Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Vfa.blant.vN

Administrator nadużywa swojego stanowiska? Zbierz dowody i napisz temat.

Moderator: Mod-Team

Vfa.blant.vN

Postprzez mamuto » 2018-03-10, 20:02

Nick/i osoby/osób oskarżonej/ych: Vfa.blant.vN
Powód skargi: niesłuszny ban tuż przed urodzinami serwera
Screeny: Na co ?
Świadkowie (nie koniecznie): 50 osób na serwerze
Treść skargi: No wiec grałem sobie na serwerze od 3h czekając na urodziny serwera, strzelałem sobie kawałek od sceny w górę z pistoletów, nagle blant mi bana wlepił. Myślałem, że za strzelanie przy scenie, mimo iż było dosyć daleko od miejsca gdzie ludzie tańczyli, ale nie dostałem bana za "no reload" nie wiem jakim cudem skoro gram na czystym sampie bez żadnych cheatów. Przez tego admina straciłem całą zabawę związaną z serwerowymi urodzinami, które są raz na rok, a wiec nie sądzę by admin mógł to jakoś zrekompensować... Ciekawy jestem jego dowodów w tej sprawię i tego mojego "no reloada" ...
mamuto
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 0 raz

Re: Vfa.blant.vN

Postprzez blaant » 2018-03-10, 20:24

Dowodów jako tako nie ma, ale wraz z kolegą Reinem który też jest adminem ustaliliśmy ze miałeś "NoReload" byłeś obserwowany od dłuższej chwili i stwierdziliśmy ci postawić bana. Także nie mów nam tu że grałeś czysto, cała kill lista była zapełniona twoim nickiem. Bez powodu bym ci bana nie postawił. Dostałeś unbana, a piszesz że zepsułem ci całą zabawe.
(2014)User
(2015)gZe
(2017-08-04)VIP
(2017-11-15)Junior Admin
(2017-11-22)Admin
Co Będzie dalej ?
blaant
User

Polubionych : 30 razy
Otrzymał polubień: 11 razy

Postprzez mamuto » 2018-03-10, 20:35

Ta to chyba masz jakieś problemy z oczami, bo nikogo wtedy akurat nie zabiłem. Jakie kur** cheaty?! No zaraz się wku***. Po 1 nie mam żadnego unbana, nadal banik jest, a po 2 nie cheatowałem... Kto mnie obserwował? Nie wiem, albo serwer jakiś zbugowany... Daj mi jakikolwiek dowód na te moje cheaty, a nie mnie oskarżasz, bo wku**** mnie takie gadanie pierdół. Nigdy na tym serwerze nie cheatowałem... Chyba, że mówimy o komendzie "cheats"...

@Z tego zdania to nie mogę.... "Także nie mów nam, że grałeś czysto". Nie no kur... przecież Ty wiesz lepiej ode mnie co mam na komputerze... No kur... nienawidzę jak mi ktoś jakieś pierdoły wmawia.... No na pewno cheatowałem, mój program do cheatowania to San Andreas Multiplayer 0.3.7.... O nie czy to nielegalne?
mamuto
User

Postprzez blaant » 2018-03-10, 20:38

Przeklinaniem nic nie osiągniesz poczekajmy na wypowiedź Head Administracji

-- 2018-03-10, 19:41 --

mamuto napisał(a):

@Z tego zdania to nie mogę.... "Także nie mów nam, że grałeś czysto". Nie no kur... przecież Ty wiesz lepiej ode mnie co mam na komputerze

Razem z Reinem cie specowaliśmy więc widzieliśmy co wyprawiasz z SawnOffem
(2014)User
(2015)gZe
(2017-08-04)VIP
(2017-11-15)Junior Admin
(2017-11-22)Admin
Co Będzie dalej ?
blaant
User

Polubionych : 30 razy
Otrzymał polubień: 11 razy

Postprzez mamuto » 2018-03-10, 20:45

Z kim proszę?

No niestety przy Tobie nie da się nie przeklinać jak mi wciskasz, że na cheatach lecę, a w życiu na tym kompie cheatów nie miałem do sampa... To ja będę oskarżał Cię, że dorabiasz nie powiem gdzie, pomimo iż nie będę miał na to dowodów. Aa nie bo warna dostane czy tam bana czy coś...

Powtórzę jeszcze raz - przywrócisz mi urodziny serwerowe w przeciągu 3 dni? Bo nie sądzę... Banujesz mnie i nie masz dowodów w dzień gdzie są urodziny serwera. Przecież to jest kur** śmieszne jak Ty nie dostaniesz jakiejś porządnej kary jak nie będziesz miał dowodów.
mamuto
User

Postprzez Chief Reinoldo » 2018-03-10, 21:29

Dobra, może ta decyzja była pomyłką. Lagi serwera są dzisiaj ogromne, wielu cziterów i masa banów. Patrząc na Twoją datę rejestracji otrzymujesz unbana i 1000r wynagrodzenia, nie ma co Cię trzymać na banicji, pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chief Reinoldo
User

Polubionych : 261 razy
Otrzymał polubień: 206 razy

Postprzez mamuto » 2018-03-10, 22:27

Rein napisał(a):Dobra, może ta decyzja była pomyłką. Lagi serwera są dzisiaj ogromne, wielu cziterów i masa banów. Patrząc na Twoją datę rejestracji otrzymujesz unbana i 1000r wynagrodzenia, nie ma co Cię trzymać na banicji, pozdrawiam.

nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale przez ten czas (czyli ponad 2h) bym pewnie nabił dużo więcej niż 1000 respektu... Tak wiec te marne 1000 respektu to nie powiem co możesz sobie zrobić. Straciłem zabawę, która jest raz na rok, wróccie mi to teraz we dwojke ;).
mamuto
User

Powrót do ~Skargi na administratorów