Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Bremu, naganne zachowanie. Buntownik z wyboru

Użytkownik nadmiernie łamie regulamin? Zgłoś go w tym dziale.

Moderator: Mod-Team

Bremu, naganne zachowanie. Buntownik z wyboru

Postprzez RaveN. » 2017-09-18, 22:37

Nick: Bremu
Powód skargi: Naganne zachowanie, wprowadzanie zamętu na forum, prowokowanie do kłótni etc.
Link/i do tematów: https://imgur.com/VXJBv5e
Uzasadnienie: Na załączonych screenach widać jak zachowuje się bremu pod nieobecność moderatorów. Robi sobie z forum piaskownice, prowokuje do kłótni, wyzywa, obraża, omija notorycznie cenzure. Jest to po prostu żałosne zachowanie. Ponadto obraża mnie, bo go zbanowałem na serverze. Prosze o wyciągniecie konsekwencji z tego szczeniackiego zachowania, jakie prezentuje ten buntownik. Oczywiście świadkami są wszyscy co byli na forum i czytali te nieśmieszne, niesmaczne teksty tego dziecka. Proszę o ukaranie jego.
Obrazek

22.08.2013r. (user) -> 02.01.2014r (gZe) -> 04.05.2014r. (Junior admin) -> 11.05.2014r. (Admin)
Za ten post autor RaveN. otrzymał polubienia - 6
Ciapek(2017-09-18, 22:40), Forester(2017-09-19, 14:34), Gibonek(2017-09-18, 22:42), Rafixstan.(2017-09-18, 22:38), shaaz(2017-09-19, 10:30), Swiety(2017-09-28, 17:19)
RaveN.
Admin Servera

Polubionych : 145 razy
Otrzymał polubień: 85 razy

Re: Bremu, naganne zachowanie. Buntownik z wyboru

Postprzez shender » 2017-09-18, 22:40

Jako świadek stoje w obronie brema. Został sprowokowany, niestety ma wybuchowy charakter i nie mógł się powstrzymać ale to dobry chłopak. Jest młoduy i kariera stoi przed nim otworem. Wnoszę o unniewinnienie.
Ostatnio edytowano 2017-09-18, 22:42 przez shender, łącznie edytowano 1 raz
shender
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 172 razy

Postprzez Bremu » 2017-09-18, 22:42

Nie wiem po co piszesz skarge, skoro sam zaczales mnie tak prowokowac do klotni.Moze ty pierwszy wstaw SS'y jak ty mnie sprowokowales.
A i szczeniak to pies, a od psow sie nie wyzywa bo to madre zwierzeta jelopie (pisze z.tableta)
User>cC>User>PPS News>gZe>User (PPS News)
Obrazek
Bremu
Banned

Polubionych : 316 razy
Otrzymał polubień: 99 razy

Postprzez RaveN. » 2017-09-18, 22:44

Niczym Cię nie sprowokowałem, niczym nie obraziłem. Zacząłeś na początku obrażać wiślaka, bo się wypowiedział w skardze. Potem wjechałeś na Szarika, a na końcu zacząłes mnie obrażać. Zresztą, wszystko jest na załączonych screenach. Jest to mój ostatni post w tym temacie. Proszę o ukaranie tego użytkownika. Oczywiście te screeny sa tylko z dzisiaj, nie wiadomo co on wyprawią codziennie po nocach.
Obrazek

22.08.2013r. (user) -> 02.01.2014r (gZe) -> 04.05.2014r. (Junior admin) -> 11.05.2014r. (Admin)
RaveN.
Admin Servera

Postprzez k4lsiw » 2017-09-18, 22:53

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko dopisać się do skargi na użytkownika Bremu. Musze powiedzieć, że jestem co najmniej zniesmaczony postawą tu wymienionego. Tu już nie chodzi o to, że sam zostałem wielokrotnie pomówiony jak i zelżony w sposób wręcz knajacki, ale sprawa rozbija się o dobro naszej całej społeczności. Nie możemy tolerować takich zachowań, ponieważ są one zapalnikiem do serverowych awantur, których jak wszyscy zdają sobie sprawę nie brakuje na Polskim Party Serverze. Jeśli chcemy razem grać, czy tez wymieniać spostrzeżenia na forum- musimy się szanować, u Brema respekt do drugiego gracza zamienił się w pogardę, a miejsce dobrego wychowania zastąpiły rynsztokowe odzywki, których nie powstydziliby się ludzie z nizin społecznych. Co warte uwagi gracz ten ma range gze, która w teorii powinna zobowiązywać do zachowania godnego, a nawet do bycia wzorem dla innych.
Dlatego też uważam, że wymiar kary w odniesieniu do tej skargi, której sluszność trudno zakwestionować, powinien być wysoki. Niech to będzie przestroga dla wszystkich, którzy nie potrafią dostosować się do ogólnie przyjętych norm, które obowiązują na serverze i forum.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Za ten post autor k4lsiw otrzymał polubienia - 2
Jambo(2017-09-19, 19:30), RaveN.(2017-09-18, 22:54)
k4lsiw
User

Otrzymał polubień: 90 razy

Postprzez Bremu » 2017-09-18, 23:00

Jaka kur** patola xDDDDDDDDDDDDDD!
A i nie mam juz gZe bo zrezygnowalem
Patola jak admin Ravena

//E: RaveN, a mam wstawic SS'y jak prowokowales mnie i pisales do mnie podobne teksty? Bo widze ze obrona na najwyzszym mozliwym poziomie.Na prawde wstaw tez swoje SS'y.
Obrazek
Bremu
Banned

Postprzez RaveN. » 2017-09-19, 09:15

Wchodząc rano na forum myślałem ze Bremu zaprzestanie wyzwisk i obelg skierowanych w moja stronę. Jednak tak się nie stało. Jest to niereformowalne dziecko które psuje cała opinie gze oraz serwera.
https://zapodaj.net/1d674eaa76610.png.html
Kolejny screeen z kolejnymi obelgami i wyzwiskami skierowanymi w moja stronę. Proszę o karę dla tego użytkownika. (Pisane z telefonu wiec za ewentualne błędy sorry)
Obrazek

RaveN.
Admin Servera

Postprzez Bremu » 2017-09-19, 13:58

Ja czekam na pokaz SS'ów, na których prowokowałeś mnie do pisania obleg.
Obrazek
Bremu
Banned

Postprzez Jambo » 2017-09-19, 19:21

Bremu jest wybuchowy? HAHAHAHA... Weź Bremu nie udawaj głupiego ty i ring byliście tacy sami zawsze. Zawsze wyzywaliscie zawsze prowokowaliście każdego. Ale widocznie taki wiek.

edit:// dodam jeszcze ze nawet jesli cie prowokował to nie możesz wyzywać innych. A jesli nie umiesz sie powstrzymać to nie wiem niech ci mama kupi leki na uspokojenie

Edit2// sam twój ostatni ban świadczy o twoim zachowaniu.
Jambo
User

Polubionych : 84 razy
Otrzymał polubień: 51 razy

Postprzez Bremu » 2017-09-19, 19:44

MrJambo napisał(a):edit:// dodam jeszcze ze nawet jesli cie prowokował to nie możesz wyzywać innych. A jesli nie umiesz sie powstrzymać to nie wiem niech ci mama kupi leki na uspokojenie

Człowieku Obrazek

^ warn
^ SKR.
Obrazek
Bremu
Banned

Postprzez Gibonek » 2017-09-19, 19:54

Bremu napisał(a):
MrJambo napisał(a):edit:// dodam jeszcze ze nawet jesli cie prowokował to nie możesz wyzywać innych. A jesli nie umiesz sie powstrzymać to nie wiem niech ci mama kupi leki na uspokojenie

Człowieku Obrazek

Właśnie ta odpowiedź pokazuje, jaki poziom reprezentujesz swoim zachowaniem :V
Obrazek

USER 13.11.2016
RPPS 02.01.2017
VIP 1.09.2017
Gibonek
VIP

Polubionych : 79 razy
Otrzymał polubień: 14 razy

Postprzez Bremu » 2017-09-19, 22:08

MrJambo napisał(a):Bremu jest wybuchowy? HAHAHAHA... Weź Bremu nie udawaj głupiego ty i ring byliście tacy sami zawsze. Zawsze wyzywaliscie zawsze prowokowaliście każdego. Ale widocznie taki wiek.

edit:// dodam jeszcze ze nawet jesli cie prowokował to nie możesz wyzywać innych. A jesli nie umiesz sie powstrzymać to nie wiem niech ci mama kupi leki na uspokojenie

Ty sie nawet nie wypowiadaj w tym temacie, bo ty zawsze mówisz ty i ring, ty i ring, aż dałna można dostać.
My prowokowaliśmy zawsze? No to sie grubo mylisz, rzadko wchodzisz na server, to się nie wypowiadaj.
Co do Edit z moją mamą, to tu właśnie mogę nazwać, że jeździsz po mojej matce, aby mi kupiła tabletki, ty chyba masz sam ze sobą problem człowieku, a ja żadnemu gówniarzowi rozpieszczonemu nie pozwole na to, aby ten oto delikwent mówił o moim rodzicu w poście.

Gibsonek napisał(a):Właśnie ta odpowiedź pokazuje, jaki poziom reprezentujesz swoim zachowaniem :V

Co jak co, ale trzeba uświadomić racje, bo Jambo ma ból dupy, kiedy słyszy o mnie jak i zarazem o Ringu.
Obrazek
Bremu
Banned

Postprzez Baal GoRn » 2017-09-20, 05:51

Bremu napisał(a):
MrJambo napisał(a):Bremu jest wybuchowy? HAHAHAHA... Weź Bremu nie udawaj głupiego ty i ring byliście tacy sami zawsze. Zawsze wyzywaliscie zawsze prowokowaliście każdego. Ale widocznie taki wiek.

Ty sie nawet nie wypowiadaj w tym temacie, bo ty zawsze mówisz ty i ring, ty i ring, aż dałna można dostać.
My prowokowaliśmy zawsze? No to sie grubo mylisz, rzadko wchodzisz na server, to się nie wypowiadaj.
Co do Edit z moją mamą, to tu właśnie mogę nazwać, że jeździsz po mojej matce, aby mi kupiła tabletki, ty chyba masz sam ze sobą problem człowieku, a ja żadnemu gówniarzowi rozpieszczonemu nie pozwole na to, aby ten oto delikwent mówił o moim rodzicu w poście.

Gibsonek napisał(a):Właśnie ta odpowiedź pokazuje, jaki poziom reprezentujesz swoim zachowaniem :V

Co jak co, ale trzeba uświadomić racje, bo Jambo ma ból dupy, kiedy słyszy o mnie jak i zarazem o Ringu.

Bremu nie zapominamy o tym, że ja jestem gówniarzem a co dopiero Ty. Póki pełnoletni nie będziesz to nie mów do starszych od siebie w taki sposób. Co Ty w ogóle sobą reprezentujesz? Boziu, kogo ja do Najemników przyjąłem, albo inaczej kogo wyrzuciłem. W każdym razie co do skargi, nie staje po żadnej ze stron. Jednakże uważam, że Bremu nie postąpił tak jak należy. Bremu odnośnie tabletek na uspokojenie to byś uszanował, że ktoś chce Ci pomóc. Według mnie Bremu mimo wszystko to dobry chłopak tylko za bardzo wybuchowy, zamiast pisać skargi to weźcie pogadajcie na Skype i wyjaśnijcie to między sobą bo to się już śmieszne nie robi tylko forum niepotrzebnie zaśmiecacie. Zamiast się dogadać to Wy się kłócicie, w sumie nie by nie było gdyby Bremu nie reagował. Bremu, Razem jest naprawdę dobrym adminem i nie Tobie jest oceniać jego funkcje, bo i tak czy siak wspaniale ją wypełnia i z pewnością lepiej niż Ty byś to robił. Po drugie nie lubię jak ktoś jeździ po moich ziomkach z radia bez powodu zamiast się wściekać to doceń to, że ktoś chce Ci pomóc i spójrz na świat a nie na komputer, wyjdź pobawić się z na polu itd. Proponuję zamknięcie tematu i oczekiwanie na decyzję HA (co oczywiście zadecyduje moderator , to tylko propozycja) bo to już się żałosne robi, chodzi mi o zachowanie.
GoRn tu był ! ! !
:D
Baal GoRn
RPPS

Polubionych : 549 razy
Otrzymał polubień: 172 razy

Postprzez SKR. » 2017-09-20, 14:20

Bremu, nie ładnie jest przeklinać, ciekawe co rodzice powiedzą na to.
Skarga przyjęta, 2-tygodniowy ban na forum.
Obrazek
Za ten post autor SKR. otrzymał polubienie od
Jambo(2017-09-20, 16:57)
SKR.
Administrator

Otrzymał polubień: 249 razy

Powrót do ~Skargi na użytkowników forum