Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

odwieczny cziter

Złóż skargę na nagannie zachowującego się gracza.

Moderator: Mod-Team

odwieczny cziter

Postprzez neo » 3 mar 2019, o 00:46

Nick/i osoby/osób oskarżonej/ych: badwdz aka walvon
Powód skargi: czitowanie
Screeny: Tu raczej będą potrzebne nagrania.
moj busted:
https://www.youtube.com/watch?v=tMJ30X3 ... e=youtu.be
perspektywa nove:
https://www.youtube.com/watch?v=-2w4t3X ... vskvVY7zg8
Świadkowie (nie koniecznie): głównie to ja i nove to zauważyliśmy.
Treść skargi: Wcześniej już był znany z używania aimbotów i był banowany za używanie czitów. Teraz po rocznej przerwie gdzie każdy normalny gracz ma spadek formy, to ten zaczyna być serwerowym bossem, który wszystko trafia. Jego styl gry i trafiania jest nienaturalny. Aimbota używa już dobre 2 tygodnie i nikt go dotąd nie zbanował.
Obrazek
neo
User

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 16 razy

Re: odwieczny cziter

Postprzez Walvon » 3 mar 2019, o 17:25

gdzie ja ci głąbie napisałem, że ja miałem jakąś roczną przerwe od sampa jak ciągle grałem xD

nagrałeś jak na lagach strzały z so lekko skręcają kiedy biegasz na full sprincie, kur** wow.

na filmie nawet widać jak mną rzuca, mam status afka i inne tego typu sprawy a ty mi tu gadasz, że to jakiś "busted".
Tak tylko przypomne sytuacje z wczoraj jaka była na serwerze przy 60 graczach i jakie lagi wtedy były. Wtedy każdy plecami mnie zabijał i jakoś skarg o to nie pisze xD
Obrazek
Walvon
User

Polubionych : 88 razy
Otrzymał polubień: 94 razy

Postprzez neo » 3 mar 2019, o 19:59

Ale ty nie próbuj się tłumaczyć tym, że były lagi bo żaden inny gracz, który gra bez czitów tak nie trafia i nie zadaje tyle dmg z so. Ewidentnie widać, że masz nienaturalny styl trafiania i każdy kto przeciwko tobie grał wie, że nie grasz czysto.
Obrazek
neo
User

Postprzez Walvon » 3 mar 2019, o 20:08

ta nagrales dwie akcje gdzie rozwalilem kogos z so na blisko, gram nienaturalnie dobrze

pokaż inne materiały bo oboje wiemy, że jak uparty dzieciak z pianą w mordzie wyzywałeś mnie na solówki i mnie nagrywałeś bo nie mogłeś sie pogodzić z tym, że Cie zabiłem kilka razy na strefach xD
ale pewnie nie pokazesz bo tam nie ma aż takich lagów i 1 na 1 aż tak Cie już nie rozwalałem. nie umiesz sie pogodzić z tym, ze ktoś Cie kilka razy zabił bo twoja zidiociała duma Ci tego zakazuje.

btw. na tym twoim filmiku nic nie widać, to chyba nie jest nowość, że przy lagach i przy skinshocie strzały skręcają kiedy trafisz kogoś blisko siebie, a ten biega wokół Ciebie, kiedyś już była podobna sprawa i nagrałem nawet autorski film, który pokazuje jak strzały skrecają, kiedy oponent biega wokół Ciebie, a ty go trafiasz - zwłaszcza z SO. W ramach potrzeby moge podesłać jak znajde.
Obrazek
Walvon
User

Postprzez neo » 5 mar 2019, o 22:59

Każdy z kim rozmawiałem o Tobie i strzelał się z Tobą twierdzi, że masz aima. Po prostu żaden inny gracz jaki był w historii tej gry nie używający czitów nie trafiał w taki sposób jak Ty.
Dziś dalej grałeś na aimie https://www.youtube.com/watch?v=UstUszj ... e=youtu.be
To, że czitujesz i nie masz odwagi się przyznać to jedno, ale To co odwalasz na serwerze to drugie. Wbijasz na jedynie żeby powyzywać, prowokować i poczitować.
Nie chce mi się już odpowiadać na Twoje wymówki, którymi są ,,lagi serwera", więc pokaże inną rzecz za którą powinieneś dostać bana.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
neo
User

Postprzez Michau. » 5 mar 2019, o 23:45

ciśnie po starym, był admin, /raport :matrix:
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Michau.
User

Polubionych : 81 razy
Otrzymał polubień: 130 razy

Postprzez Walvon » 5 mar 2019, o 23:53

chłopie walisz mi ciągle prowo na czacie jak tylko wbije do gry, albo ciebie zabije i pieprzysz jakieś głupoty to Ci na to odpowiadam, szkoda, że całego chatlogu nie uwzględniłeś. To nawet widać, że prawie wszystkie moje kwestie to tylko odpowiedzi(może niektóre są za ostre). według ciebie CAŁY serwer gada, że coś mam kiedy tak naprawde to ty i ta twoja zgraja wesołków w kółko o tym pieprzycie xD. Jeszcze nikt spoza tego waszego kółka wzajemnej adoracji nie zarzucił mi cheatów(oprócz tego Blondii, nie wnikam czy to twoj kumpel czy kto).

znowu na filmie nic nie widać, chłopie trafiłem Cie 5 razy z deagla, gdzie wypakowałem 7 kul i gadasz, że to aim xD. To ty mnie prowokujesz i śmiało można to zobaczyć w logach, a to że Ci odpowiadam to mnie średnio obchodzi. Z rodzicem może i poleciałem troche za daleko(jak dla kogo), ale chyba aż tak bardzo taty nie uraziłem ; ) Gdybym miał jakiegoś aima czy jakieś inne chu** to bym robił z tobą co chciał, a tak to zabije cie conajwyżej z SO, albo z daleka ze snajperki.

btw. "obraza rodziców po raz setny" ta, dwa razy powiedziałem coś o harnasiach i czyimś ojcu, łajdak ze mnie xD. O tej reakcji graczy nawet nie wspomne bo to, że jakiś twój kumpel Ci napisał na pw dlaczego dostałem unbana to raczej nie jest argument. Gdyby nie to, że średnio mnie obchodzisz to bym też tu jakieś screeny wstawił, no ale tak sie złożyło, że nie mam ¯\_(ツ)_/¯, dla ciekawskich pozostawiam chatlogi.
A z tego twojego filmu to też ciekawa sprawa, bo masz pewnie na dysku nagrania gdzie sie z tobą strzelałem po pół godziny i jakoś tego nie wstawiasz. Skoro bym leciał odpalony to każdy materiał byłby dowodem, no ale taa trzeba tylko dać urywek jak akurat wbije mi 5/5 i o kur** aima ma.

a z tym ojcem to nawet przeprosiłem tego gracza na czacie, po jakimś tam czasie, można sprawdzić.
Obrazek
Walvon
User

Postprzez neo » 6 mar 2019, o 12:45

Walvon napisał(a):Gdybym miał jakiegoś aima czy jakieś inne chu** to bym robił z tobą co chciał, a tak to zabije cie conajwyżej z SO, albo z daleka ze snajperki.

Zacznijmy od tego, że gdybyś żadnych czitów nie miał to w ogóle byś podejścia nie miał i to nie tylko do mnie. Większość akcji trafiasz 5/5 i ze snipy to samo, nawet kiedy biegam w trudny sposób. Możesz sobie wmawiać, że po prostu jesteś dobry, ale miałem okazję grać w tą grę z najlepszymi i nikomu takie akcje nie zdarzały się jedna po drugiej.
Walvon napisał(a):btw. "obraza rodziców po raz setny" ta, dwa razy powiedziałem coś o harnasiach i czyimś ojcu, łajdak ze mnie xD

Jak dwa razy ukradniesz coś ze sklepu też nie jesteś złodziejem? Tak samo jak raz włączysz aima to też nie jesteś cziterem? W sumie w Twoim przypadku to Ty czitujesz na potęgę i nawet się z tym kryć nie potrafisz bo normalna, doświadczona osoba skapnie się, że masz aimbota.
I skończ już w końcu kłamać, że to Ty taki biedny jesteś ciągle prowokowany. Jesteś zwykłym zczitowanym ściekiem sampowym. Jesteś jedną z osób przez które ta gra upadła i dalej będzie. Po co się starać jak można mieć aimbota i jechać cały serwer na tym. Na serwerze latasz na aimie, nie masz odwagi się przyznać do tego, a na forum próbujesz wmówić, że jest zupełnie inaczej.
Walvon napisał(a):a z tym ojcem to nawet przeprosiłem tego gracza na czacie, po jakimś tam czasie, można sprawdzić.

Przeprosiłeś gracza 30 sekund po tym jak obraziłeś mu ojca? Może jeszcze VIP'a dostaniesz xdd, wstydu oszczędź.
Michau. napisał(a):ciśnie po starym, był admin, /raport :matrix:

Umówiłem się z adminem, że jeszcze parę razy kogoś zwyzywa, to będzie miał bana. Wcześniej dostawał już mute i niczego się nie nauczył. Niestety, ale to jest efekt oglądania patostreamerów. Wiele młodych osób bierze z nich przykład i potem wyzywanie rodziców randomowo napotkanej osoby uważają za zabawne i nie widzą w tym nic złego.
Na screenach, które wstawiłem nie prowadziłem z Tobą żadnej dyskusji, wtedy wyzywaleś innego gracza dlatego, że kazał Ci się ogarnąć.
Obrazek
neo
User

Postprzez Walvon » 6 mar 2019, o 17:22

neo napisał(a):Zacznijmy od tego, że gdybyś żadnych czitów nie miał to w ogóle byś podejścia nie miał i to nie tylko do mnie. Większość akcji trafiasz 5/5 i ze snipy to samo, nawet kiedy biegam w trudny sposób. Możesz sobie wmawiać, że po prostu jesteś dobry, ale miałem okazję grać w tą grę z najlepszymi i nikomu takie akcje nie zdarzały się jedna po drugiej.

szczerze to gówno mnie obchodzi z kim ty grałeś, mogłeś nawet rywalizować z arturem binkowskim w oktagonie, ale i tak nie zmienia to faktu, że nagrałeś jedną akcje jak akurat trafiłem w Ciebie prawie wszystkie strzały. Nigdy nie mówiłem, że jestem dobry w tę grę, to że umiem kogoś trafić kilkukrotnie z daleka ze snajpy nie czyni ze mnie boga, bo większość osób robi to samo co ja więc o czym ty mówisz.
neo napisał(a):Jak dwa razy ukradniesz coś ze sklepu też nie jesteś złodziejem? Tak samo jak raz włączysz aima to też nie jesteś cziterem? W sumie w Twoim przypadku to Ty czitujesz na potęgę i nawet się z tym kryć nie potrafisz bo normalna, doświadczona osoba skapnie się, że masz aimbota.
I skończ już w końcu kłamać, że to Ty taki biedny jesteś ciągle prowokowany. Jesteś zwykłym zczitowanym ściekiem sampowym. Jesteś jedną z osób przez które ta gra upadła i dalej będzie. Po co się starać jak można mieć aimbota i jechać cały serwer na tym. Na serwerze latasz na aimie, nie masz odwagi się przyznać do tego, a na forum próbujesz wmówić, że jest zupełnie inaczej.

niezłe porównanie xd człowieku ty jesteś taki ułomny czy robisz z siebie po prostu pajaca? Miałem dwa bany z podejrzeniem o cheaty(jeśli dobrze pamiętam), żaden nie został mi udowodniony i z każdego bana zostałem ułaskawiony. Pamiętam jak kiedyś Miks nagrał dwie moje akcje jak na jakimś evencie skręcił mi strzał przez synchro sampowe i uznał, że jest to wystarczający powód do zbanowania mnie. Udowodniłem mu, że sie mylił i chętnie zrobie to i tobie jak tak mocno płaczesz o to, że Cie kilka razy zabiłem. Wracając do tematu, nie mów mi, że kiedykolwiek cheatowałem bo nie masz podstaw, aby tak sądzić. Jedyne bany które dostałem z podejrzeniem o cheaty zostały mi zdjęte.
neo napisał(a):Przeprosiłeś gracza 30 sekund po tym jak obraziłeś mu ojca? Może jeszcze VIP'a dostaniesz xdd, wstydu oszczędź.

czyli rozumiem, że nie powinienem go przepraszać według twojej cudownej logiki? Człowieku weź wyjdź z tego tematu bo robisz z siebie jeszcze większego durnia niż jesteś xD

neo napisał(a):Umówiłem się z adminem, że jeszcze parę razy kogoś zwyzywa, to będzie miał bana. Wcześniej dostawał już mute i niczego się nie nauczył. Niestety, ale to jest efekt oglądania patostreamerów. Wiele młodych osób bierze z nich przykład i potem wyzywanie rodziców randomowo napotkanej osoby uważają za zabawne i nie widzą w tym nic złego.
Na screenach, które wstawiłem nie prowadziłem z Tobą żadnej dyskusji, wtedy wyzywaleś innego gracza dlatego, że kazał Ci się ogarnąć.

co xD

prawda jest taka, że nie masz żadnego dowodu na moje rzekome cheaty i jedyne co zawarłeś w tym temacie to płacz i trzask dupy bo ktoś Cie zabił na strefach. Jedyne co mi udowodniłeś to to, że jesteś jeszcze głupszy niż myślałem sądząc po twoich wypowiedziach, gdzie nawet sam nie wiesz co piszesz. Skończ tak płakać o tę gierkę i zajmij sie czymś innym bo ta gra źle na ciebie działa.

jeżeli skończyłeś już pisać swoje pseudo argumenty wyssane z palca to ten post będzie moim ostatnim w tym temacie bo szkoda mi czasu, aby debatować na temat sprawy, która jest oczywista.
Obrazek
Walvon
User

Postprzez ambipur » 26 maja 2019, o 11:06

Beka z obu xd

// zbędny post, warn - BlackoN
Obrazek
ambipur
User