Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Ktoś ma moje IP!

Tematy starsze niż 7 dni od czasu ich rozpatrzenia w głównym dziale.

Moderator: Mod-Team

Ktoś ma moje IP!

Postprzez Mat17PL » 6 gru 2018, o 17:37

Dzień dobry ja w sparwie unabana . Nie moge wbić na server ponieważ jakiś maciej miał moje IP ponieważ mógł użyć IP changer czy w coś w podobie tego nikt z mojego domu nie mógł grać ponieważ nikt nie zna hasła to internetu. więc proszę o odblokowanie mojego IP przed wczoraj nie mogłem wbić na sever ponieważ w okienku czatu wyskakiwało you are banned from this server. A tak to będe musiał grać na tej zjeb*** ibize która jest gównem pps rządzi ale mogę wysłać ss że mam bana a to nie mój nick a mam konto z lvl 2 i 2893 respektu lub coś koło tego. Miałem też pojazd elegy ale przed tem miałem infernusa grałem jeszcze wtedy kiedy MalikMontana grał ale dostał bana za Aimbota. I mam domek na LS za 250 respektu i mam ok 20 K kasy . Niechciał bym, stracić tego konta na dobre poza tym nie mogę grać na pps .

-- 6 gru 2018, o 17:37 --

Mat17PL napisał(a):Dzień dobry ja w sparwie unabana . Nie moge wbić na server ponieważ jakiś maciej miał moje IP ponieważ mógł użyć IP changer czy w coś w podobie tego nikt z mojego domu nie mógł grać ponieważ nikt nie zna hasła to internetu. więc proszę o odblokowanie mojego IP przed wczoraj nie mogłem wbić na sever ponieważ w okienku czatu wyskakiwało you are banned from this server. A tak to będe musiał grać na tej zjeb****** ibize która jest gównem pps rządzi ale mogę wysłać ss że mam bana a to nie mój nick a mam konto z lvl 2 i 2893 respektu lub coś koło tego. Miałem też pojazd elegy ale przed tem miałem infernusa grałem jeszcze wtedy kiedy MalikMontana grał ale dostał bana za Aimbota. I mam domek na LS za 250 respektu i mam ok 20 K kasy . Niechciał bym, stracić tego konta na dobre poza tym nie mogę grać na pps .
Mat17PL
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 0 raz

Re: Ktoś ma moje IP!

Postprzez Michau. » 6 gru 2018, o 17:46

Napisz podanie według wzoru.
viewtopic.php?f=173&t=43392
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek