Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

POZEW - HEAD ADMIN

Administrator nadużywa swojego stanowiska? Zbierz dowody i napisz temat.

Moderator: Mod-Team

POZEW - HEAD ADMIN

Postprzez Yahoo » 19 lis 2019, o 20:10

Nick/i osoby/osób oskarżonej/ych: prawdopodobnie Japko - maper
Powód skargi: bezprawne usunięcie funkcjonalnych tras ws oraz odebranie uprawnień
Screeny: -
Świadkowie (nie koniecznie): -
Treść skargi:

Witam,
Przejdę od razu do rzeczy. Kiedyś dużo się ścigałem i zostały mi przyznane uprawnienia do sprawdzania i akceptowania lub odrzucania tras /ws stworzonych przez graczy. Przywilej ten dawał również możliwość sprawdzania własnych tras, z czego korzystałem najczęściej. Stworzyłem parę nudnych tras na sportowe furki, nieróżniące się zbytnio od tras innych graczy.
Ostatnio jednak natchnęła mnie wena na tworzenie ciekawszych tras. Tras, dzięki którym gracze mniej zafascynowani superszybkimi wozami mogliby znaleźć coś dla siebie. Chociażby z dziesięć tras z ponad sześciuset. Szansa na wylosowanie mojego zestawu wynosiłaby 1,6%. Na pierwszy ogień coś z czego byłem bardzo dumny, ale w porównaniu do innych tras było niczym. Pierwszy stworzony po paru latach tor nosił nazwę "Z magazynu do magazynu", a gracze pościgać się mogli wózkami widłowymi w Los Santos. Kolejna trasa mieściła się w SF i była bardziej odważna od poprzedniej. W następnym ułożonym mnie torze gracze mogli podziwiać piękną infrastrukturę San Fierro jako motorniczy. Wtedy mnie coś natchnęło i pomyślałem sobie - "zaraz, a może da się robić wyścigi na pojazdy zabronione?". Po pięciu minutach była już gotowa trasa na RCTigery, którymi co prawda dało się zabić przeciwnika, ale nie było to tak łatwe jak można by było sobie wyobrazić. Poza tym, sama ta funkcja jest dla mnie jak najbardziej na plus i stworzenie tego wyścigu, a właściwie wszystkich trzech dotąd opisanych stanowiły przełom. Przełom po trzynastu latach funkcjonowania servera. Kolejna trasa na AT-400 może do tej grupy nie przynależy. Jednak gdyby nie fakt, że system wywala graczy którzy nie posiadają licencji na ten pojazd - trasa byłaby jak najbardziej funkcjonalna. Do kolejnego przełomu można jednak śmiało zaliczyć pierwszy krok postawiony w stronę wyścigów na... przyczepy! I mimo, że pierwszej trasy na FarmPlowy nie dało się przejechać, tak nie rozumiem usunięcie trasy na BaggageTrailery, które mimo braku radyjka i robienia "brum brum" były jak najbardziej funkcjonalnymi pojazdami! Powiem więcej, gracze bardzo dobrze się bawili przejeżdżając tę trasę. Można było się zwyczajnie uśmiechnąć pod nosem. Kolejną dłużej opisaną trasą jest trasa podobna do tej z tramwajami, tyle że pociągiem! Kto z graczy nie chciałby się przejechać pociągiem towarowym lub osobowym po torach tramwajowych? No właśnie. Kolejne trasy to kolejno - przyczepa tira (5 rodzajów), RCBaron (samolocik strzelający), UtilityTrailer i StairTrailer. Wprowadzenie każdego miało być formą eksperymentu i chęci wyznaczania nowych ścieżek. Z ostatniego podanego zestawu RCBaron i UtilityTrailer były jak najbardziej odpowiednie do jazdy. Niestety maperzy się nie postarali i tras WS nie da się nawet do końca sprawdzić pod względem działania. WS'y sprawdza się tylko z poziomu tworzącego, oglądając ustawienie beczek (CP) i pozycji startowych. Nie da się na próbę przejechać trasy wybranym pojazdem. Wadliwe trasy, które stworzyłem miały być zgłoszone do Head Administracji i usunięte. Nic wielkiego się więc nie stało, a sam byłem bardzo dumny ze swoich odkryć.

No dobra, ale co się stało?
Otóż w dniu dzisiejszym zostały usunięte wszystkie stworzone przeze mnie trasy. Nie tylko te wadliwe. Druga sprawa, zostałem bezprawnie pozbawiony uprawnień do akceptowania tras. Gracze znów zostali skazani na nudę, szybkie samochody i tych samych zwycięzców, tzw. "wsowych świrów"

Do czego zmierzam?
Po pierwsze chciałbym się dowiedzieć, co zrobiłem źle. W tym poście chciałbym poprowadzić dyskusje z osobą odpowiedzialną za moją degradacje. Efektem dyskusji będzie uświadomienie mojej racji.

Przedmioty sporu:
1. Moje uprawnienia do akceptowania tras
2. Umożliwienie graczom nieposiadającym licencji na ściganie się pojazdami z wymaganą licencją.
3. Przywrócenie w pełni funkcjonalnych tras o następujących ID:
a) 623 Forklift
b) 624 Tram
c) 625 RCTiger
d) 630 BaggageTrailer
e) 632 Stretch i Freight
f) 634 RCBaron
g) 635 UtilityTrailer
e) 626 AT-400

Dodatkowo domagam się zadośćuczynienia za straty moralne w postaci 10000 punktów respektu (słownie: dziesięć tysięcy), konto premium na miesiąc (najdroższe) oraz VIP na 3 dni. Może to być negocjowalne w toku sprawy.

Powołuję również reprezentujące mnie osoby. Niektóre z nich mają zablokowane konto na forum dlatego też wnioskuję o odbanowanie
-Clinton
-Niko
-Strzelec
-lookie
Strona pozwana po ogłoszeniu w ogóle swojej tożsamości również ma prawo powołać osoby reprezentujące. Proszę jednak o informacje, co każda z osób ma do powiedzenia.

Pozdrawiam,
Yahoo - stały gracz od ponad siedmiu lat, jeden z najlepszych pod względem dostarczania rozrywki graczom
Obrazek
User 27.10.2012
gZe 23.03.2013
Obiekterzy PPS 01.05.2015
VIP 21.08.2015
PPS News 04.10.2015
cC 03.31.2016
Beta-Test Team 21.12.2016
Za ten post autor Yahoo otrzymał polubienie od
lookie(20 lis 2019, o 20:38)
Yahoo
gZe

Polubionych : 143 razy
Otrzymał polubień: 269 razy

Re: POZEW - HEAD ADMIN

Postprzez CarboniK » 19 lis 2019, o 20:24

Zdegradowany, zbanowany i skazany na karę chłosty.

dziekuje
User (2012)

gZe (16.11.2018)

VIP (02.03.2019)

Junior Admin (27.03.2019)

Admin (4.04.2019)

Lider Radia PPS (23.10.2019)

Lider Grupy Zaufanych Evenciarzy (05.11.2019)
CarboniK
Admin Servera

Polubionych : 85 razy
Otrzymał polubień: 19 razy

Postprzez Yahoo » 19 lis 2019, o 20:37

Pierwsza sprawa - wysyłam oświadczenie Niko, bo nie wiem ile potrwa proces jego odbanowania
Obrazek

Druga - warto się pochwalić poparciem :)
Obrazek

Po trzecie - proszę Panu wyżej zgodnie z regulaminem forum wręczyć ostrzeżenie. Nie wnosi nic do tematu.
Obrazek
User 27.10.2012
gZe 23.03.2013
VIP 21.08.2015
PPS News 04.10.2015
cC 03.31.2016
Yahoo
gZe

Postprzez Strzelec.Crockett » 19 lis 2019, o 20:47

Trzeba przyznać, że postawa osoby, która tego dokonała jest co najmniej żenująca. Wydaje mi się nawet, iż próbuje ona sabotować server usuwając z niego takie wymyślne dzieła. Był to wielki krok dla człowieka, a przez tego typu działania cofamy się do tyłu. Czasami warto się zastanowić 2 razy czy aby na pewno jesteśmy świadomi tego co czynimy.

Pro arte et studio
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Strzelec.Crockett
User

Polubionych : 87 razy
Otrzymał polubień: 82 razy

Postprzez Sanitarium » 19 lis 2019, o 20:52

W takim temacie jak ten raczej każdy gracz, który widział/jeździł te trasy ma pełne prawo wypowiedzi, a twoje nowe trasy były mocno kontrowersyjne, kolokwialnie mówiąc xD
Jak jeszcze trasy na wózek widłowy, czy wózek bagażowy na lotnisku były moim zdaniem "poprawne" - chociaż nie sądzę, aby wiele osób spoza grona twoich znajomych je szczerze, nieironicznie polubiło - tak trasy na samolot i pociąg/tramwaj były zwyczajnie bez sensu, ponadto przez fakt, że przez pierwsze chwile po odpaleniu wyścigu ghosting nie działa, samoloty za sprawą rozmiaru odpychały się od siebie i to zupełnie zaburzało fair-play przy starcie.
Kolejna sprawa - wydaje mi się, że przy wdrażaniu tak innowacyjnych rozwiązań należy zasięgnąć opinii kogoś z zewnątrz, co generalnie powinno mieć miejsce przy wszystkich nowych trasach, no ale realia są jakie są i się to czasami pomija, ale nie powinno dla takich przypadków.
A jeżeli chodzi o moją opinię co do samych tras - jestem na nie, trasy były raczej kiepskie. W kwestiach innowacji na ws szedłbym np. w stronę trasy na MrWhoopee, albo chociaż odpuścił tworzenie takich, gdzie przez 2 minuty trzeba trzymać W, i wygrana zależy wyłącznie od parametrów technicznych gry, łącza internetowego i kaprysu serwera. No i przede wszystkim z kimkolwiek to skonsultować, a nie akceptować je sobie samemu.
Uprawnienia bym zostawił, skoro już je miałeś...
Aa, no i jeszcze jedno. Większości rekordów ja również nie jestem w stanie - przynajmniej na obecną chwilę - pobić, jednak nie posłużyłbym się tym argumentem przy ocenianiu, czy dana trasa jest dobra i czy należy ją usunąć, czy też nie. To zabawa czysto pod umiejętności, tak samo jak wg.
Poprosiłem, aby temat pozostał otwarty do czasu wypowiedzi stingera.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sanitarium
Mod-Team

Polubionych : 36 razy
Otrzymał polubień: 55 razy

Postprzez Yahoo » 19 lis 2019, o 21:03

Okej, trasa na tramwaj może nie jest zbyt fascynująca.
Jednak AT-400 i wszystkie inne trasy, których z jakichś powodów nie da się przejechać (lub też przelecieć) - nic nie było by przeze mnie wprowadzone gdyby po prostu dało się testować trasy solo w edytorze jak normalny wyścig. A nie oglądanie ustawionych beczek, to bez sensu.

+ wypowiedź Clintona
Obrazek
Obrazek
User 27.10.2012
gZe 23.03.2013
VIP 21.08.2015
PPS News 04.10.2015
cC 03.31.2016
Yahoo
gZe

Postprzez stinger » 20 lis 2019, o 06:44

Bo byla fuszera. Niektore sypaly warningami, przez które znikały przyczepy. Kamera w tramwaju sie bugowala. Przywrócę cześć tras bo były w sumie w porządku ale tez cześć z tych dobrych powinna zostać poprawiona.

Coś tam dostaniesz
stinger
Administrator

Polubionych : 124 razy
Otrzymał polubień: 160 razy

Postprzez Yahoo » 20 lis 2019, o 14:40

Okej, czyli moja racja przyznana. Niepotrzebne posunięcie z Twojej strony.
Kiedy mogę się jednak spodziewać przywróceniem moich tras?
No i co dostanę w ramach zadośćuczynienia zamian za to zamieszanie?

+ jeszcze raz apeluję o unbany na forum dla moich ziomków Niko i Clintona
Obrazek
User 27.10.2012
gZe 23.03.2013
VIP 21.08.2015
PPS News 04.10.2015
cC 03.31.2016
Yahoo
gZe

Postprzez Niko_Kominiarz. » 22 lis 2019, o 19:03

Dzienkuje serdecznie za unbana bardzo szanuje osobe ktura to wykonala. Szysko co tu napisal to prawda jes potwierdzam to ja bylem .
Ogulem jako sendzia wlodarz pszyszly vip PPS mocom sondowniczom orzekam rze Hed Admini som niewinni.

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Za ten post autor Niko_Kominiarz. otrzymał polubienia - 2
[PZM]Clinton(22 lis 2019, o 23:12), Deluxe(26 lis 2019, o 19:54)
Niko_Kominiarz.
Konto Premium

Polubionych : 164 razy
Otrzymał polubień: 81 razy

Powrót do Na administratorów serwera