Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Ponownie Pan milosztoja

Złóż skargę na nagannie zachowującego się gracza.

Moderator: Mod-Team

Ponownie Pan milosztoja

Postprzez CarbonV » 2 lis 2018, o 23:38

Nick/i osoby/osób oskarżonej/ych: milosztoja
Powód skargi: wulgarne zachowanie
Screeny: Obrazek
Świadkowie (nie koniecznie): Aktywni gracze gangu LSG (Asassyn, Walet, Bartekkkk, Gorn)
Treść skargi: Pan Miłosz bardzo często bez większego powodu wyzywa graczy na serwerze, często jest to wyzwanie rodziny, zdarza się że zadając Miłoszowi normalne pytanie on odpisze rzeczy w stylu "gówno" "gówno ce to obhodzi". Często kiedy zwróci mu się uwagę na żeby np przestał się reklamować na serwerze rzuca podobnymi tekstami. Potwierdzi to wiele graczy którzy grają regularnie na serwerze. Jutro gdy będę miał dostęp do komputera postaram się dodać zdjęcia z serwera, zdjęcie z postu pochodzi z discorda i zostało to napisane jakieś pół godziny po tym jak Miłosz straszył mnie na serwerze adminem prorokiem i tym że "powie całemu serwerowi że mam 10 lat" a o co poszło? O to że zadałem Miłoszowi pytanie ile ma lat. to śmieszne co gracz ten wygaduje. Warto dodać że mimo tego że zdjęcie pochodzi z discorda, praktycznie identycznie teksty gracz ten pisze na serwerze.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I Dobrze wiem że ja też nie jestem święty ale moje odzywki przy Miłoszu to praktycznie nic, nie mam więcej screenów, a to nieliczna część tekstów milosztoja.
Polski Party Server
Najlepszy jest!
CarbonV
gZe

Polubionych : 4 razy
Otrzymał polubień: 0 raz

Re: Ponownie Pan milosztoja

Postprzez Baal GoRn » 3 lis 2018, o 21:19

Miłosz to przykład osoby, z którego nawet HA ma bekę XD
Podpis, to jak on sie zachowuje to dramat. Dostal juz bana bo wyzywal mnie i moich rodzicow, no z resztą adminy wiedzą jak się on zachowuje.
GoRn tu był ! ! !
:D
Za ten post autor Baal GoRn otrzymał polubienie od
CarbonV(3 lis 2018, o 21:30)
Baal GoRn
User

Polubionych : 554 razy
Otrzymał polubień: 177 razy

Postprzez Walet » 3 lis 2018, o 21:27

Potwierdzam to co jest napisane w skardze - jego zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki i mam nadzieje że w końcu zostanie odpowiednio ukarany...
Za ten post autor Walet otrzymał polubienie od
CarbonV(3 lis 2018, o 21:30)
Walet
User

Polubionych : 74 razy
Otrzymał polubień: 18 razy

Postprzez Sanitarium » 4 lis 2018, o 22:48

Gracz otrzymał banexa na 7 dni, temat zamykam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sanitarium
Mod-Team

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 27 razy

Powrót do Na graczy serwera