Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Maximus. To jakieś żarty....

Administrator nadużywa swojego stanowiska? Zbierz dowody i napisz temat.

Moderator: Mod-Team

Maximus. To jakieś żarty....

Postprzez Akuku » 28 cze 2018, o 09:16

Nick/i osoby/osób oskarżonej/ych: Maximus
Powód skargi: Niesłuszny ban, niedoinformowanie
Screeny: Po co?
Świadkowie (nie koniecznie): TullamoreDew$$
Treść skargi: Admin Maximus był łaskaw siedzieć na fejku na serwerze i bazując na niewiedzy i niedoinformowaniu dać mi mi permanentnego bana bo nie skumał mojej wypowiedzi. Ręce opadają!!! Napisałem do TullamoreDew$$ wiadomość typu "planuje popier****c granie na serwerze bo chcę zająć się własnym biznesem" Bo chcę!!! Maximus zrozumiał(??) to w taki sposób, ze chce zniszczyć pps i otworzyć własny serwer! Wytłumaczyłem się w prośbie o ub, że absolutnie nie o to mi chodziło ale on nadal lepiej wie co JA CHCIAŁEM powiedzieć imputując mi plany dywersji serwera. Brak mi słów po prostu!! Odsyłam do słownika tzw "miejskiego" do pdp. 3 co znaczy w mowie potocznej to co napisałem!! https://www.miejski.pl/slowo-Popierdoli%C4%87 No i oczywiście oskarżony tutaj admin nie jest łaskaw podystkutować, dać sobie coś wytłumaczyć, zachowuje się daleko od uniwersalnych standardów kultury wyrzucając mnie z serwera gdy chciałem mu to nieporozumienie sprostować i zamykając wątek w prosbie o ub bo on wie lepiej i koniec!! Nawet nie sprawdził co napisałem!! (A "Tobie" pisze się z wielkiej litery jakby CI się zapomniało!!) Przy okazji chciałem dodać, że na serwerze od 2 tygodni jakiś kretyn zwany potocznie Liskeyem cheatuje, niszczy rozgrywkę, robi fake kille, goni z mini, obraża wszystkich i NAPRAWDĘ niszczy serwer a admina NIE MA! Za to siedzi sobie na fejku i czyta moje wypowiedzi priv, których jeszcze nie do końca rozumie jak się okazuje... Nie dziwił bym się na waszym miejscu dlaczego na PPS są dni, ze siedzą 3 osoby wieczorem. MOJE GRATULACJE jeszcze parę takich akcji i serwer będzie pusty!!
P.S. TullamoreDew$$ jeżeli będziesz to czytał wypowiedz się proszę czy też tak zrozumiełeś moją myśl jak wymieniony tutaj admin bo nie wierzę, że to można tak zrozumieć xDD
Za ten post autor Akuku otrzymał polubienie od
Bremu(28 cze 2018, o 13:00)
Akuku
User

Polubionych : 12 razy
Otrzymał polubień: 3 razy

Re: Maximus. To jakieś żarty....

Postprzez Tora » 28 cze 2018, o 12:08

Całkiem sympatyczne uczucie, gdy ktoś wie lepiej, niż Ty sam co miałeś na myśli, prawda? :) To co sie dzieje na serwerze, to wina właśnie takich graczy jak Ty. Elokwencja aż kipi, gdy są admini. Wystarczy moment, lekkie nieporozumienie na czacie, czy pojawienie sie kogoś, kto wzbudza powszechne zainteresowanie i totalna patologia. Dałeś popis nie raz, jaki to jesteś dojrzały i jak bardzo Cie ta gra nie rusza, a odwracanie kota ogonem wychodzi Ci cudownie, więc wcale bym sie nie zdziwiła, gdyby Maximus miał faktycznie racje. Odnośnie tego, że admini siedzą na fejku, bardzo dobrze :) gdybyś sie skupił na sobie a nie na Liskeyu, może teraz byś nie musiał płakać na forum. Ehh, niektórzy sie nigdy nie nauczą.
"Koncentruj się bardziej na własnym charakterze niż na własnej reputacji, ponieważ charakter stanowi o tym, kim naprawdę jesteś, a reputacja to jedynie to, kim jesteś w oczach innych ludzi."
Za ten post autor Tora otrzymał polubienia - 7
Gepard(28 cze 2018, o 13:06), Niuu(28 cze 2018, o 12:17), panicz_blant(28 cze 2018, o 14:25), Rx_4.(28 cze 2018, o 13:44), Speeder(28 cze 2018, o 16:50), TysiAk(28 cze 2018, o 12:58), Zoom(28 cze 2018, o 12:48)
Tora
User

Polubionych : 11 razy
Otrzymał polubień: 12 razy

Postprzez Akuku » 28 cze 2018, o 12:40

Co to ma wspólnego ze sprawą? :P Liskey cheatuje i wchodzi codziennie przeszkadzać ludziom co faktycznie wzbudza moje nerwy i tyle w temacie każdy się na to irytuje i reaguje agresją bo jest to przegięcie. Jestem z nim w konflikcie bo broniłem Ciebie przed nim gdy na Ciebie tak lżył, że aż szkoda było czytać ale rozumiem, ze masz to gdzieś i teraz od pewnego czasu go bronisz. Trudno nie moja sprawa. Mimo wszystko Twoja wypoweidź nie ma nic wspólnego z dziwnym banem od Maximusa, który nie zrozumiał mojej wypowiedzi i bądź łaskawa żale do mnie przenieść do innego działu bo logika aż leży i kwiczy...
Akuku
User

Postprzez Tora » 28 cze 2018, o 12:48

Liskey tez nie ma nic wspólnego z Twoim banem a jednak non stop o nim nadajesz, więc no sory, ale masz już jakąś paranoje na jego punkcie xD co mi po Twojej obronie, skoro teraz sam nie lepiej sie zachowujesz. Nie był byś z nim w konflikcie, gdybyś odpuścił. Popatrz na pozostałych graczy do których słowa nie napisze, wiesz dlaczego? No nie bo lepiej sie przyczepiać innych. Aż taką personą to Ty nie jesteś, żebym otwierała specjalny temat, skorzystałam z okazji, nic więcej do dodania nie mam. Miłego dnia.

//zbędny post, warn
"Koncentruj się bardziej na własnym charakterze niż na własnej reputacji, ponieważ charakter stanowi o tym, kim naprawdę jesteś, a reputacja to jedynie to, kim jesteś w oczach innych ludzi."
Tora
User

Polubionych : 11 razy
Otrzymał polubień: 12 razy

Postprzez NoExp » 28 cze 2018, o 12:52

W rozmowie na skype w czasie rekrutacji mówicie tak "To co na PW to ich sprawa, dopiero jak wyjdzie na czat główny wtedy banuj" (mniej wiecej). To ja nie rozumiem za co on dostaje bana. Może próbuje odejść z serwera ale nie macie prawa inwigilować gracza na każdym kroku. Przez takie pier** tracicie graczy, nic z tym serwerem nie robicie tylko banujecie. "Święte krowy" się znalazły....
Ja też dostana bana?
Obrazek
Za ten post autor NoExp otrzymał polubienia - 12
Akuku(28 cze 2018, o 14:16), Bremu(28 cze 2018, o 13:00), bS.Kamien(1 lip 2018, o 11:32), cuneGo_(28 cze 2018, o 13:02), Detektyw_Strzelec(28 cze 2018, o 13:43), Forester(28 cze 2018, o 15:11), marekcyber(28 cze 2018, o 14:40), Michau.(28 cze 2018, o 14:25), panicz_blant(28 cze 2018, o 14:26), Sanitarium(28 cze 2018, o 15:00), shizeR(28 cze 2018, o 14:55), Speeder(28 cze 2018, o 16:40)
NoExp
User

Polubionych : 57 razy
Otrzymał polubień: 74 razy

Postprzez marekcyber » 28 cze 2018, o 14:30

Maximus taki wielki pan a przypominam jak sam wyzywał i odszedł z h@ ale postanowił wrócić wielki pan ; ) Dostałem bana bo kamień prosił nas wbić na nicku werka123456, coś takiego. Oczywiście już ub nie było no bo kur** dlaczego xD Ale z tego widzę to tylko my tak mieliśmy bo Maximus to totalny idiota, który jak ktoś mu się nie podoba to od razu perm ban i elo. jeb**, że przez niego i resztę h@ nie ma już graczy no ale co. Piszę to dlatego bo widzę, że inni normalnie dostają ub jak taki nEW ostatnio, który wszedł na liskeyu.

Najbardziej mnie śmieszy jacy headzi są dwulicowi. Udają super headów na servie a tak naprawdę wiadomo, że nie jest. Do błędu to się chyba nigdy nie przyznają bo jak to headzi i błąd? Zrobiliście z tego serva totalne gówno swoją dyktaturą, na którym nigdy nie było i nie będzie wolności słowa.

Współczuje niektórym graczom bo grają tutaj spoko ludzie i chociaż jest ich mało to wkurwia mnie to jak bardzo dają się zaślepić panowaniem headów. Czas w końcu przejrzeć na swoje oczy i zobaczyć jakim gównem stał się ten server.

Zaraz Lady oczywiście napiszę "skarga odrzucona jako bezzasadna" bo chyba z tego tylko słynie. ~~ SpeaR // Ja to tylko przesyłam.

//MaximuS - nie interesuje mnie wypowiedź tego pana a że ma bana to nie może się wypowiadać
marekcyber
User

Polubionych : 1 raz
Otrzymał polubień: 0 raz

Postprzez Akuku » 28 cze 2018, o 14:44

Nikt nie jest święty na serwerze ale nie widziałem jeszcze tutaj tak absurdalnej sprawy. Wierzę, że jeżeli HA będzie skłonny do autorefleksji i zaakceptowania własnego błędu (na co na razie nie wygląda) to spojrzy na sprawę obiektywnym okiem i skuma, że nic złego nie zrobiłem i coś mu się po prostu ubrdało. Co do postów Tory nie będę się wypowiadał, bo szkoda czasu i naprawdę chcąc zachować jednak logikę wypowiedzi jedyne co można zrobić to zignorować...
Akuku
User

Postprzez Sanitarium » 28 cze 2018, o 15:08

Maximus wstawił w prośbie o ub screen ze słowami "planuje popierdolic granie tutaj" jako dowód na słuszność swoich podejrzeń, musiał istotnie odebrać to jako planowanie złośliwego utrudniania graczom życia na serwerze w związku z zamiarem zajęcia się czymś poważnym w życiu osobistym, tym samym ograniczając czas spędzony na serwerze/zupełnie rezygnując z gry.
Zwykłe nieporozumienie, nie każdy musi znać slangowe określenia (popierdolić = porzucić, zrezygnować z czegoś), a to jest dość świeże, przynajmniej ja od niedawna się spotykam z tym konkretnym - Akuku did nothing wrong, unban się należy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sanitarium
Mod-Team

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 27 razy

Postprzez Maximus » 28 cze 2018, o 15:14

Błędu nie popełniłem wiem co robię i co czytam i nie wciskaj mi kitu o niedoinformowaniu sam TullamoreDew$$ napisał ci potem na pw że nie wyjdzie ci to na dobre. Co do kolegi Speara to nawet nie będę się wypowiadał swojego zdania nie zmienię. Co do wypowiedzi Sanitarium jak nie orientujesz się o co chodzi to po co się wtrącasz.
Maximus
Administrator

Polubionych : 117 razy
Otrzymał polubień: 439 razy

Postprzez Akuku » 28 cze 2018, o 15:22

Gościu tłumaczę po raz setny że chodziło o co innego... Jaki masz dowód??? Co miał mi Tullamore napisać skoro mnie wywaliłeś? Spytaj go trochę mnie już zna o co mogło mi chodzić... A z resztą nie chcesz dawać UB to nie ja serio pisałem, ze chce zrezygnować z gry tutaj więc płakać nie będę a jak masz dowód. że chce Ci niszczyć serwer to pokaż go tu wszystkim zamiast robić ze mnie idiotę i przy okazji wytłumacz jak banując mnie temu zapobiegniesz jeżeli już założyć Twoją nie trzymającą się ładu i składu hipotezę... Już Ci Sanitarium pisze, że jest takie określenie i mogło być przez Cb źle zrozumiane więc o co Ci chodzi?
Akuku
User

Postprzez Sanitarium » 28 cze 2018, o 15:35

Odnosiłem się do screena, który wkleiłeś w prośbie o unban - jeśli on był podstawą do zbanowania, to ban jest z pewnością niesłuszny.
Ale nie znam całości rozmowy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sanitarium
Mod-Team

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 27 razy

Postprzez Akuku » 28 cze 2018, o 15:43

Jak dla mnie Maximus po prostu dla zasady już się nie przyzna. Bo mi też nie chciał przedstawić żadnego powodu ani nic, wyciął sobie jakiś kawałek z powodu, którego mnie zbanował i tyle. Ci którzy mnie znają wiedzą, że ja za bardzo nie znam się na komputerach i nie miałem zielonego pojęcia nawet gdzie szukać własnego IP więc wiedzą też, że zakładanie jakiegoś serwera czy jakieś niszczenie innego serwera jest kompletnie absurdalne w moim przypadku. A skoro Admin nie chce podać dowodu powinien to być sygnał również dla reszty, że brnie w zaparte mimo tłumaczeń, dla zasady. Trudno. Życzę wszystkim miłej gry. I radzę uważać bo wszyscy tak możecie polecieć bez powodu. Nara
Akuku
User

Postprzez Maximus » 28 cze 2018, o 16:47

Przeprowadziłem z Akuku prywatną rozmowę i zdecydowałem anulować bana ,nikt nie jest nieomylny możliwe że źle zrozumiałem przekaz lecz będę miał na oku poczynania kolegi powodzenia w dalszej grze na serwerze.
Za ten post autor Maximus otrzymał polubienia - 4
Akuku(28 cze 2018, o 17:06), Bremu(28 cze 2018, o 19:47), Sanitarium(28 cze 2018, o 17:54), Speeder(28 cze 2018, o 16:49)
Maximus
Administrator

Polubionych : 117 razy
Otrzymał polubień: 439 razy

Powrót do Na administratorów serwera