Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

KONIEC LISKEY'A

Użytkownik nadmiernie łamie regulamin? Zgłoś go w tym dziale.

Moderator: Mod-Team

KONIEC LISKEY'A

Postprzez Archimonde » 2018-04-03, 00:45

"I know only one truth. It's time for Liskey... to end"

Nick: Liskey, zwany też Krzysiem
Powód skargi: Kalanie serwera swoją obecnością

Na początku chciałbym zaznaczyć, że ta skarga jest jednocześnie na Liskey'a jako gracza i Liskey'a jako użytkownika forum.
Wnioskuję o całkowite odcięcie gracza od serwisu, tj. forum, serwera, strony PPS na fb.

Dlaczego?
Spójrzmy na sytuację z wczoraj - losowy temat - Liskey wciska swoje pięc groszy, myśląc, że jego opinia jest brana pod uwagę
viewtopic.php?f=19&t=46520&hilit=liskey

Na Liskey'a poszła już niejedna skarga:
viewtopic.php?f=19&t=46267 (to na mnie, ale w niej przedstawiłem dowody na Liska)
viewtopic.php?f=19&t=46288 (jak wyżej)
viewtopic.php?f=19&t=46486 (skarga bezpośrednia)

W dodatku otrzymał on już bany:
viewtopic.php?f=21&t=46201 (kłamie w prośbie, że nie czituje)
viewtopic.php?f=173&t=46524 (wcześniej kłamał)

Takie "logi" już same w sobie powinny być wystarczającym dowodem, by wkleić mu bana.

Co więcej Liskey używa wybrednego słownictwa. Zaprzecza, że zmienił słownictwo, ale to kłamstwo - Jest jak pies pod batem, który w końcu nie wytrzyma i odgryzie rękę panu.

https://youtu.be/kfxXLeuB27U - przypominam, dobry dowód w postaci filmiku

Obrazek

Dowodów mam więcej, ale nie mam całego dnia, by to uplaudować:
Obrazek

Ponadto, najważniejszy powód skargi.
LISKEY UŻYWA MOICH DANYCH OSOBYCH NA SERWERZE.
Nie podawałem mu nigdy mojego facebooka, wszedł w jego posiadanie, w Sargeras jeden wie jaki sposób. Następnie na czacie globalnym używa tych danych, wyśmiewając się z moich zdjęć i mojej byłej dziewczyny. Ponadto groził, że przyjedzie do Kołobrzegu i porozmawia ze mną "po swojemu" (można sprawdzić w logach, ja mam tylko jeden fragment - prywatną wiadomość)

Obrazek

Sama nazwa gangu, którym dowodzi - Zwierzyniec (xDD) - świadczy o jego podejściu do życia.
Powołuję na świadków Looki'ego, kalsiwa9, Supreme Lorda Winterbottom'a, Sanitarium - rzeszę graczy, którzy potwierdzą, że jest to osobnik niezrównoważony, zdolny do wszystkiego, by dopiąć swoich celów.
Mam nadzieję, że skarga nie zostanie zamieciona pod dywan (bo jak wiemy, administracja lubi osoby z aspergerem [Agent]).
Skoro ludzie jak Lambert, którzy zrobili cos dla serwera, dostają bana za napisanie, że Skr to idiota, to Liskey powinien siedzieć w więzieniu obecnie.
Niech ten dzień przejdzie do historii, jako OSTATNI DZIEŃ ISTNIENIA LISKEY'A

Pozdrawiam,
Lord Archimonde, Supreme leader of Overwatch

<logo organizacji Overwatch>

PS Jeśli ktoś ma jakieś jeszcze dowody, proszę dorzucić poniżej.
When your closest allies fall to darkness, you don't stop them.

Obrazek
Za ten post autor Archimonde otrzymał polubienia - 11
Chief Ciapek(2018-04-03, 08:45), Gibonek(2018-04-03, 10:25), hunter007(2018-04-13, 00:43), JaromiR(2018-04-03, 07:40), Kaer(2018-04-23, 08:32), lookie(2018-04-03, 09:12), R33_Inferno_vM(2018-04-03, 09:40), RaveN.(2018-04-03, 10:09), Sanitarium(2018-04-03, 01:17), Speeder(2018-04-03, 15:26), Tom%u&(2018-04-12, 19:52)
Archimonde
User

Polubionych : 100 razy
Otrzymał polubień: 165 razy

Re: KONIEC LISKEY'A

Postprzez MyCha » 2018-04-03, 11:15

Szczerze to go już to mało obchodzi bo jest w trakcie odbywania kary. A te skargi są przedawnione już dawno. Gang $.$, NoA - dawno temu a skargi dawno zakończone.

Ale tak:

Admin Tiromaniak:"§ II. Rozgrywka
Zabrania się: 4. Nadmiernego i celowego utrudniania rozgrywki."
Arichmonde ban na 3 dni, kolejne jakieś przewinienie ban na miesiąc.

Adminka Lady: Co do cb Archimonde to po co wpisujesz sobie /sp w ich bazie? Uparłeś się i obrałeś ich sobie jako twoich wrogów. Ok masz do tego prawo ale wiesz też o tym iż postępując w ten sposób, kwalifikuje się to do łamania regulaminu o nękaniu. Nie można utrudniać gry, tylko tym jednym osobom. Zauważyłam że ty wbijasz tylko po to, żeby im dokuczyć i przeszkadzasz im w grze. Gnębisz tylko ich. Spawnowałeś się w ich bazie? Po co? W takim razie oni mają prawo do obrony. Jak ty ich zabijasz to jest ok, ale jak oni cb, to płacz i lament na forum? Troszeczkę to jest takie irracjonalne.

Jakoś tego bana na miesiąc nie dostałeś a nawet admini widzą że nam grę utrudniasz i nie tylko Ty ale większość poszla Twoim śladem, widząc że tak można - bo nie ma z tego żadnych konsekwencji - i wszystkich to bawi, stąd te Twoje polubienia ale mamy to gdzieś.

Admin Michau: Doceniam, że się przyznałeś ale jest to Twój drugi ban za to samo i według taryfikatora unban za 10 dni czyli 11 kwietnia. Do zamknięcia.

To o czym wcześniej wspomniałam, karę dostał za posiadanie cheatów i ją odbywa, a za głupie wiadomości na forum też dostał.

I do Was wiadomość:
Chcecie to go ukarajcie, ale przypomnę że już został zbanowany, a na stronce to chyba już nawet nie ma zamiaru się wypowiadać i ja też ( chyba w sytuacjach związanych z naszymi osobami ).
Może robi z siebie idiotę, ale nie większego niż Wy tutaj wszyscy, którzy go prowokujecie. I nawet się cieszę, że ma większy poziom od waszego. Może wcześniej obrażał gorzej i zjeżdżał nisko, ale aktualnie Wy to robicie PERFEKCYJNIE. Bo prowokowanie go i wyśmiewanie z byle czego dobitnie to pokazuję. Do tego utrudnianie nam gry celowo, brawo dla Was wszystkich !!

No i odpisałam bo jestem jego adwokatką, a jak chcecie to go karajcie - mamy to gdzieś. A jak jego ukaracie to i ukarajcie też mnie. Dziękuję.
Za ten post autor MyCha otrzymał polubienie od
Liskey(2018-04-03, 13:12)
MyCha
User

Polubionych : 17 razy
Otrzymał polubień: 23 razy

Postprzez Liskey » 2018-04-03, 13:08

1. Nie ma zakazu co do mówienia co się myśli o danej sytuacji, jeśli Ci to nie pasuje to tego nie czytaj, proste ;)
2. Dostałem bany karę odczekałem, skargi hmm po to są administratorzy by je rozpatrywać i czy słusznie to ich sprawa, jeśli argumentem jest bym dostał perma za ich ilość to Tobie też się należy.
Dostałem pierwszego bana za "autoscroll" drugiego też. Admin ogarnął sprawe, wyjaśniłem, idiotą nie jest by nie ogarnąć i porównać tamtej sytuacji, kara jest czekam na jej koniec i pokaże jeszcze raz że ten jakże groźni cheat mało co mi pomagał no ale zawsze i kara się należy z tym się nie kłócę.
3. Moje zachowanie a raczej słownictwo zmieniło się od listopada (bo od tamtego czasu gram na pps) diametralnie, bywa tak że z bezsilności moi rywale zaczynają sami wyzywać lub celowo prowokują, niestety nie potrafię tego oglądać i coś im odpowiem bywa że głupio i ma się czym archi pocieszyć.
4. Pokaż jak wyśmiewam się z Twojej dziewczyny, czy pisze że dostaniesz po dziobie, czy jest zakaz zwracanie się po imieniu na serwerze. Dane osobowe ? Kołobrzeg i Patryk xD
5. A co do gangu xD !! to mam super podejście do gry jak i do życia i tego tobie też życzę xD

Wracasz do rzeczy z przed kilku miesięcy i myślisz ze jesteś fajny jak Twoi współbratymcy, nie wiem jak Ty ale Administratorzy dają karę i wiedzą dobrze czy dać perma czy bana czasowego i raczej wiedzą bardzo dobrze o tych wypocinach z skarg w cześniejszych, napisałeś skargę bardzo proszę, odniosłem się do zarzutów.

Ja grać nie muszę, mam grupę znajomych na serwerze i dla nich gram, gdyby nie oni dawno by mnie nie nim nie było a że paru nicponi ma z tym problem i to jak się wspólnie bawimy to ich szlak trafia i albo od nich strony mam prowokacje albo przeszkadzanie w grze.

Pozdrawiam cieplutko Krzyś
"Wyje**** kogo tutaj obrażę
Mam udowadniać coś - spluwam im w twarze
Albo to wygram albo ch*** pokaże
Mogę wszystko bo jestem graczem"
Eripe - Jestem graczem
Liskey
Banned

Polubionych : 19 razy
Otrzymał polubień: 18 razy

Postprzez pasha » 2018-04-03, 15:46

MalaWiedzma napisał(a):Szczerze to go już to mało obchodzi bo jest w trakcie odbywania kary.

POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA

//lxr: zbędny post, warn.
pasha
User

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 105 razy

Postprzez Archimonde » 2018-04-03, 18:05

Oskarżony i oskarżeni przedstawili swoje racje, pozostaje poczekać na werdykt administracji.

Pragnę tylko zaznaczyć - Liskey utrzymuje, że zmienił swoje zachowanie - a tu proszę - obraza, będąc w aktualnym gangu (czyli ss aktualny)

https://scr.hu/0e5cn/5e0bg

Obrazek
Archimonde
User

Postprzez Liskey » 2018-04-03, 18:38

Dodaj co napisałem zaraz po tym, czego wycinasz urywki, wiesz czemu ? Bo pokażesz swoje nedzne prowokacje, zaraz po wbiciu na serwer zaczepiasz Nas, nawet zauwazyłem ze tylko wbijasz na pps gdy my jestesmy by wszczynać kłótnie a gdy Nas nie ma ? Pograsz trovhe na wg lub wy i wychodzisz bo jedyny chorym Twoim celem jest dokuczanie nam.

Pod tym dopisałe poprawke "łaske" bo miałeś znów napisać na mnie skarge, był przy tym pewnie admin, no do raportów skory nie jestes a i też tak wylewny orzy H@.

Niech tą skarge jak i Twoje zachowanie wobec mnie oceni h@ jak i tą całą kolejną farse.
"Wyje**** kogo tutaj obrażę
Mam udowadniać coś - spluwam im w twarze
Albo to wygram albo ch*** pokaże
Mogę wszystko bo jestem graczem"
Eripe - Jestem graczem
Liskey
Banned

Polubionych : 19 razy
Otrzymał polubień: 18 razy

Postprzez MyCha » 2018-04-03, 18:55

Wszystko co napisał Liskey to prawda, bo byłam przy tym.

To zdjęcie już widziałam, wstawil je tutaj ktoś ale szybko usunął swój post i nie było jak odpowiedzieć. Dokładnie po napisaniu tego padło słowo "łaskę" oznaczające poprawkę wcześniej użytego wyrażenia i w ogóle zmieniło sens zdania. Czy mogłabym prosić o wycinek całego czatu ? Czy kolega, który zrobił to zdjęcie i wam porozsyłał nie zrobił tego, tylko sam wycinek ?
Wiesz, można to poprzez sam wycinek rozumieć wieloznacznie. Całość czatu a nie sam wycinek pojedynczego zdania rozwiała by wątpliwości.

A nawet jeśli - setki takich słów pada codziennie na serwerze. Może teksty padające ze strony Liskeya podczas pobytu w gangu $.$ nie były odpowiednie i żenujące, aczkolwiek od momentu, czyli 27 stycznia 2018r kiedy to admin Tiromaniak rozpatrzył skargę i w której to pokazałeś go z tej " złej strony " takie teksty już nie padają. Aczkolwiek człowiek też ma prawo się zdenerwować i napisać czasem coś obraźliwego, ale na pewno nie jest to tak jak wcześniej. Minęło ile ? 2 miesiące od napisania skargi w której powstawiałeś jego teksty i od tego momentu zrobiłeś... poprawka: kolega zrobił i Ci wysłał tylko jeden głupi wycinek ?? No czyli jego zachowanie jednak uległo poprawie, a mówiłeś że nie... ups.

Kolejne pytanie czy osoba do której się zwrócił poczuła się urażona i wysłala raport ? Czy padła wcześniej skarga o głupi tekst jak był wtedy admin i można było zgłosić. Ja więcej pytań nie mam.

Przychylam się do wniosku, aby odczekać i poczekać na rozpatrzenie wniosku przez administratora i jednocześnie dołączam prośbę o tymczasowe zamknięcie tematu przez moderację, by w spokoju czekać na werdykt. Dziękuję.

PS. Nazwę gangu ja kazałam zmienić, a moje podejście do życia jest świetne - pełna wiosna tuż tuż aż chcę sie żyć. Jeszcze jakieś pytania ?
MyCha
User

Postprzez k4lsiwinho » 2018-04-03, 19:27

Skoro mnie już wywołaliście...
Obrazek
Screena wstawiłem na shoutboxa wczoraj, a nie w temacie, bo po prostu od czasu do czasu dziele się takimi "perełkami". Skoro tak bardzo nalegacie to wklejam całość, ale nie za bardzo rozumiem co to zmienia? Chyba jedynie jeszcze bardziej uwydatnia głupotę(?), czy też intelektualną indolencję Krzysztofa. Twierdzenie, że ma to wpływ na sens zdania jest po prostu zabawne :). Przypomina nieco tłumaczenia 5-latków, którzy coś przeskrobali w przedszkolu, a nie tak dojrzałych osób jak wy, co lubicie podkreślać. Wystarczy zamienić sobie "laske" na "łaske" w zdaniu z 1. screena i widać, że całość się po prostu nie trzyma kupy, choć patrząc na waszą składnie to jestem w stanie uwierzyć, że Krzystof po prostu bardzo chce, ale nie potrafi uzewnętrznić swoich złotych myśli :) . To tyle słowem wytłumaczenia.

//edit @down
Zmienia bo nie jest to jakoś bardzo obraźliwe, tak jak wcześniejsze jego tekściki kiedy był w $.$ i czasem mu się zdarzy coś głupiego napisać jak nas prowokujecie, zresztą sam to przyznał.

Zmienia to tyle, że zdanie jest nielogiczne, a Krzysztof po prostu nieudolnie próbował zneutralizować swój durny tekst.
I nie obrażaj nas, składnia wynika z pisania na telefonie bądź komputerze i nikt na to uwagi nie zwraca, domyślić się o co chodzi chyba możesz.

A inni na czym piszą? W zeszycie? Na papierze kancelaryjnym? Nie rozumiem.
Twoje złote myśli to ciągłe przeklinanie na serwerze, omijanie cenzury i spamowanie milion razy " zamknąć dupy ". To tak słowem wytłumaczenia a jak więcej nie masz nic do powiedzenia to za rozmowę Ci dziękuje, bo obrażasz go w tym momencie.

To ja. Jakoś nikomu nie przeszkadza przez tyle czasu :) .
Przedszkole i 5-latkowie to jest ta skarga z powodu jakiegoś głupiego tekściku i wyciąganie poprzednich skarg które już dawno zostały rozpatrzone i dalsze nękanie nas, przyznanie przy tym przez adminów tego i nie wyciąganie żadnych konsekwencji. Aha, no i ban za cheaty który nic nie wnosi, bo kara już jest z tego powodu.

Od serduszka rada: podejrzewam, że jedyną osobą, która może wpłynąć na Krzysztofa jesteś ty. Po poprzednich skargach, gdy zaprzestał pisać cokolwiek na czacie lub ograniczał się do emotek(podejrzewam, że na twoją prośbę) było całkiem sympatycznie. Ostatnio wziął się za pisanie i już nabroił :). Musisz go utemperować po prostu. Pozdro.
Ostatnio edytowano 2018-04-03, 19:48 przez k4lsiwinho, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Za ten post autor k4lsiwinho otrzymał polubienia - 2
Archimonde(2018-04-04, 11:53), Sanitarium(2018-04-03, 19:51)
k4lsiwinho
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 114 razy

Postprzez MyCha » 2018-04-03, 19:33

Zmienia bo nie jest to jakoś bardzo obraźliwe, tak jak wcześniejsze jego tekściki kiedy był w $.$ i czasem mu się zdarzy coś głupiego napisać jak nas prowokujecie, zresztą sam to przyznał.

I nie obrażaj nas, składnia wynika z pisania na telefonie bądź komputerze i nikt na to uwagi nie zwraca, domyślić się o co chodzi chyba możesz.

Twoje złote myśli to ciągłe przeklinanie na serwerze, omijanie cenzury i spamowanie milion razy " zamknąć dupy ". To tak słowem wytłumaczenia a jak więcej nie masz nic do powiedzenia to za rozmowę Ci dziękuje, bo obrażasz go w tym momencie.

Proszę o ukaranie tych co niepotrzebnie się wypowiadają.

Przedszkole i 5-latkowie to jest ta skarga z powodu jakiegoś głupiego tekściku i wyciąganie poprzednich skarg które już dawno zostały rozpatrzone i dalsze nękanie nas, przyznanie przy tym przez adminów tego i nie wyciąganie żadnych konsekwencji. Aha, no i ban za cheaty który nic nie wnosi, bo kara już jest z tego powodu.

K4lsiw nie wiem po co rozmawiamy, nie tego dotyczy skarga - oprócz tego że miał cheaty za co został ukarany nie zrobił nic. Napisał głupi tekst ktory wstawiłeś i Archimonde się wielce podniecił bo ma z czego skargę napisać - szkoda że musi się wspomagać przeszłością i skargami przedawnionymi i rozpatrzonymi. Dalej myślę że nie ma sensu wałkować rozmowy między mną a Tobą.

lookie: ostatnio po unbanie było z toba ok, szło pogadać i wgl, a teraz znowu spiny sie zaczynają
K4lsiw: Po poprzednich skargach, gdy zaprzestał pisać cokolwiek na czacie lub ograniczał się do emotek(podejrzewam, że na twoją prośbę) było całkiem sympatycznie.

Mylisz się Archimonde, jego zachowanie się zmieniło - tylko Ty się nie zmieniłeś i nawet widzą to koledzy którzy tak Ci polubień tyle dali.
Tak to dzięki mnie się ogarnął i dostał bana po 3 miesiącach grania i to nawet nie z powodu zachowania tylko z powodu że miał cheaty i przyznał się do tego i rozumie admina który postąpił banując go. I nie ma problemu z nami czy z Wami, tylko jest z nim... I te " spiny " są przez niego jak zwykle.

A teraz bym prosiła już o rozpatrzenie tego. Gdyby był ukarany tak jak miało być na miesiac to bylby spokój a tak to nawet lukas1 i werka1 mieli z nim problem.
MyCha
User

Postprzez pasha » 2018-04-03, 22:31

Archimonde, nie udawaj swietoszka.

Ta produkcja filmowa z udziałem jednego z najlepszych kompozytorów świata, przedstawia TWOJE prowokacje na strefach: https://www.youtube.com/watch?v=xq2gJl4 ... e=youtu.be
Chciałbym podkreślić, ze wytwórnia Warner Virtual Masters 'pain your ass very so much' CO., posiada bardzo wiele takich cząstkowych nagrań na osoby np. Twojego pokroju i gdybyśmy chcieli zrobić z tego składankę, to statuetka Oskara bankowo trafia w nasze ręce i to będzie kolejne trofeum do gabloty naszego wspaniałego gangu.

ps: jeb** ntc. VM never die

//CzubeK: Nic nie wnosisz do tematu, warn.
Za ten post autor pasha otrzymał polubienia - 5
Chief Reinoldo(2018-04-03, 22:46), cuneGo_(2018-04-03, 23:01), Forester(2018-04-06, 22:55), Liskey(2018-04-03, 22:59), MyCha(2018-04-03, 23:01)
pasha
User

Polubionych : 26 razy
Otrzymał polubień: 105 razy

Postprzez Archimonde » 2018-04-03, 23:22

Było to JEDYNE tego typu zachowanie na strefach od dwóch lat (?)
Jeśli masz jakikolwiek inny dowód - przedstawiaj, w innym przypadku mówimy o publicznym znieważeniu mojej osoby, co będzie skutkować kolejną skargą na forum. (sam fakt, że mieszkasz na południu wystarczy by ci bana dać)
Ponadto skarga jest na Liskey'a. Jakiekolwiek moje przewinienia nie wpływają na werdykt w tej sprawie. Masz coś - pisz inną skarge albo od razu przeciągnę cię pod kilem.

ALL HAIL SUPREME LEADER ARCHIMONDE
VM SHALL FALL

Obrazek
Za ten post autor Archimonde otrzymał polubienie od
hunter007(2018-04-13, 00:46)
Archimonde
User

Postprzez Forester » 2018-04-06, 22:52

Zamiast marnować czas na te rozbudowane posty i wycinanie czatu polecam wyjść na dwór lub pouczyć się na przyrodę. Wiosna jest... Nie wiedziałem, że jeszcze w tych czasach można tak serio traktować SAMPa. XD

Co do samej skargi, to myślę że to są zwykłe prowokacje ze strony Archimode. Znam troszkę Liskey i nawet kiedyś z nim korespondowałem i nie widziałem żeby zachowywał się tak jak na screenach. Więc za czym skarga zostanie rozpatrzona polecam administracji przejrzenie całych chatlogów a nie tylko urywków.

P.S. Szanuję za ten urzędowy język. Elokwencja w grze wygląda nieustannie profesjonalnie.
Radio PPS
Obrazek

Obrazek
Za ten post autor Forester otrzymał polubienia - 3
Liskey(2018-04-07, 00:13), Speeder(2018-04-07, 09:05), Tom%u&(2018-04-12, 20:21)
Forester
RPPS

Polubionych : 225 razy
Otrzymał polubień: 113 razy

Postprzez jozin » 2018-04-12, 18:48

jeb** ntc xddd kur** typie minęło tyle czasu wy kur** dalej tym żyjecie jakieś sampowe konflikty to wszystko jest śmieszne zajmijcie się życiem. To wszystko jest popierdolone z fartem ELO

Za ten post autor jozin otrzymał polubienia - 2
Speeder(2018-04-12, 19:52), Tom%u&(2018-04-12, 20:05)
jozin
User

Polubionych : 29 razy
Otrzymał polubień: 50 razy

Postprzez Tom%u& » 2018-04-12, 19:59

dobrze godo polyjta mu xDDD ☻☻☻☻☻☻☻

Tom%u&
User

Polubionych : 29 razy
Otrzymał polubień: 4 razy

Postprzez hunter007 » 2018-04-13, 00:45

Liskey napisał(a):to ich szlak trafia

Pozdrawiam cieplutko Krzyś

szlag mnie też trafia jak czytam twoje wywody filozoficzne.
Pozdrawiam chłodno Hunter007

//Michau: zbędny post, warn.
hunter007
User

Polubionych : 3 razy
Otrzymał polubień: 1 raz

Postprzez Archimonde » 2018-04-23, 10:02

Dorzucam do skargi jeszcze jeden dowód:
Kolejny ban czasowy Liskey'a: viewtopic.php?f=173&t=46559

Obrazek
Za ten post autor Archimonde otrzymał polubienia - 2
Liskey(2018-04-23, 13:33), MyCha(2018-04-24, 15:52)
Archimonde
User

Postprzez Michau. » 2018-04-23, 18:10

ban na 14 dni za liczne prowokacje obelgi bylby wskazany, skoro juz sanitarium ukarany to badzmy sprawiedliwi :D
Obrazek
Obrazek
08.08.2017r. - Junior Admin
22.08.2017r. - 04.06.2018r. - Admin

Obrazek
Za ten post autor Michau. otrzymał polubienia - 3
American(2018-04-26, 19:30), Archimonde(2018-04-23, 19:25), Forester(2018-04-24, 20:26)
Michau.
User

Polubionych : 62 razy
Otrzymał polubień: 94 razy

Postprzez Forester » 2018-04-24, 20:29

Forester napisał(a):Zamiast marnować czas na te rozbudowane posty i wycinanie czatu polecam wyjść na dwór lub pouczyć się na przyrodę. Wiosna jest... Nie wiedziałem, że jeszcze w tych czasach można tak serio traktować SAMPa. XD

Co do samej skargi, to myślę że to są zwykłe prowokacje ze strony Archimode. Znam troszkę Liskey i nawet kiedyś z nim korespondowałem i nie widziałem żeby zachowywał się tak jak na screenach. Więc za czym skarga zostanie rozpatrzona polecam administracji przejrzenie całych chatlogów a nie tylko urywków.

P.S. Szanuję za ten urzędowy język. Elokwencja w grze wygląda nieustannie profesjonalnie.

Oczywiście odwołuję te słowa, gdyż oskarżony okazał się ewidentnym hipokrytą. Biega na forum z tym samym powodem za jaki jest sam sądzony. Liczę na odpowiednią karę i sprawiedliwe postępowanie. Skoro Sanitarium ją otrzymał, to jemu też się należy.

Pozdrawiam
Radio PPS
Obrazek

Obrazek
Za ten post autor Forester otrzymał polubienie od
American(2018-04-26, 19:29)
Forester
RPPS

Polubionych : 225 razy
Otrzymał polubień: 113 razy

Postprzez lxandrka » 2018-04-24, 21:06