednym z najważniejszych momentów serwera. Łezka się w oku kręci :)

Do Headów, w sprawie komentarza z Facebooku o możliwym wydaniu mapy (Czy gamemode New Revolution zostanie kiedyś upubliczniony na githubie? -> Póki co nie ma takich planów, ale jeśli wszyscy autorzy się zgodzą to decyzja może się zmienić). Jeśli na serwerze nadal istnieje coś z mojej części (np. RT), to będąc autorem oczywiście zgadzam się na publikację kodu.
Za ten post autor Libra_PL otrzymał polubienia - 3
Archimonde(20 paź 2019, o 18:09), bunny.(10 paź 2019, o 18:42), Nakess(wczoraj, o 12:45)
Libra_PL
Weteran

Polubionych : 41 razy
Otrzymał polubień: 165 razy

Postprzez Domyy » 8 paź 2019, o 22:36

RIP
Domyy
Weteran

Polubionych : 7 razy
Otrzymał polubień: 31 razy

Postprzez kosti11 » 12 paź 2019, o 22:25

Tak myślałem, że kiedyś nadejdzie ta chwila, ale czego można się spodziewać po ponad 10 latach? To normalne, że każdemu granie w to samo się kiedyś znudzi. I nie mówię tu o osobach, które mało kto doceniał i kto też kiedykolwiek myślał o ich istnieniu, które wprowadzały w ten serwer wiele atrakcji i nowości. Oni byli po prostu skrypterami, Head Administratorami i nie tylko. Mowa tu tylko o zwykłych prostych ludziach - graczach, którzy grali i po prostu im się ta gra "przejadła". Pamiętam czasy, kiedy byłem jeszcze małym dzieciakiem chodzącym do podstawówki i kiedy to brat krzyknął "Rafał, wyszło nowe GTA!". A przecież byłem dopiero w 2 klasie podstawówki. Osobiście do dnia dzisiejszego nie przeszedłem single playera. Po jakimś czasie pykałem już w SAMPa na jakiś zagranicznych DM, a później jakoś znalazłem tego PPSa, sam nie pamiętam jak. Po dłuższym czasie gry mając niesamowitą i zgrana ekipę, gdzie ledwo co oczy otworzyłem po obudzeniu się i ledwo co załadował się pulpit po uruchomieniu komputera to już słyszałem dźwięk dzwoniącej do mnie rozmowy grupowej ze Skype. Gdzieś tam pewnie przed moim odebraniem mówili między sobą "Ooo, Rafał wstał, dodajcie go do konfy!", a po odebraniu słyszałem "Wbijaj na serwer, jesteśmy [tu i tam]!". No nawet przebrać się, czy zjeść śniadania nie mogłem na spokojnie. Niestety większość kontaktów do tych osób utraciłem bezpowrotnie. Mogę podziękować Lady, Misi, Cedziorowi oraz MatriXowi, że pozostali do dziś. Tak, z nimi tez codziennie rozmawiałem od rana do wieczora :D. Też bardzo dziękuję Imperowi (kiedyś Impresum) mianowania mnie Administratorem w tamtym czasie. Trochę mi wstyd, kiedy przypominam sobie te dziecinne prośby "Mogę admina?", "Kiedy dostane admina?" itp. Ale jakoś łatwo poszło i swojego upragnionego (nawet pierwszego i ostatniego w życiu w SAMPie) "admina" dostałem :D Pamiętam jeszcze tę dumę bycia Administratorem z możliwością tworzenia różnych Eventów i War Gangów zwanych potocznie WG.

Jestem pełen podziwu, że będąc małym kurdupelkiem zwanym w tamtych czasach dzieckiem neo "wychowywałem się" wśród takiej niesamowitej społeczności. Praktycznie minęła tylko "chwila", a człowiek już znajduje się w innym miejscu, jest inżynierem w firmie telekomunikacyjnej i lada moment kończy studia zaoczne. A o postępujących w dość wczesnym wieku moich przepuklinach kręgosłupa wolę nie wspominać, bo usiedzieć prosto na krześle godzinę to czasami wyczyn. Taki ze mnie "stary" młodzieniec z dwójką na początku.
Osobiście postaram się umieścić dowód mojej egzystencji 8 grudnia ;)

Pozdrawiam was wszystkich, [PPS]kosti11[A]. To były wspaniałe chwile.
Za ten post autor kosti11 otrzymał polubienie od
ProbekK(13 paź 2019, o 17:49)
kosti11
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 1 raz

Postprzez Burza. » 14 paź 2019, o 19:01

Nie będę pisać tutaj tych wszystkich dobrych wspomnień z PPS, ponieważ jest ich zbyt dużo. Cieszę się że miałem okazję dorastać w czasach SAMPa i że te wszystkie dobre wspomnienia zostaną ze mną na całe życie. Wszyscy chyba pogodziliśmy się z faktem że PPS już dawno "umarł", ale legenda zasługuje na huczne pożegnanie, dlatego mam nadzieje że to w grudniu właśnie takie będzie. Chciałbym podziękować wszystkim z którymi miałem okazję grać za wspólnie spędzony czas i mam nadzieję że spotkamy się 8 grudnia ten ostatni raz.
Burza.
User

Polubionych : 11 razy
Otrzymał polubień: 5 razy

Postprzez Micasty » 16 paź 2019, o 19:27

Blisko 6 lat ogólnego grania tutaj i myślałem, że to może być potencjalny jedyny polski serwer z pozostałych w tej gierce komputerowej... Myliłem się.
Dzięki temu serwisowi, poznałem wiele graczy z którymi udało się odnaleźć jeden wspólny język - czy to strzelanie, pogawędka o samochodach, podobne historie z życia wzięte.
Pamiętam kiedy zacząłem grać super aktywnie na tym serwerze - od października/listopada 2016 się rozpoczęło poprzez jedną wspólną aktywność na serwerze - masywna naparzanka. Stąd poznałem jeszcze innego sortu grupę graczy strzelając w nich po prostu, a z niektórymi miałem okazję się postrzelać na innych serwerach. Dołączenie do jednego z gangów sprawiło, że bardzo dobrze wspominam czasy świetności "pepe-esa" - Virtual Masters. Przez jakiś czas będąc w tym gangu gdy była konkurencja, pierwsze co robiłem gdy wracałem ze szkoły - /connect pps. Nie zwracałem żadnej uwagi na inne atrakcje, które nie są związane ze strzelaniem (no, chyba że czasami /race).
Bardzo chciałbym podziękować wszystkim - gangmate'om, graczom, adminom, którzy brali udział w jednym z wyjątkowych projektów, jakich dotrwało do swojego prawdziwego końca. Gdyby ktoś, kto mnie kojarzy/zna/znał przez x czasu, odezwijcie się na PM, dopóki ta opcja jest dostępna wraz ze stroną. Może w coś razem zagramy. (cs go/fh4/overwatch/paladins/fortnite xD)

Mika (Mica/Micasty/Mikooo/MikoLOL/m_)
Micasty
User

Polubionych : 2 razy
Otrzymał polubień: 6 razy

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia