Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

ASTRO

Złóż skargę na nagannie zachowującego się gracza.

Moderator: Mod-Team

ASTRO

Postprzez Kaer » 2018-05-12, 21:09

Nick/i osoby/osób oskarżonej/ych: [FSO]Astro.gZe.AV
Powód skargi: wykorzystywanie bugów serwera, używanie RPG na strefach,
Screeny: https://imgur.com/a/eyv3prW
Świadkowie (nie koniecznie): cały gang uE oraz AV walczący na strefach
Treść skargi: zawsze przymykałem oko na takie zachowania ale dość tego, Astro nie jest nowym graczem i jako vip powinien reprezentować jakiś poziom a nie łamać regulamin na każdym kroku gdy admina nie ma na serwerze, Astro używa notorycznie rpg na strefach jak i używa skina w którego po strzeleniu nie ubywa DMG (skin wolontariusza) mimo wielu upomnień robi to dalej. Mam nadzieję, że administracja się w końcu tym zajmie, gdy napisałem, że zgłoszę to wszystko jego gang zaczął wyzywać mnie od konfidentów. Szanujmy się... :)
"Potrzebni wam są tacy ludzie jak ja. By wskazać palcem i powiedzieć to ten zły..."

Start gry-2017-07-09 - Elitarny gracz-2017.10.12
Obrazek
Kaer
User

Polubionych : 43 razy
Otrzymał polubień: 38 razy

Re: ASTRO

Postprzez AsTrO » 2018-05-12, 21:24

Kaer napisał(a): gdy admina nie ma na serwerze, Astro używa notorycznie rpg na strefach jak i używa skina w którego po strzeleniu nie ubywa DMG

Notorycznie ? xD Użyłem raz :) zresztą to było RPG z /los (3 amo) z tego co mi pisał jeden z adminów RPG z /los można używać po to jest /los :/ (sam ten admin do mnie strzelał z RPG) a co do skina nie zmieniam go specjalnie na gtp czy coś, śmigam w nim cały czas jak byś nie zauważył :) ale fakt ostatnio zaczął się bugować nwm czemu :/ Po jakimś czasie jest tak jakby przenikalny, strzały przez niego przenika :/ także trzeba go naprawić lub zablokować :/
Obrazek
Obrazek
AsTrO
User

Polubionych : 21 razy
Otrzymał polubień: 69 razy

Postprzez Kaer » 2018-05-12, 21:26

AsTrO napisał(a):
Kaer napisał(a): gdy admina nie ma na serwerze, Astro używa notorycznie rpg na strefach jak i używa skina w którego po strzeleniu nie ubywa DMG

Notorycznie ? xD Użyłem raz :) zresztą to było RPG z /los (3 amo) z tego co mi pisał jeden z adminów RPG z /los można używać po to jest /los :/ (sam ten admin do mnie strzelał z RPG) a co do skina nie zmieniam go specjalnie na gtp czy coś, śmigam w nim cały czas jak byś nie zauważył :) ale fakt ostatnio zaczął się bugować nwm czemu :/ Po jakimś czasie jest tak jakby przenikalny, strzały przez niego przenika :/ także trzeba go naprawić lub zablokować :/

no i pomimo, że zwróciłem Ci uwagę co do tego skina prawie miesiąc temu to nadal go używasz chodź wiesz, że jest zbugowany... (celowe bugowanie) Nie użyłeś raz tylko któryś raz z rzędu bo gdybyś zrobił to pierwszy raz zwróciłbym Ci uwagę i nie pisał posta. W /regstref jest wyraźnie napisane, że nie można rpg grając tu tyle lat powinieneś to wiedzieć najlepiej bo nie raz za to już banowali. Podaj nick tego admina... :)
"Potrzebni wam są tacy ludzie jak ja. By wskazać palcem i powiedzieć to ten zły..."

Obrazek
Kaer
User

Postprzez [PPS]Hyper » 2018-05-12, 21:27

Zbanowany na kilka godzin za łamanie punktu z wykorzystywaniem broni innych niż tych dostępnych na spawnie. Kara wystarczająca myślę.
User - 06.01.2010 > VIP > Junior Admin >Admin > VIP > Junior Admin > Admin > Zasłużony Admin

Obrazek

Obrazek
[PPS]Hyper
Admin Servera

Polubionych : 77 razy
Otrzymał polubień: 128 razy

Postprzez Kaer » 2018-05-12, 21:29

[PPS]Hyper napisał(a):Zbanowany na kilka godzin za łamanie punktu z wykorzystywaniem broni innych niż tych dostępnych na spawnie. Kara wystarczająca myślę.

Jak najbardziej :) Jako VIP powinien przestrzegać pewnych zasad...

Obrazek
Kaer
User

Powrót do Na graczy serwera