Nazwa serwera IP serwera Sloty
•••PolskiPartyServer™[PPS]®24/7••• @LiveServer.pl graj.server-pps.com:7777 500 Wejdź
Mumble 1.2 server-pps.com 100 Więcej

Układamy opowiadanie :)

O wszystkim i o niczym.

Moderator: Mod-Team

Postprzez Ezg0t » 8 maja 2010, o 20:11

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHESE BURGERA za 3 zl. Potem wzieła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łep i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic niepamietam. Po kilku głębszych doszłem do siebie i znowu zachciało mi sie srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wode, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale sie przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajde je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokol ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało sie ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć morde (szczekać)a ja mu odpowidziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pińdziesąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatre, który kazał mi isc do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w morde
Obrazek
Ezg0t
User

Polubionych : 0 raz
Otrzymał polubień: 0 raz

Postprzez aefiouhgreeg » 8 maja 2010, o 20:18

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHESE BURGERA za 3 zl. Potem wzieła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łep i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic niepamietam. Po kilku głębszych doszłem do siebie i znowu zachciało mi sie srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wode, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale sie przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajde je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokol ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało sie ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć morde (szczekać)a ja mu odpowidziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pińdziesąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatre, który kazał mi isc do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w morde młotem pneumatycznym
aefiouhgreeg
User

Otrzymał polubień: 1 raz

Postprzez [PPS]BartaS » 9 maja 2010, o 12:20

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHESE BURGERA za 3 zl. Potem wzieła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łep i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic niepamietam. Po kilku głębszych doszłem do siebie i znowu zachciało mi sie srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wode, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale sie przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajde je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokol ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało sie ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć morde (szczekać)a ja mu odpowidziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pińdziesąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatre, który kazał mi isc do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w morde młotem pneumatycznymI znowu musiałem wrócić do szpitala
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
[PPS]BartaS
User

Postprzez Morderca1992 » 9 maja 2010, o 15:37

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHESE BURGERA za 3 zl. Potem wzieła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łep i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic niepamietam. Po kilku głębszych doszłem do siebie i znowu zachciało mi sie srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wode, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale sie przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajde je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokol ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało sie ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć morde (szczekać)a ja mu odpowidziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pińdziesąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatre, który kazał mi isc do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w morde młotem pneumatycznymI znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i
Phanta rei...

Morderca1992
-------------------
_-=][HOW][=-_

Carpe diem...
Morderca1992
User

Postprzez ubinoob » 9 maja 2010, o 16:02

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHESE BURGERA za 3 zl. Potem wzieła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łep i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic niepamietam. Po kilku głębszych doszłem do siebie i znowu zachciało mi sie srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wode, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale sie przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajde je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokol ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało sie ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć morde (szczekać)a ja mu odpowidziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pińdziesąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatre, który kazał mi isc do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w morde młotem pneumatycznymI znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy
ubinoob
Administrator

Polubionych : 16 razy
Otrzymał polubień: 445 razy

Postprzez [PPS]BartaS » 9 maja 2010, o 17:17

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHESE BURGERA za 3 zl. Potem wzieła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łep i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic niepamietam. Po kilku głębszych doszłem do siebie i znowu zachciało mi sie srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wode, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale sie przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajde je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokol ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało sie ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć morde (szczekać)a ja mu odpowidziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pińdziesąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatre, który kazał mi isc do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w morde młotem pneumatycznymI znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czydziała
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
[PPS]BartaS
User

Postprzez Ragoon » 9 maja 2010, o 17:22

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHESE BURGERA za 3 zl. Potem wzieła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łep i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic niepamietam. Po kilku głębszych doszłem do siebie i znowu zachciało mi sie srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wode, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale sie przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajde je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokol ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało sie ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć morde (szczekać)a ja mu odpowidziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pińdziesąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatre, który kazał mi isc do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w morde młotem pneumatycznymI znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpera, ze skóry pedała, a potem
Konstantynopolitańczykiewiczówianeczka z powyłamywanymi nogami
Obrazek
Ragoon
User

Polubionych : 36 razy
Otrzymał polubień: 53 razy

Postprzez [PPS]BartaS » 9 maja 2010, o 17:28

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHESE BURGERA za 3 zl. Potem wzieła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łep i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic niepamietam. Po kilku głębszych doszłem do siebie i znowu zachciało mi sie srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wode, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale sie przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajde je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokol ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało sie ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć morde (szczekać)a ja mu odpowidziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pińdziesąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatre, który kazał mi isc do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w morde młotem pneumatycznymI znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpera, ze skóry pedała, a potemzgubi anty-smierdząca skarpete , i bałem sie ze pielegniarka zrobi ze mnie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
[PPS]BartaS
User

Postprzez Ezg0t » 9 maja 2010, o 17:35

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHESE BURGERA za 3 zl. Potem wzieła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łep i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic niepamietam. Po kilku głębszych doszłem do siebie i znowu zachciało mi sie srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wode, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale sie przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajde je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokol ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało sie ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć morde (szczekać)a ja mu odpowidziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pińdziesąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatre, który kazał mi isc do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w morde młotem pneumatycznymI znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpera, ze skóry pedała, a potemzgubi anty-smierdząca skarpete , i bałem sie ze pielegniarka zrobi ze mnie kaleke którego będzie torturować i ...
Obrazek
Ezg0t
User

Postprzez aleJAZDA » 9 maja 2010, o 18:16

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHESE BURGERA za 3 zl. Potem wzieła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łep i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic niepamietam. Po kilku głębszych doszłem do siebie i znowu zachciało mi sie srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wode, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale sie przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajde je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokol ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało sie ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć morde (szczekać)a ja mu odpowidziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pińdziesąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatre, który kazał mi isc do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w morde młotem pneumatycznymI znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpera, ze skóry pedała, a potemzgubi anty-smierdząca skarpete , i bałem sie ze pielegniarka zrobi ze mnie kaleke którego będzie torturować i wyśmieje mnie...
aleJAZDA

Postprzez mIrAs » 9 maja 2010, o 19:12

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHESE BURGERA za 3 zl. Potem wzieła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łep i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic niepamietam. Po kilku głębszych doszłem do siebie i znowu zachciało mi sie srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wode, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale sie przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajde je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokol ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało sie ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć morde (szczekać)a ja mu odpowidziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pińdziesąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatre, który kazał mi isc do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w morde młotem pneumatycznymI znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpera, ze skóry pedała, a potemzgubi anty-smierdząca skarpete , i bałem sie ze pielegniarka zrobi ze mnie kaleke którego będzie torturować i wyśmieje mnie z powodu
mIrAs

Postprzez Ezg0t » 9 maja 2010, o 19:19

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHESE BURGERA za 3 zl. Potem wzieła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łep i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic niepamietam. Po kilku głębszych doszłem do siebie i znowu zachciało mi sie srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wode, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale sie przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajde je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokol ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało sie ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć morde (szczekać)a ja mu odpowidziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pińdziesąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatre, który kazał mi isc do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w morde młotem pneumatycznymI znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpera, ze skóry pedała, a potemzgubi anty-smierdząca skarpete , i bałem sie ze pielegniarka zrobi ze mnie kaleke którego będzie torturować i wyśmieje mnie z powodu braku pewnej części ciała którą jest...
Obrazek
Ezg0t
User

Postprzez Morderca1992 » 10 maja 2010, o 06:59

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHEESE BURGERA za 3 zł. Potem wzięła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łeb i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic nie pamiętam. Po kilku głębszych doszedłem do siebie i znowu zachciało mi się srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wodę, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale się przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajdę je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokal ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało się ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć mordę (szczekać)a ja mu odpowiedziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pięćdziesiąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatrę, który kazał mi iść do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w mordę młotem pneumatycznym znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpeta, ze skóry pedała, a potem zgubi anty-śmierdzącą skarpetę , i bałem się ze pielęgniarka zrobi ze mnie kalekę którego będzie torturować i wyśmieje mnie z powodu braku pewnej części ciała którą jest męski narząd rozrodczy
Phanta rei...

Morderca1992
-------------------
_-=][HOW][=-_

Carpe diem...
Morderca1992
User

Postprzez [PPS]Kaktus » 10 maja 2010, o 15:24

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHEESE BURGERA za 3 zł. Potem wzięła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łeb i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic nie pamiętam. Po kilku głębszych doszedłem do siebie i znowu zachciało mi się srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wodę, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale się przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajdę je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokal ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało się ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć mordę (szczekać)a ja mu odpowiedziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pięćdziesiąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatrę, który kazał mi iść do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w mordę młotem pneumatycznym znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpeta, ze skóry pedała, a potem zgubi anty-śmierdzącą skarpetę , i bałem się ze pielęgniarka zrobi ze mnie kalekę którego będzie torturować i wyśmieje mnie z powodu braku pewnej części ciała którą jest męski narząd rozrodczy ,wkrótce gdy juz
Witam,jestem Kaktus mój nick w grze to [PPS]kaktus.pozdro dla adminów i wszystkich graczy PPS

ulubiony Admin----[PPS]Misia[A]
Ulubieni gracze i vipy PPS
-[PPS]Predator
-[PPS]Mały
-Ryba69
-JackYack13
[PPS]Kaktus
User

Postprzez ubinoob » 11 maja 2010, o 14:55

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHEESE BURGERA za 3 zł. Potem wzięła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łeb i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic nie pamiętam. Po kilku głębszych doszedłem do siebie i znowu zachciało mi się srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wodę, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale się przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajdę je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokal ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało się ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć mordę (szczekać)a ja mu odpowiedziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pięćdziesiąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatrę, który kazał mi iść do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w mordę młotem pneumatycznym znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpeta, ze skóry pedała, a potem zgubi anty-śmierdzącą skarpetę , i bałem się ze pielęgniarka zrobi ze mnie kalekę którego będzie torturować i wyśmieje mnie z powodu braku pewnej części ciała którą jest męski narząd rozrodczy ,wkrótce gdy juz mi odrósł
ubinoob
Administrator

Postprzez [PPS]Kaktus » 11 maja 2010, o 14:58

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHEESE BURGERA za 3 zł. Potem wzięła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łeb i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic nie pamiętam. Po kilku głębszych doszedłem do siebie i znowu zachciało mi się srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wodę, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale się przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajdę je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokal ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało się ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć mordę (szczekać)a ja mu odpowiedziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pięćdziesiąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatrę, który kazał mi iść do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w mordę młotem pneumatycznym znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpeta, ze skóry pedała, a potem zgubi anty-śmierdzącą skarpetę , i bałem się ze pielęgniarka zrobi ze mnie kalekę którego będzie torturować i wyśmieje mnie z powodu braku pewnej części ciała którą jest męski narząd rozrodczy ,wkrótce gdy juz mi odrósł,poszłem znowu do
Witam,jestem Kaktus mój nick w grze to [PPS]kaktus.pozdro dla adminów i wszystkich graczy PPS

ulubiony Admin----[PPS]Misia[A]
Ulubieni gracze i vipy PPS
-[PPS]Predator
-[PPS]Mały
-Ryba69
-JackYack13
[PPS]Kaktus
User

Postprzez ubinoob » 11 maja 2010, o 15:38

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHEESE BURGERA za 3 zł. Potem wzięła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łeb i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic nie pamiętam. Po kilku głębszych doszedłem do siebie i znowu zachciało mi się srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wodę, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale się przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajdę je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokal ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało się ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć mordę (szczekać)a ja mu odpowiedziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pięćdziesiąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatrę, który kazał mi iść do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w mordę młotem pneumatycznym znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpeta, ze skóry pedała, a potem zgubi anty-śmierdzącą skarpetę , i bałem się ze pielęgniarka zrobi ze mnie kalekę którego będzie torturować i wyśmieje mnie z powodu braku pewnej części ciała którą jest męski narząd rozrodczy ,wkrótce gdy juz mi odrósł,poszedłem znowu do domu gdzie była dziewczyna
Ostatnio edytowano 20 sty 2012, o 17:04 przez ubinoob, łącznie edytowano 1 raz
ubinoob
Administrator

Postprzez Ezg0t » 11 maja 2010, o 15:45

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHEESE BURGERA za 3 zł. Potem wzięła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łeb i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic nie pamiętam. Po kilku głębszych doszedłem do siebie i znowu zachciało mi się srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wodę, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale się przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajdę je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokal ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało się ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć mordę (szczekać)a ja mu odpowiedziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pięćdziesiąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatrę, który kazał mi iść do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w mordę młotem pneumatycznym znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpeta, ze skóry pedała, a potem zgubi anty-śmierdzącą skarpetę , i bałem się ze pielęgniarka zrobi ze mnie kalekę którego będzie torturować i wyśmieje mnie z powodu braku pewnej części ciała którą jest męski narząd rozrodczy ,wkrótce gdy juz mi odrósł,poszedłem znowu do domu gdzie była dziewczyna która powiedziała:
Obrazek
Ezg0t
User

Postprzez Ragoon » 11 maja 2010, o 21:41

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHEESE BURGERA za 3 zł. Potem wzięła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łeb i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic nie pamiętam. Po kilku głębszych doszedłem do siebie i znowu zachciało mi się srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wodę, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale się przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajdę je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokal ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało się ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć mordę (szczekać)a ja mu odpowiedziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pięćdziesiąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatrę, który kazał mi iść do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w mordę młotem pneumatycznym znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpeta, ze skóry pedała, a potem zgubiłem anty-śmierdzącą skarpetę , i bałem się ze pielęgniarka zrobi ze mnie kalekę którego będzie torturować i wyśmieje mnie z powodu braku pewnej części ciała którą jest męski narząd rozrodczy ,wkrótce gdy juz mi odrósł,poszedłem znowu do domu gdzie była dziewczyna która powiedziała: Tak się bawi Polska! (KokoJumbo xd) Potem
Konstantynopolitańczykiewiczówianeczka z powyłamywanymi nogami
Obrazek
Ragoon
User

Polubionych : 36 razy
Otrzymał polubień: 53 razy

Postprzez ubinoob » 12 maja 2010, o 13:52

Gdy szedłem po schodach nagle zobaczyłem piękną dziewczynę ,która miała blond włosy i niebieskie oczy ,była bardzo cycata i była koleżanką mojej dziewczyny.Od razu postanowiłem się do niej przystawić. Jednak okazało się, że ma chłopaka o wzroście 2m, ale jest w innym kraju pedofilli domowej, więc postanowiłem zaprosić ją na obiad.Oczywiście zgodziła się pod warunkiem że Ze mną zamieszka i będzie mi ciągła dzień a noc połykiem.Tak wiec jestem zadowolony I poszliśmy na obiad.Obiad był cudowny. Dużo zjadłem: ogromnego Big Mac'a i Wielkiego CHEESE BURGERA za 3 zł. Potem wzięła mnie sraczka, wiec pobiegłem do kibla...zabrakło papieru, więc wytarłem się o ścianę Wtedy wpadła mi sztuczna szczęka do klozetu, a następnie obróciłem się o 180 stopni i przewróciłem się na łeb i potem odesłali mnie do szpitala a potem już nic nie pamiętam. Po kilku głębszych doszedłem do siebie i znowu zachciało mi się srać ale już dostałem mini klozecik, ale on powiedział do mnie: numer abonenta jest tymczasowo niedostępny.Wtedy się wkur***** i spuściłem wodę, niestety, kupa prysła mi w twarz i poczułem ostry zapach jak oddech KokoJambo, który był tą dziewczyną, ale się przeraziłem, na myśl o mojej brudnej dupie której nie myłem dwa miesiące z powodu iż nie mogę do niej dosięgnąć. Postanowiłem odejść w Czikago, choć nie wiem gdzie, leży ale może znajdę je w kamasutrze mojej z ekstremalnymi pozycjami Na świstaka roku2010.a potem zobaczył bardzo ładny lokal ze striptizem i wszedł do niego a tam była teściowa na rurze z teściem którzy tańczyli ze sobą robiąc wykwintny striptiz dla ubogich. Oczywiście dołączyłem się do mojej babci w bikini za pomocą portu USB 2.0.Nagle okazało się ze, bateria jest za słaba, więc poszedłem do sklepu kupić nową baterię ale okazało się że w sklepie jest mój pies który mnie zobaczył i zaczął drzeć mordę (szczekać)a ja mu odpowiedziałem cicho bo sprzedam cie na chińskim targu za dwa pięćdziesiąt inny słysząc wyzywanie na psa wezwali psychiatrę, który kazał mi iść do sklepu, po Redbulla, a potem wypić go duszkiem leżąc na plecach z zatkanym nosem.Ale okazało sie ze Redbull jest przeterminowany i puściłem pawia na Alexa Mercera (gra Prototype), a on wyjeb*** mi w mordę młotem pneumatycznym znowu musiałem wrócić do szpitala, gdzie tym razem mnie wykastrowali i kazali wypróbować czy działa ich anty-śmierdząca skarpeta, ze skóry pedała, a potem zgubiłem anty-śmierdzącą skarpetę , i bałem się ze pielęgniarka zrobi ze mnie kalekę którego będzie torturować i wyśmieje mnie z powodu braku pewnej części ciała którą jest męski narząd rozrodczy ,wkrótce gdy juz mi odrósł,poszedłem znowu do domu gdzie była dziewczyna która powiedziała: Tak się bawi Polska! (KokoJumbo xd) Potem wpisałem /rcon exit i wyłączyłem
ubinoob
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic