Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Akuku

Złóż skargę na nagannie zachowującego się gracza.

Moderator: Mod-Team

Akuku

Postprzez Gepard » 2018-06-30, 21:39

Uwaga czytasz na własną odpowiedzialność, tylko dla wytrwałych!

Nick/i osoby/osób oskarżonej/ych:PPS.Akuku_uE
Powód skargi:Prowokacje, oszczerstwa, sk, obrażanie
Screeny:
Obrazy:
https://imgur.com/a/1C5IBsE
https://zapodaj.net/a336a4767f22f.png.html
Prowokacje:
https://zapodaj.net/b19fe8c4bcb2f.png.html
https://zapodaj.net/3f5b8d9703ae2.png.html
https://zapodaj.net/842403cad6c0d.png.html
Filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=DqXYEP2 ... e=youtu.be
(Proszę o wybaczenie za brak kolejności w złożonych filmikach ale tak jakoś wyszło :/ )

Świadkowie (nie koniecznie): ----
Treść skargi: Miałem odpisać w skardze na mnie ale nie daliście mi wystarczająco dużo czasu więc jestem tutaj :) Witam wszystkich zainteresowanych tematem życzę miłego czytania.
Zacznijmy wszystko najlepiej od początku naszego konfliktu.
Bym piękny słoneczny czerwcowy dzień, godzinny południowe humor dopisywał więc wszedłem sobie na PPSa aby się dobrze pobawić. Każdy gracz swój czas w grze wykorzystuje na różne sposoby są maniacy /ws inni /wg a jeszcze inni robią zupełnie inne dziwne rzeczy ;p Akurat tego dnia miałem ochotę się postrzelać a więc nie wiele myśląc kliknąłem esc->mapa sprawdzam gdzie znajduje się jakiś najbliższy gracz był dość blisko więc od razu klikam ,,w" gaz do dechy i cyk dwójeczka. 250km/h na liczniku prosta droga z daleka widzę jest i on potencjalna ofiara którą namierzyłem podjeżdżam bliżej zatrzymuję się z piskiem opon koło jego wozu, wyskakuje patrzę a to Akuku no to bach wyciągam broń(so) i zaczyna się zabawa strzelanina jak w najlepszych scenach filmowych po parunastu sekundach pada. To myślę dobra trzeba szukać następnej osoby sprawdzam sobie elegancko mapę wychodzę a tu wpada Akuku i zaczyna się jatka od nowa no to mi pozostało innego jak się bronic w między czasie zapisałem sobie /sp i się strzelamy padałem trochę ja trochę on spoko było się postrzelać niema co :) (Dokładnie nie pamiętam bo to jednak było kawałek czasu ale pisał do mnie o co mi chodzi albo co ja odwalam, że strzelam...) Przypominam serwer dm na dodatek sam miał /sp i się tam teleportował. Jako że moja pamięć jest naprawdę w nie najlepszej kondycji to nie pamiętam co to dalej było ale wyszedłem z serwera lub przestałem się z nim strzelać i pojechałem sobie autkiem (Wiecie o co chodzi ,,Jazda bez celu" i takie tam) Jednak moja dalsza spokojna gra nie trwała długo a akcja która się rozegrała trwała sekundy nie wiadomo skąd nie wiadomo jak zostałem ostrzelany z huntera przez samego Akuku. No dobra zabił mnie spoko gramy dalej ale nic z tego bo owy gracz ani myślał odpuści uczepił się mnie i latał za mną hunterem to wysiadłem wpisałem /p hunter i zacząłem walczyć. I tutaj od razu Wam mówię nie polecam walki z nim zero honoru nie potrafi grac czysto jak np Agent(Pozdrawiam serdecznie), cały czas używał /cheats i jak tylko zaczął palić mu się hunter klikał h(Skok, wysoki skok lub coś takiego) albo aby ostrzelać mnie z góry bo jak każdy doświadczony pilot huntera wie, że ma się przewagę strzelać w przeciwnika który jest odrobinę niżej tak Akuku wykorzystywał sobie udogodnienia serwera a człowieka aż kur** bierze jak się walczy z takim gościem... Musze jednocześnie zaznaczyć że te walki hunterami odbywały się nad domem w którym mieszkałem jedyne co robiłem tym hunterem to się broniłem. Napastnik jednak jak giną to cały czas wracał i uprzykrzał życie :/

Oczywiście było minęło bo to dawno było nawet się z nim ,,pogodziłem" chodź nie powianiem za jego piękne odzywki w czasie gdy pisaliśmy aby zawiesić broń.
,,Nie strasz nie strasz bo się zesrasz" Nie wiem czy mam ss ale zaraz sprawdzę aż, udało się odnaleźć:
https://zapodaj.net/db89c9e190cb3.png.html
O a tak wyglądały pierwsze z mojej strony negocjacje:
https://zapodaj.net/f94e6c95cfac1.png.html
A tutaj to nawet sam nie wiem o co już chodziło ale odzywał się widać fajnie na poziomie:
https://zapodaj.net/48bb733db78c2.png.html

Idziemy dalej z tematem, +dla wytrwałych co to jeszcze czytają. Najlepiej przewińmy temat do wczorajszych wydarzeń wchodzę sobie na serwer około 21:30 i co widzę po zalogowaniu ? Akuku(PanWaldemar w tamtych chwilach) ostrzeliwuje mi podwórko z huntera robiąc sk(brak admina w tej chwili) Wyszedłem na chwilę aby uruchomić program do nagrywania i co udało mi się nagrać widać na filmiku załączonym u góry. (Pisząc w skardze swojej zarzekał się, że nie robi sk a nie nagrałem wszystkiego wcześniejszego przed uruchomieniem programu). Samo dobrze, że wszedł administrator to sprawdził raport i zareagował i tutaj należy się wielka pochwała dla admina za zdecydowaną reakcję. Po tym Akuku uciekł więc postanowiliśmy mu pokazać jak to fajnie jest być wszędzie zabijanym (Nikt nikogo do niczego nie namawiał aby go zabijać i to są jakieś oszczerstwa i kłamstwa osoba która pisała że tak niby jest niech się wstydzi, że w ogóle ma czelność pisać takie brednie). Uciekał na /lslot i tam stał i nic nie robił (Nabijanie czasu gry).

Za jakiś czas weszła laxandera i nie pamiętam czy napisała dla Tomka na PW czy jak to dokładnie było aby odpuścić wiec daliśmy sobie spokój. Chociaż mi nic nic nie pisał i nie mówił żebym czegoś nie robił bo wszystko było w porządku latałem sobie tylko hunterem koło Akuku nic złego.
Zdecydowana rekcja aż dziwne gdzie była jak Archimonde nas prześladował i zabijał graczy ?
Powód jest jasny jestem na jej czarnej liście bo co ? Bo jejciu wyszło na jaw jak traktuje admin ludzi wzór :)
Za mocno się rozpędziłem to nie jest temat na poruszanie tutaj tych kwestii zaraz dostanę bana na stałe bo ktoś śmiał napisać prawdę jak było :)

Go go dalej przewijamy temat do 3 w nocy gdzie wszedłem sobie leganie pograć na serwerze był akurat tylko Akuku ale to nie moja wina...
Wpisałem /misja wyskoczyło zabij 18 razy gracza to więc postanowiłem sobie ją wykonać.(Widać na ss że mam taką) Po to zrobili te miejsce chyba, żeby je wykonywać prawda ? No i tutaj przyznaje z ręką na sercu że zacząłem ścigać go bo jako że był jako jedyny na serwerze a ja miałem taką misję to nie było innego wyjścia. No i go raz zabiłem, dwa ale zmienił taktykę i nie uciekał tylko teleportował się gdzie ja byłem w pobliżu i czekał robiąc ss. Oczywiście jako gracz z dużym doświadczeniem odczekiwałem kilkanaście sekund i go dopiero zabijałem ale on ciągle wracał i wymuszał sk robiąc ss.
Później nawet na czacie mnie prowokował do zabijania robiąc nadal ss itd.
A jeszcze później sam jeździł do mnie abym go tylko zabił więc w sumie ta misja sama się zrobiła po jej ukończeniu opuściłem serwer i to samo zrobił Akuku.https://zapodaj.net/8faa4dee4437b.png.html
Widać jasną prowokacje tylko po to abym dostał bana. Oczekuje, że również zostanie ukarany skoro oliwa ma być sprawiedliwa...

Co do zabijania w mieście nigdzie w /reg niema że nie można tego robić więc przeczytajcie sobie go dokładnie:
https://zapodaj.net/3f9bd83da6693.png.html
Kiedyś pamiętam, że jak się strzelało w mieście z huntera to wywalało z pojazdu a teraz to chyba usunęli więc jest przyzwolenie.

Ahh i najważniejsze o czym bym zapomniał wspomnieć chciałem oświadczyć, że teraz każde przewinienie będę dokumentował ss i pisał skargi. Skoro z jednego ss z którego nic praktycznie nie wynika a jest się tylko na nim( Nie mówię o sobie) można dostać bana to tak robił. Nazywajcie mnie kim chcecie sprawiedliwości stanie się za dość.

Dziękuję za wytrwanie do końca proszę o wypowiedź tylko i wyłącznie HEADA.
(Przepraszam z góry za błędy który na pewno gdzieś tam wystąpiły)
Spokojnej nocy z wyrazami szacunku, Gepard.
,,To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości."

,,Czyń dobro przyjaciołom aby ich zachować, a wrogom aby ich pokonać."
Za ten post autor Gepard otrzymał polubienia - 6
Forester(2018-06-30, 21:53), Rx_4.(2018-06-30, 22:17), Tom%u&(2018-07-01, 18:29), Tora(2018-06-30, 23:14), TysiAk(2018-06-30, 22:34), Zoom(2018-06-30, 22:08)
Gepard
User

Polubionych : 7 razy
Otrzymał polubień: 19 razy

Re: Akuku

Postprzez Akuku » 2018-06-30, 22:44

Geprdziu, koleżko za bezczelne kłamanie na forum i robienie idiotów z adminów i graczy powinieneś dostać jeszcze bonusowe 7 dni bana :)
Gdy strzelałeś do mnie razem z resztą ekipy zapytałem o co CI chodzi odpisałeś "O gówno" Jest to na którymś moim screenie.
Ten screen który pokazujesz ze serwer był pusty i wszedłeś legalnie pograć to było po wyjściu moim i Twoim a nie przed. Admini za pewne sprawdzą logi i mam nadzieje, że przedłużą Ci za to perfidne kłamstwo karę. ( Po namyśle: Nie trzeba sprawdzać logów, wystarczy sprawdzić godziny na moich screenach i na Twoim rzekomym, ze wszedłeś "legalnie" pograć)
Co do screenów, że podobno prowokowałem Cię, zebyś do mnie strzelał i się nie broniłem. Cóż, gdybym się bronił za pewne wrzuciłbyś screeny, że to ja do Ciebie strzelałem. Cokolwiek bym nie zrobił wymyśliłbys jakąś głupotę. Wszyscy o tym dobrze wiemy. Jak rozumiem moja prowokacja "wal" spowodowała, ze zabiłeś mnie 50, 60 razy? nie wiem dokładnie ile, w każdym razie łącznie co chwile przez kilka godzin. Kolejna sprawa, że z moich screenów jasno wynika, że działo się to we wszystkich częściach mapy, tępałeś się wszędzie tam gdzie ja, Szukaliśmy skał ja samochodem Ty hunterem. Ty znajdywałeś skałę leciałeś mnie zabić i tak w kółko. Byłbym idiotą gdybym się jakoś szczególnie bronił bo były by screeny, że Cię atakuje :) jedyne co robiłem to tepałem się po róznych częściach mapy (widać w moich screenach) zaręczam, ze jeżeli czegoś tam nie ma to dołącze, bo przez te 2h robią screen średnio co 30 sek to policz sobie ile tego mam! Co do innych Twoich "zarzutów" (choć to słowo to grube nadużycie" nie będę sie wypowiadał. Szczerze to mówię gdyby mi Kl@udia czy Lxandrka (nie pamiętam, bo one mi się zawsze mylą, przepraszam dziewczyny! :D )nie zwróciła uwagi to nie jestem pewien czy bym się tak szybko opanował gdy strzelałem do Tory ale być może tak, bo dość skutecznie atak odparliście razem z Tomu$'em. Więc latanie potem za mną nie miało sensu. Ja odpuściłem po 5 może 6 killach i zwróceniu uwagi przez admina. Wam admin zwrócił uwagę również, reszta to skumała. TY NIESTETY NIE! Dlatego w mojej wcześniejszej skardze napisałem, główne pretensje kieruje do Ciebie i Tory. Reszta mnie nie interesuje, nie chciałem by mieli bany, prawdę mówiąc prosiłem by ich nie dostawali ale otrzymali je za całokształt a to już bezpośrednio mnie nie dotyczy.
P.S. Gepard bardzo lojalnie ostrzegłem Cię, że za to jest ban! Wymieniłem przewinienia.(Jest to na screenie albo ode mnie albo od Cb) Olałeś to, uzyskałeś go na własne życzenie! Pozdr :)

-- 2018-06-30, 23:01 --

Aaa co do screenów to oczywiście bardziej świadczą przeciwko Tobie albo nie świadczą niczym i nic nie wnoszą do sprawy! Są to jakieś wyrwane z kontekstu moje wypowiedzi czy zachowania. Lecz jest jeszcze ten filmik, powiem Ci, że Twoja skarga jest tak bezskładna, że połowy jej nie przeczytałem a filmiku nie zauważyłem. Jest na nim to sytuacja gdy strzeliłem do Tory kilka razy i może też oberwałeś kilka. Już mówiłem wcześniej i w mojej skardze oraz odpowiedzi przyznałem, że tak byłem i przestałęm pozwróceniu uwagi przez admina. Napisała to nawet Lxandrka nie wiem po co to wrzucasz. chyba myślisz, że jak wrzucisz 15 dowodów w jednej sprawie to nagle to cos zmieni! I ostatnia część filmiku jest dokładnie tym co przewidziałęm xDD Raz się wściekłem i wsiadłem w Huntera Ci oddać to to nagrałeś jako moje nękanie :P :P Szczyt. Ja nie tylko mam nadzieję, ale teraz już wręcz proszę adminów o przedłużenie Ci kary ze te bezczelne kłamstwa.
Akuku
User

Polubionych : 5 razy
Otrzymał polubień: 3 razy

Postprzez Bremu » 2018-06-30, 23:25

Wy już powoli normalnie osiągacie szczyt niemożliwości. Każdy chce każdego udupić! Odkąd powstało BDL jest ostra rywalizacja pomiędzy uE a BDL. Ale mam zastrzeżenie co do trzeciego screena w prowokacji. Od kiedy słowo "Gepcio gdzie ty" jest nazywane jako prowokacja? A jakbym napisał do Ciebie SMS'a w mieście gdzie jesteś to też powiedziałbyś że Cie prowokuje? Jeśli też Akuku powiedział (drugi screen obrazy) s*****laj to czy to jest obraza. To jest miejskie słowo, nie używane nie od dziś:

spierdalaj - uciekaj, idź sobie, pakuj walize itd.

Wy też z BDL nie jesteście niewinni, z tym się zgodzę. Jak strzelałem do czołgu Zioma w LV, po czym on wybuchł, powiedziałem "gleba" a on (spier... bremu). I potem wzmacniacz się odpalił.

Powiem tak. Jesteście już powoli niemożliwi. Widać, że są wakacje, a one po części źle wam robią, zamiast wyjść w jakąś ładną pogodę na spacer do lasu czy kuj tam wie co robita. I to właśnie przez siedzenie na PPS dniami, wyzywanie, kto pierwszy da komu bana, skargę na niego, wystrzeli go z huntera, wpadnie do bazy postrzelać, sprowokuje byleby udupić i wpaść w kał po uszy, a potem płacze na forum na shoutboxie jak to jest źle itd.!

Pozdrawiam i proszę bez warna, bo ten post pokojowo upomina i wnosi coś do tematu. :) :)
Obrazek
Za ten post autor Bremu otrzymał polubienie od
Akuku(2018-06-30, 23:57)
Bremu
User

Polubionych : 343 razy
Otrzymał polubień: 108 razy

Postprzez lxandrka » 2018-07-01, 18:16

Obrazek

Jest to ss akuku, który rozmawiał w tym momencie z Michałem.

Wyzwiska nie były nawet kierowane bezpośrednio do Ciebie, więc wcale nikt musi brać tego pod uwagę. W innym przypadku mógłbyś dać /raport, a on dostałby mute. Po prostu wykorzystałeś teraz skrina kolegi, którym posłużył się w innej skardze. Im więcej, tym lepiej? No nie wiem.

Obrazek

To raczej potraktowałabym jako brak kultury, a nie obrazę (mute 2min).
Prowokacji na skinach nie widzę, a jedynie nabijanie killi na akuku. Reszty ss nie biorę pod uwagę bo mało co wnoszą.

Tak jak napisałam już wcześniej - „…wczoraj od razu po wejściu na serwer sprawdzałam raport na akuku. Chodziło głównie o to, że używa hydry w mieście i kogoś nią zabija. Napisałam do niego pw i od razu to wyjaśniliśmy (miał lvl który mu na to pozwalał przez 24h). Na specu widziałam, że lata hydrą na /wojsko blisko graczy i uprzedziłam go jedynie by nie robił SK/utrudniał gry innym. Później nikt już nic nie pisał, raportów tez nie było z tego co pamiętam. Tyle mam do powiedzenia odnośnie akuku. ” Czyli był /raport -> upomnienie gracza. Sam wspomniałeś, że „ Samo dobrze, że wszedł administrator to sprawdził raport i zareagował i tutaj należy się wielka pochwała dla admina za zdecydowaną reakcję.” Czyli wszystko wyjaśnione.
Chociaż .. „Po tym Akuku uciekł więc postanowiliśmy mu pokazać jak to fajnie jest być wszędzie zabijanym” – tu właściwie sami się przyznajecie, że go nękaliście.
Jeśli mam odnieść się do nagrania to są to raczej dowody, które szkodzą wam, a nie akuku. Jeszcze raz przypomnę - „więc postanowiliśmy mu pokazać jak to fajnie jest być wszędzie zabijanym”.

21:30 (00:59 minuta) akuku robi wam SK -> 21:33 (1:25 minuta) jest administrator na serwerze, /raport -> zapewne jakiś jail -> pozostała część filmu to znowu nabijanie killi.

Podsumowanie tego będzie raczej identyczne jak w przypadku poprzedniej skargi. Poprzeszkadzał wam -> jak on mógł wgl was ruszyć -> /raport -> dostał kare -> dla was to jak zwykle mało -> a może by tak się go pozbyć, będzie śmiesznie.

Akuku dostał upomnienie na serwerze i zapewne jaila od innego administratora jako karę. Banex w jego przypadku byłby wymuszony i nie do końca sprawiedliwy, bo pamiętajmy kto sprowokował całą sytuację wcześniej. Jak na razie zamykam temat. Jeżeli HA będą chcieli ukarać Akuku to się tu wypowiedzą.
Obrazek
Za ten post autor lxandrka otrzymał polubienia - 3
PPS_Lady[HA](2018-07-01, 19:40), Sanitarium(2018-07-01, 20:39), Speeder(2018-07-01, 21:08)
lxandrka
Mod-Team

Polubionych : 6 razy
Otrzymał polubień: 209 razy

Powrót do ~Skargi na graczy serwera