Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Skarga na lxandrka

Administrator nadużywa swojego stanowiska? Zbierz dowody i napisz temat.

Moderator: Mod-Team

Skarga na lxandrka

Postprzez Sanitarium » 2018-04-22, 22:21

Nick/i osoby/osób oskarżonej/ych: lxandrka
Powód skargi: stronniczość, przydzielanie niesłusznych banów, nieprzestrzeganie ustalonego taryfikatora kar
Screeny: materiałów dowodowych jest kilka, w postaci screenów i filmów, o tym będzie niżej
Świadkowie (nie koniecznie): każdy gracz, admin, headadmin - krótko mówiąc, człowiek - który widział mnie walczącego, który mnie obserwował z pozycji administratora, który mnie zna itd.

Treść skargi:

Doczytałem nieco regulaminy, wzory i wszelkie regulacje dotyczące funkcjonowania serwera i forum, więc najpierw przyznaję, że niesłusznie napisałem wniosek o unban - ban został określony jako wygasający dnia 6 maja, więc jest to ban czasowy, a od takich banów nie należy się odwoływać, mój błąd, przepraszam za fatygę.
Przechodząc do sedna - skargę składam nie w oczekiwaniu na wyciągnięcie konsekwencji wobec oskarżonej i z bojowym nastawieniem, ale w poczuciu ogromnej niesprawiedliwości i braku zrozumienia, chcę wyjaśnić pokojowo ogromne nieporozumienie, bo każdy może się pomylić, także admin.

Otrzymałem blokadę konta - jak mniemam - z dwóch powodów: pierwszy to pozytywnie rozpatrzona skarga, w której zostałem pomówiony o używanie niedozwolonej modyfikacji (autoscroll), drugi to w zasadzie przedłużenie bana podstawowego w związku z moimi niekulturalnymi wypowiedziami na serwerowym czacie.
Przystępuję zatem do logicznej analizy nałożonej blokady, zebranych dowodów i przysługujących mi praw, jako użytkownikowi.

Punkt 2 (reguły) wzoru wniosku o UB zawiera takie oto informacje:
d) W przypadku aimbota, bullet goda i auto glitcha wymagamy od banującego dowodów w formie nagrania.[...]
Admin banujący nie dostarczył żadnych dowodów na moją winę, mimo to otrzymałem bana i odmowę w prośbie o UB.
Ale ja mam dowody na moją niewinność.
Myślę, że autoscroll jest modyfikacją zaliczającą się do rodziny aimbota i auto glitcha, zatem wykonałem własnoręcznie dwa nagrania, a jedno zostało mi dostarczone, które pokazują, że do wykonania fr nie potrzebuję żadnych modyfikacji i ich nie posiadam.

Nagranie pierwsze:
Nagranie to dostarczył mi administrator obserwujący mnie w momencie zgłoszenia raportu o używaniu przeze mnie autoscrolla:
https://www.youtube.com/watch?v=oqtXIr3 ... e=youtu.be
Na tym nagraniu wyraźnie widać, że wykonuję najzwyczajniejsze fr, co potwierdziło wiele osób.

Nagranie drugie:
Nagranie to wykonałem samodzielnie, przedstawia ono mnie wykonującego fr z perspektywy pierwszej osoby:
https://www.youtube.com/watch?v=BQoFeqe ... e=youtu.be

Nagranie trzecie:
Nagranie to jest bliźniacze do drugiego, przedstawia ono niemal to samo, ale z załączonym zapisem odczytów mikrofonu mojego komputera - słychać w nim bardzo wyraźnie, że fr wykonuję samodzielnie (dźwięk zmiany broni przy pomocy klawiszy Q,E, a także kliknięcia myszy).
Polecam słuchawki, ponieważ problemy techniczne sprawiły, że w nagraniu niskie tony znacznie dominują nad innymi i na słabej jakości głośnikach moga je zagłuszać, choć nie powinny.
https://www.youtube.com/watch?v=cd4BR3g ... e=youtu.be

Nagranie czwarte:
Nagranie to zostało wykonane przez autora skargi, w wyniku jej rozpatrzenia zostałem zbanowany.
Oczywistym zastrzeżeniem jest fakt, że na tym nagraniu nie widać absolutnie nic podejrzenego - walka o strefy, których na PPS dziennie odbywają się setki.
Drugie zastrzeżenie to jakość tego nagrania - ponieważ klimat działu, w którym ta skarga i prośba się znajdzie jest dość poważny, to poważnie zaznaczę, że tej jakości nagranie nawet w sądach powszechnych nie stanowiłoby elementu materiału dowodowego, jest fatalnej jakości i nie przedstawia żadnej wartości.
http://hostuje.net/file.php?id=936d1ffa ... bb203dcf4e

Screen pierwszy:
Screen ten przedstawia zawartość i daty modyfikacji poszczególnych plików i folderów w folderze docelowym gry - jak wyżej, nie widać tu nic, co mogłoby wzbudzić podejrzenia, ostatnie modyfikacje pokrywają się z dniem instalacji GTA po wykonanym reinstallu systemu. Jeżeli chodzi o autentyczność zdjęcia - zdjęcie jest idealnej jakości, bez żadnych obróbek poza zasłonięciem adresu email, każdy grafik potwierdzi, że nie zostało modyfikowane w innych miejscach.
https://i.imgur.com/2zLOdcy.png

Screen drugi:
Screen ten przedstawia dowody, które stanowiły podstawę przedłużenia kary do horrendalnych dwóch tygodni - moje złe zachowanie na czacie.
Przyznaję, nie jest to przykład najwyższej kultury, ale połowa z widocznych tam cytatów nawet nie jest obrazą, a kpiną z drugiego człowieka.
Druga połowa to rzeczywiście obelgi pod adresem innych osób, ale żadna z nich nie zawiera gróźb karalnych, szkalowania rodziny, znajomych czy najbliższych, czyli rzeczy, które teoretycznie mogą być podstawą do przydzielenia bana. Są tam jednynie zwykłe obelgi, które kwalifikują się najwyżej na mute, a pisanie w ich sprawie skarg jest mocną nadinterpretacją.
Przyjąłbym za to nawet blokadę, ale nie dwutygodniową - kłóci się to z taryfikatorem kar i zdrowym rozsądkiem.
https://i.imgur.com/Z5rpWXs.png

!EDIT! - jeszcze przypomniało mi się, że miałem zinterpretować moje wiadomości, które są widoczne na ww. screenshocie:
https://i.imgur.com/LeAHOEN.png
Stosunek wiadomości neutralnych do negatywnych wynosi 8/12 = 4/6 = 2/3 - na 3 wiadomości, które są obelgami przypadają 2 zupełnie zwyczajne, które zostały umieszczone w tym "dowodzie" zupełnie bez sensu.
Dlaczego zaliczyłem moje gorzkie żale z wulgaryzmami na temat własnego gangu do zwykłych wiadomości? Bo nie ma tam żadnych obelg, a cenzura jest po to, aby maskować wulgaryzmy i - jak widać - zadziałała bez zarzutu.
Ponadto, za wyzywanie od psów otrzymałem od admina lxandrka pięciominutowe mute, powód: "starczy", lub coś w ten deseń, nie pamiętam, ale na pewno administracja ma wgląd w historię mute. Mam rozumieć, że od dziś gracze będą karani za swoje przewiniena dwukrotnie?
Żółte znaczniki są w ogóle niepodobne do czegoś, za co można karać - moja historia z graczem hunter007, który ma do mnie bardzo dużo żalu, że nie umie tak szybko liczyć i przepisywać kodów jak ja, oskarża mnie o jakieś skrypty (xD) jest wielu osobom znana. Zadałem mu zwykłe pytanie, czy w końcu coś na mnie ma, w kwestii tych samoliczących czarostw. Od kiedy drobna złośliwość (płakanie w poduszkę) to prowokacja/obrażanie?
Moje opinie o gangu Zwierzyniec pozostawię dla siebie, tam widnieje jedynie krótka sentencja, każdy ma prawo wygłosić coś takiego.
Co nam zatem zostaje do osądzenia? Interes w d_ _ _ _ oraz "śmieć". Nawet dwudniowy ban za coś takiego jest absurdem, co dopiero dwa tygodnie blokady.

To tyle z materiału dowodowego, który zgromadziłem - w mojej ocenie, i ocenie wielu innych osób, pokazuje on jasno, że ban jest:
1) niesłuszny
2) niezgodny z taryfikatorem kar
3) stronniczy

Jak wspominałem, oczekuję od rozpatrującego tę skargę jedynie obiektywnego podejścia do sprawy, bo w obiektywność oskarżonej po dzisiejszych (i nie tylko) ekscesach zwątpiłem.
Jestem niewinny, i zawsze byłem - nieważne, jakie raporty na mnie pisano, jak uskarżano się na moje nieczyste zagrywki w trakcie gry, nigdy nie posiadałem, i nie zamierzam posiadać, nielegalnego na serwerze udogodnienia gry. Nigdy.
Tekst wyszedł znacznie dłuższy niż miał być, ale chciałem wszystko zebrać razem i przedstawić mój punkt widzenia, liczę że sprawiedliwość istnieje również tutaj i czekam na decyzję.
Ostatnio edytowano 2018-04-23, 01:32 przez Sanitarium, łącznie edytowano 1 raz
­
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Fioletowy to nowy czarny.

Za ten post autor Sanitarium otrzymał polubienia - 7
Archimonde(2018-04-23, 21:53), BlackoN(2018-04-24, 21:21), canny(2018-04-25, 20:15), Forester(2018-04-23, 14:56), lookie(2018-04-23, 08:18), mati960(2018-04-24, 00:11), Speeder(2018-04-23, 19:20)
Sanitarium
Mod-Team

Polubionych : 24 razy
Otrzymał polubień: 22 razy

Re: Skarga na lxandrka

Postprzez Chief Reinoldo » 2018-04-22, 22:57

no no.. a ta instrukcja w folderze gta sa? :) czyzby instrukcja do uzywania fast reload? nie sadzilem ze uda mi sie wpasc na cos takiego xD zawiodlem sie na tobie..
..zawiodlem bo banowanie sprawia wielka radosc natomiast jestes w mojej ocenie tzw. clear tym bardziej ze dostarczyles wiele materialu przemawiajacego na Twoja korzysc.
btw sam gdy dostaje nieslusznego bana w jakiejs grze to reaguje tak samo, od razu spowija mnie poczucie niesprawiedliwosci wiec zrozumiale jest ile tekstu tutaj zawarles.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chief Reinoldo
User

Polubionych : 261 razy
Otrzymał polubień: 206 razy

Postprzez Liskey » 2018-04-23, 11:48

Wypowiadam się bo jestem autorem skargi na tego osobnika przez którą napisana jest ta skarga na Ixr, jeśli masz się głupio tu odzywać typu "hehe sam miałeś to wiesz" "z _ _ _ _ _ _ d _ _ _ " lub mnie tu obrażać napisz /pm na serwerze lub tu prywatną wiadomość bo to nic wspólnego nie ma z tą sprawą, podaje argumenty dla których ja sądzę że to oszust i dla których napisałem tą skargę.

1. Przed moim banem za autoscrolla, Sanitarium unikał walki, co tu dużo pisać, grał bardzo słabo, po zbliżeniu się do niego uciekła na strefę "no-dm" no i tam głównie rozwiązywał mini gry albo zapisywał się na zabawy. Po moim banie nagle Sanitarium stał się skillowcem że głowa mała xD, zwykle ja z graczem Gepard potrafiliśmy rozwalić 5-ciu gracz z aR podczas walk o strefę a tak dla porównania Sanitarium (pewnie też odpala aima ale to nie o to tu chodzi) potrafił rozwalić nas we dwóch i przejąć strefę z wynikiem 2;0, nie mówię że to źle że tak dobrze gra ale logicznie myśląc to jest bardzo dziwne.

2. Sam posiadałem autoscrolla więc wiem jak to wygląda i jak grać by tego nie było widać, charakterystyczne ścinki jak to opisał Michau da się zlikwidować ale trzeba strzelać wolno by nie dopuścić do ścinania animacji strzelania następnym strzałem tak jak robi to Saniutarium, strzela nienaturalnie, z taką samą częstotliwością praktycznie jak robot. Jeszcze pisze że fr robi klawiszami Q i E, to w takim razie pytam się jakim cudem wtedy skręca skinem w lewo prawo przy robieniu takiego fr tymi oto klawiszami, na początkach filmu mojego jak i Adysia widać ze używa tych klawiszy (WSDA), nie skręca myszką tylko klawiszami, proszę sobie wejść w grę i zobaczycie to jak i fajnie się robi FR tymi o to klawiszami z użyciem WSDA...

3. To że równasz dział skarg i sąd to jest coś śmiesznego a tym bardziej czepiasz się jakości filmiku, na filmiku widać to samo co robisz na swoich filmach więc i tu nie mam pojęcia czego się czepiasz.

4. Screeny z folderem gta można zawsze podmienić czy tez zainstalować grę z ustawioną datą wcześniejszą to żaden dowód i dlatego się z tego nie korzysta tym bardziej że cheat nie musi być w folderze z grą.

5. "Dźwięki" - pokazuje że coś tak klikasz!!, też potrafię robić fr a mimo to używałem tego cheatu, po długiej grze i strzelaniu ręka się męczy, zaczynasz mylić bronie i to po pewnym czasie jest normalne że zdarzają się pomyłki w fr, ty wykonujesz ZAWSZE fr identycznie, bezbłędnie jak wcześniej wspominałem, wtedy też lepiej się celuje łatwiej kręcić kursorem no i tym samym likwiduje to pomyłki w zmianie broni, przepraszam pokazałeś pod koniec jednego z filmów że wskoczyło Ci deagle co wydaje się celowe ...

6. Coś próbujesz ustosunkować, wytłumaczyć swoje chamstwą tą elokwencją, na serwerze przeważnie się do Ciebie nie odzywam, przy próbie by Cię zabić zwracasz się do mnie jak do psa i to zawsze, noo chyba że jest administrator a już wyrośnie z tego jakaś dyskusja to mnie obrażasz i nie mówię że nim jesteś ale kreujesz się na takiego chama https://imgur.com/a/F6pjsXl, sprawa taka sama jak z Archimondem, będziesz kłamał i oszukiwał i pewnie powiesz że to samo robię? nie nie robię bo popełniłem błędy do których się przyznałem i staram się ich nie popełniać.
"Wyje**** kogo tutaj obrażę
Mam udowadniać coś - spluwam im w twarze
Albo to wygram albo ch*** pokaże
Mogę wszystko bo jestem graczem"
Eripe - Jestem graczem
Liskey
Banned

Polubionych : 19 razy
Otrzymał polubień: 18 razy

Postprzez ProbekK » 2018-04-23, 14:10

Czytalem to w nocy, patrzylem na nagrania bo dostalem wiadomosc zeby sie wypowiedziec. Nie wiem po co, jeb** mnie to ale ok.

Sam posiadałem autoscrolla więc wiem jak to wygląda i jak grać by tego nie było widać, charakterystyczne ścinki jak to opisał Michau da się zlikwidować ale trzeba strzelać wolno by nie dopuścić do ścinania animacji strzelania następnym strzałem tak jak robi to Saniutarium, strzela nienaturalnie, z taką samą częstotliwością praktycznie jak robot. Jeszcze pisze że fr robi klawiszami Q i E, to w takim razie pytam się jakim cudem wtedy skręca skinem w lewo prawo przy robieniu takiego fr tymi oto klawiszami, na początkach filmu mojego jak i Adysia widać ze używa tych klawiszy (WSDA), nie skręca myszką tylko klawiszami, proszę sobie wejść w grę i zobaczycie to jak i fajnie się robi FR tymi o to klawiszami z użyciem WSDA...

Wyjaśnił chyba najlepiej jak mogl, widac ze typ odpalony. Auto scrolla latwo poznac po scinach, ale prawda jak sie z sensem uzywa to tego nie widac i jesli skrecasz A i D i jednoczesnie robisz fr Q+E to gratuluję bo nie wiem jakim chu** robisz to przez tak dlugi czas i się w tym nie gubisz. Aha nagranie admina ktory specowal Cie wczesniej nie oznacza, ze potem nie miales autoscrolla bo widac że masz. To gowno nagranie takie co bylo pikselowe nawet wystarczy by Ci dac bana, a na ibizie (?) po banie (?) XD jak strzelasz to myszka troche sie ustawiasz, ale na tamtych nagraniach widac ze skrecasz A i D a to niemożliwe po prostu. Kwestie team vievera/daty modyfikacji folderu/nagrywania przed albo po banie to XDDDD.
Przy obecnym skladzie administracji PPS, lxandrka to chyba jedna z wiarygodnych adminow by dac takiego bana. Polowa to admini typu SamHill chyba XD co nawet FR nie umieją. Szanuje PPS bo trzmacie poziom bo na ibizie co drugi odpał taki lata a tam nie ma kto banować bo nawet admini zapierdalaja na haxach XD.

Ban sluszny, najpierw trzeba wiedziec co to Autoscroll i FR, inaczej co drugi odpał by taki latał, chociaz i tak latają pewnie. Ale niezly banex na 14 dni. To podpadłeś oprocz tego niezle, chyba ze wczesniej bany miałeś XD.

To tyle z materiału dowodowego, który zgromadziłem - w mojej ocenie, i ocenie wielu innych osób, pokazuje on jasno, że ban jest:
1) niesłuszny
2) niezgodny z taryfikatorem kar
3) stronniczy

1) słuszny
2) tego nie wiem
3) chyba nie, bo chciales zeby ci Michau rozpatrzyl skargę a to chyba bardziej stronnicze by bylo, gdybys sobie wyznaczyl admina do rozpatrzenia skargi

i ocenie wielu innych osób, pokazuje on jasno

Jakich osob? Tych co nie umieja fr zrobić ani tgl a tymbardziej nie wiedzą co to autoscroll, czy admini typu Samhill ? XD

-> Słowa " Ja nic nie mam, jestesm czysty " mowi to kazdy !! I nikt nie kłamie, każdy jest uczciwy.
- Wpadka z tym Diglem na końcu to zart ? XD Prima aprillis to bylo chyba XD
-> Polecam cmd /dwor.

PS: Rozkmina na koniec, dostanę warna czy nie?

//nie, lxr ^^
Za ten post autor ProbekK otrzymał polubienia - 2
Liskey(2018-04-23, 16:47), lxandrka(2018-04-23, 14:28)
ProbekK
Banned

Polubionych : 47 razy
Otrzymał polubień: 97 razy

Postprzez Forester » 2018-04-23, 15:14

Potwierdzam niewinność Sanitarium. Grałem z nim bardzo długo na strefach i nie zauważyłem niczego podejrzanego z jego strony. Na pewno nic nie miał, jest w moim mniemaniu jak najbardziej czysty i o cheaty to już bym prędzej jakiegoś admina podejrzewał niż jego... Sam nie widziałem żadnego autoscrolla na filmiku dostarczonym przez niejakiego Liskey, a na pewno nie mógł być on podstawą prawną do zbanowania w/w osoby. Byłem jeszcze niedawno administratorem więc chyba wiem co mówię.. Jak sam wspomniał, został ukarany za swoje zachowanie karą mute. Nie wystarczyło? Jego słowa nie były jakieś szczególnie obraźliwe. To już za jechanie po rodzicach dostaje się 3 dni... Nie rozumiem też powodu przedłużenia bana: "liczne prowokacje". Nie widać na screenie, że to właśnie Sanitarium był prowokowany? Temat jego wypowiedzi jest dość klarowny. Jak dla mnie lxandrka postąpiła bardzo stronniczo i niekompetentnie. A te "buźki" typu ":)" w skardze to przepraszam bardzo co miały oznaczać? Zadowolenie ze zbanowania czy prowokację? A przed chwilą sama za to banowałaś...

Nie zdziwię się jak dostanę warna od oskarżonej, mimo że wypowiadający się przede mną ProbekK dostał nawet za swoją obronę pochwałę (bo nie wiem jak mam rozumieć te charakterystyczne już dla lxandrki emotikony). No ale cóż, w końcu to stronniczy administrator i skoro mówię na jego niekorzyść to musi mnie ukarać.

Poza tym zachęcam oskarżoną do częstszego bycia na serwerze na swoim oficjalnym koncie, tak samo jak i head administratorów. Bawienie się w fejki powoduje, że nowi gracze wychodzą z serwera z powodu braku zainteresowania administracji.

Co jeszcze do samego Liskey:
Liskey napisał(a):1. Przed moim banem za autoscrolla, Sanitarium unikał walki, co tu dużo pisać, grał bardzo słabo, po zbliżeniu się do niego uciekła na strefę "no-dm" no i tam głównie rozwiązywał mini gry albo zapisywał się na zabawy.

Nie chciałbym nic mówić, ale sam uciekałeś za strefę no-dm czego byłem świadkiem. ;) Więc najpierw spójrz na siebie...
Poza tym sam masz skargę za niestosowane zachowanie, a jakoś Twojej mimo że była dodana wcześniej lxandrka nie miała ochoty rozpatrzyć. :) Kolejny przejaw stronniczości?

Pozdrawiam serdecznie,
Forester.AV
Radio PPS
Obrazek

Obrazek
Za ten post autor Forester otrzymał polubienie od
mati960(2018-04-23, 21:56)
Forester
RPPS

Polubionych : 230 razy
Otrzymał polubień: 113 razy

Postprzez Liskey » 2018-04-23, 16:46

Zostałem znów tu wywołany więc odpowiadam.

Pokaz stronniczości i kłamstwa pokazałeś powyżej, swój swojego broni, kółeczko adoracji AV w tym niektórych administratorów z swojego gangu, nie piszę że to źle ale podaj dowód że ja kłamie? że Ixandrka jest stronnicza, niby czemu? co ja z nią mam, co tak wielkiego zrobił jej Sanitarium że może być to argumentem, z tego co można wyczytać to dlatego jest stronnicza bo Sanitarium stały no life pps-u dostał bana za słusznego autoscrolla.

Coś piszesz że nie widzisz że to nawet autoscroll? Na początku naucz się robić fr a później bierz się za ocenianie filmików tak jak i wcześniejsza grupa adminów wspomniana przez Probka :)

Pokaż te liczne akty prowokacji dotyczące Sanitarium?? Pokaż że ja uciekam na strefy no-dm?(jakby to było coś złego) Ja pisze o faktach a wy o sprawach wyssanych z palca, czepianie się mnie to normalka, dostałem może tu z 10 banów ? tak dostałem kare odczekał i tyle w temacie.

@ref
a czy ja napisałem czy jest coś złego w uciekaniu na strefy "no-dm" xDDDDDDDDD
Ostatnio edytowano 2018-04-23, 17:17 przez Liskey, łącznie edytowano 2 razy
"Wyje**** kogo tutaj obrażę
Mam udowadniać coś - spluwam im w twarze
Albo to wygram albo ch*** pokaże
Mogę wszystko bo jestem graczem"
Eripe - Jestem graczem
Liskey
Banned

Polubionych : 19 razy
Otrzymał polubień: 18 razy

Postprzez Forester » 2018-04-23, 17:05

1. Mówisz, że uciekanie na strefy no-dm to nic złego, a oskarżasz za to Sanitarium. : D Zastanów się najpierw co piszesz okej?
2. Aby dobrze rozpoznać autoscrolla muszę sam potrafić robić fr? A chleb też oceniają tylko piekarze?
3. Mam pokazać Twoje "liczne akty prowokacji"? No sorry, ale ja nie robię screenów i nie latam na forum z byle gównem. A prowokacje uwierz były, przecież widać że jego słowa to odpowiedzi na czyjeś wypowiedzi.
4. To, że lxandrka jest stronnicza pokazałem już powyżej. Nie będę się powtarzał.

A to, że bronię członków swojego gangu to moja powinność a wręcz obowiązek. : ) Przebywam z niektórymi osobami dłużej niż ty i wiem, na co ich stać a na co nie.
Radio PPS
Obrazek

Obrazek
Forester
RPPS

Polubionych : 230 razy
Otrzymał polubień: 113 razy

Postprzez MyCha » 2018-04-23, 17:20

Najlepiej jak dostaniesz jednak to ostrzeżenie bo nic nie wnosisz tylko niepotrzebny spam tutaj siejesz. Ja masz dowody to na Krzysia pisz skargę a nie go tu mieszasz. On się odnosi bo jest autorem filmiku na Sanitarium. A póki co Twoim dowodem jest że on jest niewinny bo jest w Twoim gangu, a swoich członków musisz bronić. Ośmieszyłeś się w tym momencie, a adminka lxandrka jest przecież stronnicza. Hahaha. Świadoma ostrzeżenia też jestem ale go ukarajcie bo oprócz tej pięknej gadki to chyba nic nie napisał. To tylko słowa... Głupszej wiadomości nie czytałam. Buźki masz z boku pokaż w regulaminie że nie można ich używać, albo to że polubienie komuś dała, a Ty też to zrobiłeś. Następny hipokryta, który o prowokacjach mówi a wczoraj sam zaczął nasz gang od odłamów wyzywać. Kompleks na naszym punkcie macie jakiś chyba.
MyCha
User

Polubionych : 17 razy
Otrzymał polubień: 23 razy

Postprzez Michau. » 2018-04-23, 17:57

zamykam ten burdel i czekamy na decyzje
Obrazek
Obrazek
Obrazek
08.08.2017r. - Junior Admin
22.08.2017r. - 04.06.2018r. - Admin

Obrazek
Za ten post autor Michau. otrzymał polubienie od
Niuu(2018-04-23, 19:12)
Michau.
User

Polubionych : 64 razy
Otrzymał polubień: 94 razy

Postprzez PPS_Lady[HA] » 2018-04-24, 17:49

skarga odrzucona jako bezzasadna
Za ten post autor PPS_Lady[HA] otrzymał polubienia - 4
Forester(2018-04-24, 20:24), RaveN.(2018-04-24, 22:22), Sanitarium(2018-04-24, 18:02), Sawnoff_(2018-04-24, 22:23)
PPS_Lady[HA]
Administrator

Polubionych : 476 razy
Otrzymał polubień: 464 razy

Powrót do ~Skargi na administratorów