Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

T-90 (Podmianka na czołg)

Zbiór ciekawych modyfikacji do GTA:SA.

Moderator: Mod-Team

T-90 (Podmianka na czołg)

Postprzez Bremu » 2018-07-04, 21:15

Witam.

Miałem już nie dawać żadnych podmianek na czołg, ale normalnie jak zobaczyłem ten czołg to był przepiękny i troszke wstyd byłoby tego nie ukazać na tle dziennym. Jest to czołg T-90A, służący w rosyjskiej armii od 1993 roku. Tu macie jego SS'y:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pokieruje was jak to zainstalować, czyli co potrzebujecie do zainstalowania tego moda itd.

Tak więc pierw musicie mieć (OBOWIĄZKOWO, JAK CHCECIE MIEĆ TE PODMIANKE) GTA Parking: http://gtasite.net/download/230/gta-parking-sa-1_0.html
Link do moda: https://www.gtainside.com/en/sanandreas ... t-90a-mbt/

Teraz napiszę konkretnie jak to zainstalować:

Krok 1: Pobieramy mod, tam powinien być napis filename i pobieracie ten plik
Krok 2: Tworzycie folder, do którego przenosicie paczkę z modem i wypakowujemy to
Krok 3: Otwieracie GTA Parking, wchodzicie w główny folder, gdzie się znajduje GTA SA i tam klikacie na ikonke z napisem gta_sa, powinno się otworzyć
Krok 4: Szukacie folderu z tymi trzema plikami i dajecie go do GTA Parking
Krok 5: Klikamy na wybrany do zainstalowania mod i instalujemy go
Krok 6: Czekacie aż zapali się wam żółte światełko
Krok 7: Gdy zapali się wam zółte światełko będzie znaczyło, że mod jest już zainstalowany i można się nim cieszyć.

A DLA CHĘTNYCH MAM PORADNIK JAK ZROBIĆ ABY GĄSIENICE CZOŁGU SIĘ RUSZAŁY PRZY PODMIANCE NA CZOŁGI:

1. Pobieracie CLEO do GTA SA
2. Instalujecie to w głównym folderze waszym do GTA SA
3. Będzie w podmiance taki pliczek jak Rhinotruck.cs i ten plik należy wrzuć do folderu cleo i nic więcej. To wszystko

POBIERASZ I ROBISZ TO WSZYSTKO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!! PODMIANKI TEŻ NIE NALEŻĄ DO MNIE NIE ROBIŁEM ICH!!
Obrazek
Bremu
User

Polubionych : 343 razy
Otrzymał polubień: 108 razy

Re: T-90 (Podmianka na czołg)

Postprzez Chief Reinoldo » 2018-07-09, 10:12

Wow, dzieki za nauczenie mnie jak sie uzywa gta parking w 2018 roku xD modloader essa
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chief Reinoldo
User

Polubionych : 260 razy
Otrzymał polubień: 206 razy

Re: T-90 (Podmianka na czołg)

Postprzez Bremu » 2018-07-13, 13:20

Chief Reinoldo napisał(a):Wow, dzieki za nauczenie mnie jak sie uzywa gta parking w 2018 roku xD modloader essa

Proszę uprzejmie :D
Obrazek
Bremu
User

Polubionych : 343 razy
Otrzymał polubień: 108 razy

Powrót do ~Mody