Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

lxandrka

Administrator nadużywa swojego stanowiska? Zbierz dowody i napisz temat.

Moderator: Mod-Team

lxandrka

Postprzez Rhinbac » 3 gru 2018, o 21:04

Nick/i osoby/osób oskarżonej/ych: lxandrka
Powód skargi: Zbanowanie na forum bez wyjaśnienia, Brak wyjaśnień odnośnie mojego bana na serwerze, Ogólnie złe podejście do gracza.
Screeny:
https://imgur.com/H10Pbrm
https://imgur.com/LVMioK3

Świadkowie (nie koniecznie): Brak nie licząc użytkowników forum.
Treść skargi: Zostałem prawdopodobnie z kimś pomylony bo nie rozumiem tej sytuacji. Dostałem bana na serwerze bez powodu bo nie było mnie wtedy na serwerze napisałem prośbe o unbanowanie nie dostałem żadnych wyjaśnien od Szanownej Pani/Pana lxandrka do tego zostałem nazwany liskiem ?? i zostałem zbanowany na forum w taki sposób, że nawet nie mogłem odczytać jak sie okazuje brakujących wyjaśnień ze strony administracji. Więc moje pytanie jest takie czemu nowy gracz jest traktowany w taki sposób ? Rozumiem, że serwer miał już swoje chwile światłości mimo to miałem ochote pograć sobie z kolegą właśnie na tym serwerze i sie okazuje, że nie obowiązują jakieś zasady albo chociaż kwestie wyjaśnienia pewnych spraw. Mój nick na serwerze to ss.X.x wklejam link do tematu związanego ze sprawą unbanowania
https://server-pps.com/viewtopic.php?f=173&t=47012
rządam by został na nowo otworzony z rozpatrzeniem unbana lub chociaż wyjaśnieniem może w końcu sie dowiem za co go dostałem ? Rozumiem, że to nie powinna być treść skargi niestety to nie moja wina, że takie jest podejście do sprawy ze strony administracji. Dziękuje za rozpatrzenie i też prosze o wyciągnięcie jakiś konsewkencji. Jednakowo przepraszam za zrobienie drugiego konta na forum ponieważ opcja widoczna na zdjęciu ''skontaktuj sie z administratorem w celu uzyskania dalszych informacji'' niestety nie działa więc przy okazji chciałbym unbana na koncie X.x na forum, żeby te konto mogło zostać zamknięte utworzyłem je tylko w celu wyjaśnienia sprawy.
Rhinbac
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 0 raz

Re: lxandrka

Postprzez rfxn » 3 gru 2018, o 23:01

ej ale wiesz ze jak zlozysz skarge na ha to tak jakbys w ogole nie napisal tego tematu nie?

// Zbędny post, warn ~ BlackoN
rfxn
User

Polubionych : 132 razy
Otrzymał polubień: 103 razy

Postprzez lxandrka » 4 gru 2018, o 15:59

Po sprawdzeniu Twojego ip wszystko pokrywało się ze zbanowanym:). Skoro to nie Ty, a napisałes na sb, że miałes tu wczesniej konto to jaki problem na niego wejść?
Obrazek
lxandrka
Administrator

Polubionych : 9 razy
Otrzymał polubień: 215 razy

Postprzez Rhinbac » 4 gru 2018, o 19:20

Ale co masz na myśli, że wszystko się pokrywa ? chciałbym znać powód jak mówiłem nie było mnie na serwerze gdy go dostałem, a jak grałem nie robiłem nic sprzecznego z regulaminem.
Gram na tym koncie bo na tamtym nie mam statystyk możliwe, że byłem w jakimś gangu czy coś było to lata temu nie pamiętam dokładnego nicku a tutaj nabiłem już troche respektu.
Rhinbac
User

Otrzymał polubień: 0 raz

Postprzez lxandrka » 4 gru 2018, o 19:24

Zbanował Ciebie serwer, bo grałes na ip zbanowanego liskeya, a po 2 pisałam o koncie forum, a nie na serwerze.
Poza tym mógłbyś sprawdzić prywatna wiadomość.
Obrazek
lxandrka
Administrator

Polubionych : 9 razy
Otrzymał polubień: 215 razy

Postprzez NtNoIs » 5 gru 2018, o 01:23

Ok sprawa rozwiązana można zamknąć.

// Zamykam - BlackoN
NtNoIs
User