Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Spear

Złóż skargę na nagannie zachowującego się gracza.

Moderator: Mod-Team

Spear

Postprzez Forester » 2018-06-01, 14:40

Nick/i osoby/osób oskarżonej/ych: GROVE_SpeaR

Powód skargi: Karygodne zachowanie, prowokacje, brak jakiejkolwiek kultury, wyzywanie, obrażanie, rozpuszczanie plotek bez jakichkolwiek dowodów, nastawianie graczy przeciwko mnie, uciekanie ze stref.

Screeny:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Świadkowie (nie koniecznie): Gang AV

Treść skargi: Otóż w/w gracz nie wykazuje się choćby podstawową znajomością kultury osobistej. W swoich wypowiedziach używa przekleństw, obraża mnie, prowokuje gang AV uciekając ze stref, bawiąc się na nich w "berka" i kampiąc z wysokich budynków. Nastawia również graczy przeciwko mojej osobie nie mając przy tym jakichkolwiek dowodów (mówił coś o mnie Bremu). Czepia się nawet, że używamy dozwolonej broni SO i puszcza plotki, że robimy SK oraz teleportujemy się w inne miejsca - a sam to robi (co potwierdzi Adysio).
Radio PPS
Obrazek

Obrazek
Forester
RPPS

Polubionych : 236 razy
Otrzymał polubień: 120 razy

Re: Spear

Postprzez bS.Kamien » 2018-06-01, 15:00

Byłem świadkiem jak przy zabijaniu używał słowa "łatwo". Niczego się nie nauczył więc przerwa na banie się przyda, Haha a gdzie tam, on już taki jest. Ogólnie skarga - "nie lubię go to napiszę" dla mnie bezzasadna. Też się z nim wczoraj wyzywałem ale to zabawa heszke w meszke.
Ostatnio edytowano 2018-06-01, 15:39 przez bS.Kamien, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
bS.Kamien
User

Polubionych : 655 razy
Otrzymał polubień: 202 razy

Postprzez |RobiS| » 2018-06-01, 15:11

Ojć sorry kumpel, ty też bez winy nie jesteś.
Od samego rana ty i gang AV prowokował SpeaRa jak i potem inne osoby z naszego gangu. Miałeś do nas pretensje o uciekanie ze strefy - ok, spoko. Tutaj zawiniliśmy (choć Astro też to robił). Ale już, za przeproszeniem, nie próbuj udupić każdego, bo Twój gang też nie jest święty. (kilka twoich prowokacji nawet zostawiłeś na screenie)
Obrazek
Obrazek - Twój gang? Ty ustalasz zasady? Skąd wiesz za co dany gracz wyleciał?
Sam stawiałeś swoje NRG w strefie, gdy zwróciliśmy Ci uwagę, twierdziłeś, że to nie twoja wina, że on tam stoi.
Tak samo było z SK. Czasami ledwo się pojawiłem na strefie a już dostawałem hita ze snajperki.
Pragnę też zauważyć, że Gosza też popełnia te same błędy na strefach które nam wytykasz.

PS. Wchodzenie na domy/wieżowce i strzelanie ze snajlerki - co w tym złego?
Snajperka (karabin wyborowy) - karabin przeznaczony dla strzelca wyborowego w celu prowadzenia ognia pojedynczego na dużą odległość, z dużą precyzją, używany do likwidowania pojedynczych, istotnych dla przeciwnika celów, w odległości do kilkuset metrów.
|RobiS|
User

Polubionych : 301 razy
Otrzymał polubień: 76 razy

Postprzez Bremu » 2018-06-01, 15:42

Wypowiem się na ten temat, bo coś tam trochę wiem.

Forester napisał(a):kampiąc z wysokich budynków.

XDDDD??? Ma prawo kampić z wysokich budynków, pod warunkiem, że znajdują się one na strefie, co może jakbym nawalał z Huntera, gdyby było dozwolone w mieście, nawet na strefach to też byś napisał skargę że kampie się kilkanaście lub kilkaset metrów nad ziemią?

Forester napisał(a):Nastawia również graczy przeciwko mojej osobie nie mając przy tym jakichkolwiek dowodów (mówił coś o mnie Bremu)

Tak, tu się zgadza, napisałem o tobie źle za co cię przeprosiłem, miałem napisać że się nie zgadzam ze Spearem.

Kod: Zaznacz cały
[14:30:20] {FAEAA9}*(PW) do {e7e7e7}Forester.AV{FAEAA9}[0]: Pisze to dla zmyłki xd
[14:30:35] {FF9900}*(PW) od {e7e7e7}Forester.AV{FF9900}[0]: a XD

[14:30:36] {FAEAA9}*(PW) do {e7e7e7}Forester.AV{FAEAA9}[0]: Bo ja się z tym nie zgadzam xd

[14:30:46] {FAEAA9}*(PW) do {e7e7e7}Forester.AV{FAEAA9}[0]: A nie mam dowodów i tak
[14:30:49] {FAEAA9}*(PW) do {e7e7e7}Forester.AV{FAEAA9}[0]: To co soj? xd

[14:30:54] {FF9900}*(PW) od {e7e7e7}Forester.AV{FF9900}[0]: no xd

Kod: Zaznacz cały
[14:27:45] {FF9900}*(PW) od {e7e7e7}Forester.AV{FF9900}[0]: wg ciebie kampienie na strefach jest fajne? ;p

Odpowiedziałem, że raz tak a raz nie, czyli zależy w jakiej sytuacji mnie stawiasz.

Powiem tak, obydwaj nie jesteście lepsi, widzę że szarpiecie się od rana (raczej bez przerwy), nie bronie tutaj ani SpeaR'a (tam gdzie nazwał go największym śmieciem to się z tym absolutnie nie zgodzę, bo jak można nazwać kogoś inteligentnego i z kulturą osobistą na klacie człowieka śmieciem? Tak się nie robi), ani Forestera, a tam gdzie napisałem "To co soj? xd" to miało to być w sensie. czy przyjmujesz moje przeprosiny. W ogóle SpeaR nie wiedziałem że rozsiewasz (jak na razie według mnie) o Foresterze fałszywe informacje że mnie by wyzywał. Taka osoba miałaby mnie wyzywać? Oczywiście nie patrze na same dobre strony, bo człowiek też ma w sobie parę minusów. Resztę pozostawiam bez komentarza. Pozdrawiam.
Obrazek
Bremu
User

Polubionych : 348 razy
Otrzymał polubień: 107 razy

Postprzez |RobiS| » 2018-06-01, 15:58

Wstawiam za Speara:
Pierwsze słowa jakie bym chciał powiedzieć to, że się przyznaję i nie mam z tym najmniejszego problemu.

Ale żeby też od siebie dodać powiem tak, prowokacje? P R O W O K A C J E? Graliście 3vs1 na strefach i kiedy zacząłem przegrywać stwierdziłem, że to nie ma sensu więc zacząłem ustawiać się na dachach a wy co? Zaczeliście mieć z tym wielki problem, zerem i tylko uciekam.
Chciałbym zauważyć tylko jak Forester jest dwulicowym, prowokującym, irytującym człowiekiem już nie obrażając od innych bo wystarczy. Ciągłe prowokacje, gadanie na temat mojego gangu, że tylko uciekamy, dodajemy na spary itp. Ale żeby kur** mieć nawet problem do Brema??? Co on ci kur** zrobił? Chłopak jest młody i gra sobie w naszym gangu bo dla mnie jest spoko i nie jest to żadną przeszkodą ale gadać, że reputacja gangu spada przez Brema? Naprawdę aż tak nisko upadliśmy?
Wspominasz o kulturze, obrażaniu i karygodnym zachowaniu a to co sami robiliście to było wszystko dobre? Ciągłe prowokacje, które tylko aż błagały żeby odpowiedzieć ale ty w tym nie zobaczysz problemu. Niezłe zachowanie jak na VIPA - OhLady czy Astro - Gze. Mam nadzieję, ze fajnie ci się strzelało z RPG podczas przejmowania strefy OhLady. Pisanie ciągle "dać ci chusteczki" ale to przecież nie jest prowokacja c'nie?
Obrazek
Obrazek
Dla mnie wyjście z Bremem to już była przesada bo chłopak nie jest tu niczemu winny ale ty jak zwykle musisz znaleźć punkt zaczepny.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie posiadam więcej ss'ów i bardzo żałuje bo serio to był tylko zalążek tych żałosnych prowokacji. Zresztą headzi mają dostęp do log.

Do punktu uciekanie ze stref się nawet nie odnoszę bo nie wiem czy to do mnie czy do Astro. Biegałem ciągle w obrębie strefy aż nagle Astro zaczął uciekać tepając się na różne teleporty twierdząc, że to nie jest ucieczka bo nie ma tego w regulaminie i nagle wbija Adysio, piszecie do niego, że uciekam i nagle ja jestem wszystkiego winien?

Kolejna rzecz, dodajesz do tej skargi Adysio twierdząc, że potwierdzi iż robiłem SK, teleportowałem się w inne miejsca a sam przy tym był gdy to robiłem i nie zrobił KOMPLETNIE NIC z tym. Czyli co, Adysio nie wykonuje swoich obowiązków to miałeś na myśli Forester? Bo innego sensu nie widze dołączania Adysio do tej skargi do którego oczywiście nic nie mam.

Jestem gotów na każdą karę, obraziłem go co widać na jego SS'ach ale za te prowokacje, wyzwiska w strone mojego gangu, który nie jest tu niczemu winien i problemy w stronie Brema to należało się tobie jak nikomu innemu. Możesz mnie wyzywać ile chcesz ale resztę zostaw w spokoju. Jeżeli ja mam polecieć z banem liczę na to, że Astro i Forester polecą tak samo zemną bo zasługują na to tak samo jak ja. Żałuję tego strasznie, że dałem się aż tak sprowokować przez OhLady, Astro i Forester ale taki już jestem i tego nie zmienie. Mogę wam tylko pogratulować, że wam się udało, mam nadzieję, że jesteście z siebie zadowoleni.
Jestem gotowy nawet na tego perm bana, bez problemu.
|RobiS|
User

Postprzez Bremu » 2018-06-01, 16:13

Potwierdzam wypowiedź #ZaSpeara

Ja też kurde rozumiem czepiać się coś tam o coś, ale że nawet do mnie macie zaczepke? Przyczepiacie się chyba o nawet najmniejszą rzecz jak smród do dupy.
No fajnie że mówicie, jaki to ja głupi że to przeze mnie spada reputacja gangu. Spoooko nie podobam się wam to pójdę sobie stąd (mówię w ironi) Racja, ja się lubię tam powygłupiać raz na jakiś czas, ale żeby już od razu mówić że ten gang nisko upada i to przeze mnie? Ja doszedłem do rozumu, że nie odkręcę tego teraz że jestem taki, i ten tekst Forestera: "ojejej gornek się odezwał słodko". Bo taki GoRn chociaż broni gangu i nie uważa się za Mentora ludu PPS'a i myśliciela nad myślicielami.
Obrazek
Bremu
User

Polubionych : 348 razy
Otrzymał polubień: 107 razy

Postprzez OhLaDy » 2018-06-01, 16:25

Proszę Cię, czepiasz się każdego i wszystkiego na tym serwie, nawet po adminach jedziesz, masz jakis problem, skończ z sampem i wszystko będzie po staremu. Nie wiem co z tobą jest nie tak, nawet na eventach się zachować nie umiesz nie mówiąc już o strefach. Prowokujesz, prowokujesz i jeszcze raz prowokujesz gdzie kolwiek się nie znajdziesz. Pamiętasz wczorajszy event gdzie chciałeś mnie sprowokować? Szkoda że ci się nie udało. Tyle w temacie.
———————————————
Jedna miłość, jedno życie
Są dwa serca, jedno bicie
vAd i FoA ponad życie
———————————————
gZe 05.03.2018 - VIP 30.04.2018 - User 01.07.2018
OhLaDy
User

Polubionych : 22 razy
Otrzymał polubień: 19 razy

Postprzez |RobiS| » 2018-06-01, 16:30

OhLaDy napisał(a): Prowokujesz, prowokujesz i jeszcze raz prowokujesz gdzie kolwiek się nie znajdziesz.

Szkoda, że nie widzisz jak ludki od Ciebie prowokują, no ale cóż.

Od SpeaRa:
Daj cokolwiek, puste słowa z twoich ust po tym co dzisiaj odwalałaś nic nie znaczą. Bez dowodów każdy może mówcie o każdym cokolwiek chce. Odpowiadałem wam tylko na wasze zaczepki co było głupie i tyle. Ale sugerowanie, że jeżdzę po jakimś adminie? Jakby tak bylo to dawno bym miał bana.
|RobiS|
User

Postprzez Forester » 2018-06-01, 17:53

Jeżeli macie coś do mnie lub do innych członków gangu AV - proszę bardzo, napiszcie nową skargę. Jednak aktualna nie dotyczy NAS, tylko SPEARA.

|RobiS| napisał(a):Chciałbym zauważyć tylko jak Forester jest dwulicowym, prowokującym, irytującym człowiekiem już nie obrażając od innych bo wystarczy.

No i kolejne obrazy lecące w moją stronę...

|RobiS| napisał(a):Ciągłe prowokacje, gadanie na temat mojego gangu, że tylko uciekamy, dodajemy na spary itp.

Nie mówiłem nic o CAŁOŚCI GANGU, jedynie o liderze, który ucieka i dodaje tylko na spary. Skąd to wiem? Zwierzył mi się jeden z waszych "tymczasowych członków". A jeśli to was boli, to znaczy że sami tego nie akceptujecie i nie chcecie żebym mówił to głośno. XD Bo ja jedynie stwierdziłem fakt.

|RobiS| napisał(a):Ale żeby kur** mieć nawet problem do Brema??? Co on ci kur** zrobił? Chłopak jest młody i gra sobie w naszym gangu bo dla mnie jest spoko i nie jest to żadną przeszkodą ale gadać, że reputacja gangu spada przez Brema? Naprawdę aż tak nisko upadliśmy?

Gdzie w dowodzie przedstawionym przez Robisa powiedziałem, że reputacja waszego gangu spada przez Brema? A słowa, które widoczne są na czacie nie wskazują na to, że go obrażałem. Wyraziłem jedynie swoje zdanie, że się nie dziwię, iż taką osobę macie w organizacji. Skoro to dla Ciebie obraźliwie brzmi, to znaczy że po prostu sam go nie szanujesz.

Obrazek
Tutaj faktycznie mój błąd. Myślałem, że się do mnie teleportowałeś, ale potem zauważyłem że przecież jest teleport /bmx na miejsce gdzie ja stoję. Przepraszam, przyznaję że tutaj niesłusznie Cię oskarżyłem.

Obrazek
Tutaj nie wiem co chcieliście przedstawić, chyba prowokacje Gorna. XD

Obrazek
Obrazek
Co się dziwicie, że takie coś napisałem? Zostałem sprowokowany. Przecież jak jedna osoba jest na ziemi a druga na wieżowcu to nie da się normalnie walczyć...

|RobiS| napisał(a):Sam stawiałeś swoje NRG w strefie, gdy zwróciliśmy Ci uwagę, twierdziłeś, że to nie twoja wina, że on tam stoi.

Bo taka prawda. Przyjechałem nim w celu przejęcia strefy, nie zwróciłem nawet uwagi że on tam stoi...

|RobiS| napisał(a):Tak samo było z SK. Czasami ledwo się pojawiłem na strefie a już dostawałem hita ze snajperki.

Wy chyba nie rozumiecie pojęcia SK. XD Oznacza to, że ktoś się W OGÓLE nie ruszył, a my już strzelamy do niego. A wy chyba myślicie, że jesteście bezpieczni przed wyjściem z czerwonego koła... Normalnie rozumianego SK nie robił wam NIKT, przynajmniej ja tego nie zauważyłem. A jeśli nas o to posądzacie - poproszę dowody.

Jeszcze raz powtórzę - macie coś do nas, piszcie skargę. ;)

Pozdrawiam.
Radio PPS
Obrazek

Obrazek
Forester
RPPS

Postprzez |RobiS| » 2018-06-01, 18:28

"Jeżeli macie coś do mnie lub do innych członków gangu AV - proszę bardzo, napiszcie nową skargę. Jednak aktualna nie dotyczy NAS, tylko SPEARA." ~Forester
A my podajemy nasze argumenty dlaczego skarga nie ma sensu oraz próbujemy się bronić, przedstawić Wam sytuacje, w których Wy również popełniliście błędy.

"Wy chyba nie rozumiecie pojęcia SK. XD Oznacza to, że ktoś się W OGÓLE nie ruszył, a my już strzelamy do niego." ~Forester
"Tak samo było z SK. Czasami ledwo się pojawiłem na strefie a już dostawałem hita ze snajperki." ~RobiS

"Co się dziwicie, że takie coś napisałem? Zostałem sprowokowany." ~Forester
Powiem to kolejny raz: Ty również prowokujesz, więc co się dziwisz, że SpeaR momentami reagował tak a nie inaczej?
|RobiS|
User

Postprzez Chief Reinoldo » 2018-06-01, 18:40

MwdiŻk

//CzubeK: Nic nie wnosisz do tematu, warn.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chief Reinoldo
User

Polubionych : 261 razy
Otrzymał polubień: 206 razy

Postprzez Forester » 2018-06-01, 20:08

Dorzucam jeszcze afczenie na strefach. ;)
Obrazek
Radio PPS
Obrazek

Obrazek
Forester
RPPS

Postprzez |RobiS| » 2018-06-01, 20:21

Forester napisał(a):Dorzucam jeszcze afczenie na strefach. ;)
Obrazek

HAHA XD
Sam chwile po nim odpaliłeś afka, nie na długo ale odpaliłeś.
|RobiS|
User

Postprzez Forester » 2018-06-01, 20:22

|RobiS| napisał(a):
Forester napisał(a):Dorzucam jeszcze afczenie na strefach. ;)
Obrazek

HAHA XD

Dowód? ;)
Radio PPS
Obrazek

Obrazek
Forester
RPPS

Postprzez AsTrO » 2018-06-01, 20:35

|RobiS| napisał(a):HAHA XD

XDDD ty nie lepszy ziomek :)

https://zapodaj.net/e0d1b7274951b.png.html

:D
Obrazek
Obrazek
AsTrO
User

Polubionych : 21 razy
Otrzymał polubień: 69 razy

Postprzez |RobiS| » 2018-06-01, 20:40

Akurat wtedy zlagowało mi windowsa - spear widzial ze nie odpisywalem na gangowym itp.
A tak btw - co przeszkadza wam, gdy gracie na strefie 4v2 i jeden afczy? macie 4v1 - jaki problem?

Od Speara:
Nie wiem co tu komentować, schodzimy z posta na posta coraz niżej ale K. Wywaliło mi grę do pulpitu.
[20:07:29] *{CC2929}(E){EAEAEA} Zostałeś wykluczony z walki o strefę za AFK, aby wrócić wyjdz i wejdź do {CC2929}strefy
[20:07:29] {009933}[11] Ong_Bak{EAEAEA}(P): Zapraszam taxi !!!!!!!
[20:07:29] *{00AAFF}(I){EAEAEA} Ta możliwość zostanie odblokowana za {00AAFF}00:04.
[20:07:29] *{CC2929}(E){EAEAEA} Zostałeś wykluczony z walki o strefę za AFK, aby wrócić wyjdz i wejdź do {CC2929}strefy
[20:07:29] *{00AAFF}(I){EAEAEA} Ta możliwość zostanie odblokowana za {00AAFF}00:02.
[20:07:29] *{00AAFF}(I){EAEAEA} Ta możliwość zostanie odblokowana za {00AAFF}00:01.
[20:07:29] *{00AAFF}(I){EAEAEA} Możesz już używać teleportów
[20:07:29] {406090}*(I) Vikariusz dołączył do areny /tenhp. Aktualna liczba uczestników: 1
[20:07:29] {32CD32}*(I) Ziemniakovskyy dołączył do areny /tenhp. Aktualna liczba uczestników: 2
[20:07:29] {007ead}[7] Tora{EAEAEA}: Na kogo?
[20:07:32] {DC143C}*(I) Roy dołączył do areny /tenhp. Aktualna liczba uczestników: 3
[20:07:34] |_G_|{006107}GROVE_SpeaR{6DC5F3}(16): lag
|RobiS|
User

Postprzez AsTrO » 2018-06-01, 20:55

|RobiS| napisał(a):A tak btw - co przeszkadza wam, gdy gracie na strefie 4v2 i jeden afczy? macie 4v1 - jaki problem?

Niby problemu nie ma :) ale w regulamin mówi co innego :/ "Zabrania się:" "przechodzenia w stan AFK poprzez ESC/minimalizacje gry lub używania /zw"

Edit:
"Zabrania się:" "wychodzenia poza teren strefy podczas walki"

- https://zapodaj.net/67e7244abb468.png.html
- https://zapodaj.net/bd8939631f027.png.html

(Mini mapka w lewym dolnym rogu) Pamiętasz jak tam uciekałeś ?
Obrazek
Obrazek
AsTrO
User

Postprzez |RobiS| » 2018-06-01, 21:03

Tylko przypomnę pierwszą moją wypowiedź.

|RobiS| napisał(a):Miałeś do nas pretensje o uciekanie ze strefy - ok, spoko. Tutaj zawiniliśmy (choć Astro też to robił).
|RobiS|
User

Postprzez AsTrO » 2018-06-01, 21:07

|RobiS| napisał(a):Miałeś do nas pretensje o uciekanie ze strefy - ok, spoko. Tutaj zawiniliśmy (choć Astro też to robił).

Przyznaje się też to robiłem ale dopiero po tym jak wy zaczęliście to robić :)
Obrazek
Obrazek
AsTrO
User

Postprzez lxandrka » 2018-06-01, 21:08

Jak dla mnie to obydwie strony są winne. Zgodnie z taryfikatorem kar dostajecie banexa na 2 dni za brak kultury i prowokacje. Pozostali uczestnicy tego cyrku dostali upomnienie. Zamykam.
Obrazek
lxandrka
Administrator

Polubionych : 9 razy
Otrzymał polubień: 214 razy

Powrót do Na graczy serwera