Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Sanitarium

Administrator nadużywa swojego stanowiska? Zbierz dowody i napisz temat.

Moderator: Mod-Team

Sanitarium

Postprzez [PPS]Napletek[DJ] » 16 gru 2018, o 19:04

Nick/i osoby/osób oskarżonej/ych: Sanitarium
Powód skargi: Nadużywanie uprawnień Administratorskich
Screeny:
https://imgur.com/a/YmOCYo7
https://imgur.com/a/Eg1a2EX
Świadkowie (nie koniecznie): Assasyn / Ciapek / E92.Huck / i inni gracze.
Treść skargi: Mianowicie dzisiejszego zimnego wieczoru postanowiłem wbić na pamiętliwy server jakim jest PPS, gdy się zalogowałem zobaczyłem na czacie konwersację pomiędzy graczami która dotyczyła bezsensownego bana kamienia - postanowiłem sprawdzić i wbić na forum w celu zapoznania się z sytuacją. Zapoznałem się, po czym napisałem na czacie "Alkoholik i emerytka haha" a Sanitarium postanowił mnie grzecznie pisząc wyjeb*** z powodem powstałym w odbycie, cytując "Ostrzegam" no kurła aż skisłem. Czy to jest prawidłowa reakcja Administratora? Z mojego własnego doświadczenia jeśli doszło do obrazy to pierw nadaje się na osobę karę w postaci wyciszenia z prawidłowo podanym powodem. Można zauważyć również prawidłową reakcję gracza o nicku R33_Ciapek_bW który również wpadł w śmiech. Karygodne zachowanie ze strony Administratora, dlatego pisze ten wątek aby go pouczyć lub ukarać iż nie można nadużywać praw Administratorskich.

#Edit

Świeży przykład, dwóch jego "ziomków" dostaje kare w postaci wyciszenia na 1min przez komendę /los, owy Administrator ich odcisza...

https://imgur.com/a/LhkYDTe

Z poważaniem Napletek.
Ostatnio edytowano 16 gru 2018, o 19:17 przez [PPS]Napletek[DJ], łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Obrazek
Za ten post autor [PPS]Napletek[DJ] otrzymał polubienie od
analny_wibrator(18 gru 2018, o 16:35)
[PPS]Napletek[DJ]
Banned

Polubionych : 11 razy
Otrzymał polubień: 7 razy

Re: Sanitarium

Postprzez Sanitarium » 16 gru 2018, o 19:12

Ta skarga jest tak absurdalna i śmieszna, że nawet nie wiem, jak się do niej odnieść.
Nie szkoda było ci czasu na jej pisanie?

Hohoho, skoro bawimy się w edity, to i ja się dołączę do tej zabawy, bo tym działaniem autentycznie mnie rozbawiłeś. :D
Poniżej krótki wycinek chatlogu, który zarejestrowałem:

[19:14:57] ***: TullamoreDew[16] -> [PPS]Napletek[DJ][0]: nie wiem co robić
[19:14:57] {e7e7e7}[7] Asassy[N]17.gZe{EAEAEA}(VIP): {FFF66E}Monster derby.
[19:14:57] ***: [PPS]Napletek[DJ][0] -> TullamoreDew[16]: nuudy
[19:14:57] {e7e7e7}[9] E92.refes{EAEAEA}: Ooo
[19:14:57] {ff6600}[1] E92.huck{EAEAEA}: O to brzmi ludzko.
[19:14:57] ***: [PPS]Napletek[DJ][0] -> TullamoreDew[16]: np wypowiedz sie w skardze na forum

Naprawdę czujesz się aż tak niepewny w swoich oskarżeniach, że musisz nagabywać inne osoby do wypowiedzi?
Smutne, naprawdę. Więcej pewności siebie w życiu.
I jako dodatek - gości z E92 w zasadzie nie znam, czasami daję unmute za /los, czasem nie. Nie ja jeden tak robię.
Kolejny raz w ciągu ostatnich dni jestem zmuszany do czytania insynuacji, że podejmuję swoje decyzje kierując się osobistymi pobudkami - kolejny raz bez żadnych dowodów, a jakże.
Taka informacja dla przyszłych uczonych, chcących mnie dyskredytować przez obrzucanie błotem - na co dzień żyję pod presją otoczenia na tyle dużą, że wywierane przez was naciski nie zdziałają cudów. Przykro mi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Za ten post autor Sanitarium otrzymał polubienie od
BlackoN(16 gru 2018, o 19:13)
Sanitarium
Mod-Team

Polubionych : 32 razy
Otrzymał polubień: 36 razy

Postprzez AsTrO » 16 gru 2018, o 19:19

Eee przecież za /los nie ma unmute :> ja nie dostałem, nie sprawiedliwe :lookdown: to jest jakieś wyróżnienie swoich ziomków ?
Obrazek
Za ten post autor AsTrO otrzymał polubienie od
[PPS]Napletek[DJ](16 gru 2018, o 19:24)
AsTrO
User

Polubionych : 22 razy
Otrzymał polubień: 73 razy

Postprzez PPS_Lady[HA] » 16 gru 2018, o 19:22

Napletek ma to do siebie że lubi się wyróżniać. Dostałeś ostrzeżenie i słusznie. Ciesz się że nie banex albo ban. Ciebie tak bardzo śmieszy obrażanie ludzi? Szczególnie jak nie ma ich na serwerze? Ciśniesz bekę? Z czego tu się śmiać? Jeżeli o mnie chodzi to mnie prawda nie obraża, Co do dalszej twojej wypowiedzi to już tak . Nikt z HA nie jest alkoholikiem.
Dlatego reakcja sanitarium była prawidłowa.
Skarga odrzucona
PPS_Lady[HA]
Administrator

Polubionych : 492 razy
Otrzymał polubień: 481 razy

Powrót do Na administratorów serwera